انجمن دانشجویان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز

نسخه‌ی کامل: پروژه تصمیم یار و تاریخ آن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان می دونید آخرین مهلت پروژه تا کی است؟ و در آن بعد از ترجمه چه چیزهایی باید نوشته شود؟ آیا فقط مشکلش را در دو صفحه بگیم کافیه یا نه چی باید بنویسیم در آن؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاریخ آخرین مهلت هم به زودی از طریق گروه اعلام میشود.
با سلام خدمت دانشجویان محترم،
آخرین مهلت ارسال پروژه های پایان ترم مربوط به مقاله های درس تصمیم یار تا روز چهارشنبه ۲۶ بهمن میباشد.
لطفا پروژه ها را به ایمیل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلا نیز توضیح داده شده است و از لینک مذکور قابل دسترسی است.

موفق باشید

ممنون آقای کامفیروزی از راهنمایی شما
بسیار ممنون.
ممنون آقای کامفیروزی از راهنمایی شما
ممنون
سلام

باید اصل مقاله(انگلیسی) رو هم برای استاد ارسال کنیم؟
اصل مقاله رو هم لطفا بفرستید. فایلها باید به ایمیل بنده ارسال شود. در گروه و در پست مربوطه توضیحات داده شده است. موفق باشید
به دلیل مشکلات اینترنتی در چند روز گذشته مهلت ارسال پروژه ها تا روز جمعه ۲۸ بهمن ماه تمدید میگردد.
درود بر شما آقای مهندس
خدا را سپاس که شما شعور و فهم بالایی دارین
بازم ممنون .

درود بر شما آقای مهندس
خدا را سپاس که شما شعور و فهم بالایی دارین
بازم ممنون .
سلام . آقای کامفیروزی من مقاله DSS رو براتون فرستادم . لطف کنین اگه رسیده حداقل یه ایمیل در تائیدش بفرستین که مطمئن بشم رسیده .
مقاله ای هم که به عنوان موضوع انتخاب کرده بودم رو هم باهاش فرستادم .
سامان رضایی ، عنوان مقاله نهایی : GDSS و کاربرد آن : طراحی یک سیستم جامع مراقبت از سلامت

مرسی. موفق و پیروز باشید
با سلام
جناب آقای کامفیروزی من مقاله ام را فرستادم فقط نگرانم آیا بدست شما رسیده است یا نه منظورم این است تایید دریافت در صورت امکان ارسال شود یا در همین سایت مقاله های دریافتی لیست شود.
وضعیت مقالات که چند جای مختلف اعلام شده. از جمله پست اول تاپیک مقالات تصمیم یار و چندبار هم در گروه
برادر من منظور مقالات نهاییه نه مقاله ای که از اول برای تعیین عنوان پروژه فرستادیم . میخایم بدونیم به دستتون رسیده یا نه ؟ مگه تو انجمن نزدین که مقاله ها را بفرستین به ایمیلتون ؟! ما هم مقاله یا همون پروؤه نهایی رو فرستادیم (اینی که شما می فرمایین هست همون موضوع بچه هاست نه پروژه نهایی !) . مرسی
صفحه‌ها: 1 2