انجمن دانشجویان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز

نسخه‌ی کامل: سوالات میان ترم درس سیستم های تصمیم یار مورخ 2/09/91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سئوالات میان ترم درس معماری اطلاعات سازمانی مورخ 2/09/91

1 - انواع Decision style را نام برده و style پیشنهادی خود برای یک مساله تصمیم گیری را تشریح نمایید . (10 نمره )

2 - مشکلات پیش روی فاز اجرا Implementation phase را نام ببرید . (10 نمره )

3 - دو مزیت و دو عیب استفاده از شبیه سازی را ذکر نمایید . (10 نمره )

4 - فرض کنید کارخانه اسلحه سازی برتا 3 نوع قطعه تولید می کند لوله ، پوسته ، و سیستم آتش . تولید پوسته اسلحه یک ساعت زمان می برد و تولید سیستم آتش 45 دقیقه . تولید لوله 30 دقیقه توسط دشتگاههای خودکار زمان می برد و همچنین نیازمند 15 دقیقه تست مقاومت بصورت دستی می باشد . عملیات تولید این سه قطعه در هر هفته بدون احتساب تست دستی لوله نبایسای بیشتر از 65 ساعت شود . همچنین مجموع زمانهای تست دستی لوله نیز نبایستی بیشتر از 65 ساعت شود . وقتی که این سه قطعه تولید شد ، با سرهم بندی این سه قطعه به طرق مختلف می توان 2 نوع اسلحه تولید کرد :

الف ) سلاح اول با کمک یک لوله و یک پوسته که توسط خود کارخانه تولید می شود ساخته می شود که هر یک را می توانیم 30 دلار بفروشیم .

ب ) سلاح دوم از سیستم آتش دوگانه ( دو عدد سیستم آتش ) و یک عدد پوسته تولید شده توسط برتا ، تولید می شود که 45 دلار قیمت دارد .

در هر هفته حداکثر می توان 130 عدد از سلاح اول و 100 عدد از سلاح دوم فروخت . مدیر کارخانه برتا می خواهد کاری کند که شود خود را در هفته به حداکثر براند .

مسئله را مدل سازی نموده و همچنین حالت گرافیکی مسئله را در صورت امکان نیر رسم نمایید (20 نمره )
سلام
دست شما درد نکنه.
استاد شما دکتر هاشمی هستند؟

موفق باشید
(۰۸ آذر ۱۳۹۱، ۰۶:۲۷ ب.ظ)amirdd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دست شما درد نکنه.
استاد شما دکتر هاشمی هستند؟

موفق باشید
بله. دکتر ستار هاشمی استاد این درس هستند.
یک سوال ده نمره ای دیگر هم توی امتحان بود: تفاوت درخت تصمیم و جدول تصمیم (decision tree and decision table differences) چیست؟