انجمن دانشجویان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز

نسخه‌ی کامل: آموزش و پشتیبانی نرم افزار Mendeley - Reference Manager
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
نرم افزار Mendeley را قبلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی کردم اما بعضی نکات و قابلیت ها دارد که شاید برای کاربران عادی شناخته شده نباشد. در حال حاضر فرصت تهیه آموزش نرم افزار را ندارم اما اگر دوستان سوالی در مورد این نرم افزار داشته باشند می توانند در این قسمت مطرح کنند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهیه شد و می توانید استفاده کنید.

نقل قول:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عرض ادب
ازکجا میتوانم این نرم افزاردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را دانلود کنم ؟من هرچی گشتم در سایتتون نتوانستم پیدا کنم. اگر زحمتتان نیست ممنون میشم لینک دانلودش را بهم برسونید
باتشکر
سلام
به این سایت مراجعه کنید: