انجمن دانشجویان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز

نسخه‌ی کامل: نظرسنجی فوری در خصوص زمان برگزاری Workshop دو روزه آموزش مقاله نویسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
پس از پیگیریهای انجام شده برگزاری این کارگاه در مراحل پایانی است و زمان برگزاری آن به نظر دانشجویان و علاقمندان بستگی دارد. خوشبختانه محتوا و برنامه این WORKSHOP بسیار کاربردی و پرمحتوا چیده شده است و مدرس دوره نیز یکی از بهترین اساتید متخصص دانشگاه شیراز و دارای تجربه در این دوره آموزشی می باشند.

این کارگاه اولین قدم برای اجرای برنامه هایی از این دست در دانشکده خواهد بود و انشاءالله برنامه های بعدی دردسرهای کمتری خواهد داشت.

کارگاه دو روزه (حدود ۱۴ الی ۱۶ ساعت) برگزار خواهد شد. لطفا در مورد زمان برگزاری نظر خود را به صورت رای گیری مطرح کنید. امکان انتخاب چند گزینه هم وجود دارد. اگر دلیل یا نظر خاصی برای انتخاب خود دارید در همین تاپیک مطرح فرمایید.
این نظرسنجی کمتر از ۲ دقیقه از وقت دوستان را خواهد گرفت اما تصمیم گیری بر اساس نتایج آن انجام می شود. جزئیات بیشتر در آینده نزدیک اطلاع رسانی می شود. لطفا همکاری های لازم را با بنده مبذول فرمایید تا این دوره مفید و کاربردی به بهترین نحو برگزار شود.

با سپاس

تاپیک قبلی در مورد بحث پیرامون برگزاری این کارگاه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از همه عزیزانی که در انجام این مهم همت گماردند.
سپاس فراوان از جناب کامفیروزی
سپاس مهندس کامفیروزی که زحمت پیگیری ها رو کشیدید
تشکر از همه دوستانی که زحمت کشیدند و پیگیر این مسئله بودند. بخصوص آقای کامفیروزی عزیز که واقعا خیلی زحمت کشیدن.
ممنون از پیگیری هاتون جناب کامفیروزی
[align=-webkit-auto]دوره های این چنینی بوسیله پژوهشکده علوم و فناوری اطلاعات ایران ( www.irandoc.ac.ir ) هم برگزار میشه. در صورتی که قرار شد دوبار برگزار بشه علاوه بر اساتید دانشگاه شیراز میشه از اساتید پژوهشکده برای یکی از دوره ها بهره گرفت به این شکل استقبال بهتر خواهد بود و همچنین دوستانی که زمانشون اجازه میده میتونند با شرکت در هر دو دوره حظ وافر ببرند، دوره پژوهشکده رو بنده شرکت کردم محتواش بد نبود مدرس دوره هم جناب دکتر علیرضا اسفندیاری مقدم هستند.[/align][align=-webkit-auto]تشکر از دوستان به خاطر تلاشهاشون جهت ارتقای رتبه علمی دانشجویان[/align]
سلام ممنون از زحمات شما
اگر امکان اسکان در این دو روز در شیراز فراهم باشه خیلی عالی میشه :)