انجمن دانشجویان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز

نسخه‌ی کامل: نحوه تکمیل کاربرگ های سند برنامه ریزی مدیریت استراتژیک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

سلام دوستان عزیزم

ورودی های جدید که در تکمیل هر مرحله دچار ابهام میشند اینجا مشکل رو مطرح کنند تا در حد مطالعه و دیدگاه خودمون با همفکری هم راهنمایی اشون کنیم و حتی در موردش با هم بحث کنیم و به نتیجه خوبی برسیم و البته اگر نیاز شد . نمونه کارهای مختلف رو هم بذاریم

«میخواستم نمونه کاربرگهای تکمیل شده گروهمون رو براتون اینجا بذارم گروهمون تو این زمینه خوب کار کرد، که با کمی فکر از اینکار منصرف شدم، چون استاد اعتقاد شدیددددددد به این موضوع دارند که دیدن نمونه کار همه خلافیت و حس شما رو به عنوان یک کارشناس از بین می بره و ممکنه دید شما رو محدود و کوچک بکنه»

من بعد از این کار یه سند برنامه ریزی مدیریت استراتژیک رو هم برای یک سازمان تدوین کردم که راضی بودند خدا رو شکر این اولین سفارش کاری من بعد از گذراندن این درس با دکتر مصلح شیرازی بود و البته آموزه های مهندس عظیمی  (بازم شاید در خیلی از مفاهیم دچار مشکل باشم ولی دوست دارم با یک همفکری بتونم از شما دوستان عزیز هم بیشتر یاد بگیرم)، بعد از تدوین این سند تجربیات خوبی بدست آوردم.

41به زودی یاد میگیرید:"چطور یک سند برنامه ریزی مدیریت استراتژیک تدوین کنید؟"