انجمن دانشجویان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز

نسخه‌ی کامل: پیشنهاد برای جبران میانترم معماری سازمانی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

سلام
چند نفری با استاد سر کلاس گروه 2 (از گروه 1 خبر ندارم) صحبت کردیم برای جبران میانترم استاد قبول کرد و خواست نظرسنجی بشه که کدوم راه بهتر !!!
نتیجه به استاد بگیم جلسه آخر.

1) نوشتن مقاله اختیاری با نمره اضافه تر از بارم (مثلا 4 نمره + 20 نمره بارم امتحان) البته وقت تحویل 2 هفته بعد امتحانات.
2) کم کردن بارم میان ترم و اضافه شدن به پایان ترم(مثلا 5 + 15).
3) من میانترم خوب دادم نیازی به جبران ندارم.
فواد اگه مقاله منو انجام بدی، 1
اگه تو پایان ترم کمکم کنی 2
در غیر این دو صورت 3
:)
ولی با اولی در صورتی که تایمشو بیشتر کنید، مثلا یک ماه بعد امتحان یا حداقل 3 هفته موافقم
با سلام خدمت تمام همکلاسی های عزیز همون طور که آقای عبدالهی فرمودند سر کلاس حضوری پیشنهاد ارائه مقاله در درس معماری رو دادم با توجه به این که توی این درس فقط یک تمرین انجام میشه و میان ترم هم چون اولین امتحان بود بعضی هامون غافل گیر شدیم.
البته پیشنهاد به این صورت بود که نمره اضافه بر 20 باشه وبه دلخواه انجام بشه.مهلت هم همون تا 2 یا 3 هفته بعد از امتحان پایان ترم هست.
تا اینجا تکراری بودش اما استاد فرمودند که :
پیشنهاداتتون رو در ال ام اس تا قبل از شروع کلاس برای استاد بفرستید تا ایشون بتونن سر کلاس با رای گیری که اول کلاس انجام میشه تصمیم بگیرن.من فکر میکنم آشنایی با موضوعات معماری سازمانی و نوشتن یه مقاله ساده مقدمه خوبی باشه برای دید گرفتن و نوشتن مقالات برای ژورنال ها و سمینار ها.
1 & 2
به نظرم اگه بتونیم مهلتش رو تا 3 هفته در نظر بگیریم خوب باشه (البته تا اونجا که میدونم 2 هفته بعد امتحان اساتید باید نمره هارو اعلام کنن)

منم گزینه ها رو چند حالته گذاشتم که برای کسایی که فرق نمی کنه هر دو گزینه رو بزنن!!

من به نظرم بهتربن حالت هر دو گزینه 1و2 همزمانه که خیلی عالی میشه .

**** آقای کامفیروزی اگه امکانش هست نتیجه نظرسنجی رو permission عمومی بدن که لینکشو برای استاد بفرستیم تا خود استاد سر کلاس نتیجه رو ببینه!!
نظر سنجی جالبی هست من با ترکیب 1و 2 موافقم .خیلی خوب میشود


نظر من گزینه 1 و 2

اما دوستان نتیجه این نظر سنجی رو چطور میشه متوجه شد،منظورم اینه که کلآ10_20نفر نظر میدن که در صورت میتونه ملاک باشه به نظرم باید این نظر سنجی تو کلاس صورت بگیره و یا اینک همه رو در جریان این نظر سنجی قرار بدیم.
سلام به همه دانشجویان نظر دهنده

من هم با گزینه اول موافقم ولی سعی شود مهلت آن سه هفته بعد از امتحانات باشه .
گزینه 1- زمان بیشتری لازم هست
با گزینه 1 موافقم. فقط فرصتش زیاد باشه (حداقل 3 هفته بعد از آخرین امتحانمون ) : تو بهمن مقاله تصمیم یار و امتحان زبان رو هم داریم .

با گزینه 2 مخالفم : مباحث پایان ترم حجم زیاد، پراکنده و نامشخص ...+ مباحث میان ترم (من که اصلا فرصت خوندن همش و ندارم)
من هم درخواست دارم مهلت تحویل 3 هفته باشه
من هم با سه هفته موافقم چون پروژه DSS هم هستش و ادامه کاربرگ ها...
سلام
3 هفته بعد از امتحان ها برا من زمانش کم هست چون درسای دیگر هم تا همون زمان انجام پروژشون هست در ضمن درسای پیش نیاز یک هفته بعد از ارشد امتحانشون تموم میشه تو یک هفته هم نمیشه مقاله یا تحقیقی هر چند ساده نوشت که نمره ای اضافه تر گرفت که جبران کنه
در مورد گزینه 2 هم چون استاد هنوز نمراتشون اعلام نشده نمیتونیم بگیم بارمش کم بشه یا زیاد
در مجموع با گزینه 1 موافقم فقط بازمانش مشکل دارم واینکه هنوز نمیدونم برا مقاله این درس در چه زمینه هایی باید مقاله خوند که با خلاصه مقاله ها ی خوانده شده یا ترکیب مقاله ها ،ذهنیتی برای تدوین مقاله مناسب پیدا کرد.البته پیشنهادم بیشتر روی گزارش جامع هست تا مقاله جدید!

سلام

من با گزینه 1 موافقم چرا که اختیاری هست و هر کس که تمایل داشته باشه و نگران نمرش باشه انجام میده

در مورد گزینه دو مخالفم به دو دلیل 1. نمره میان ترم رو نمیدونیم 2. در مورد امتحان پایان ترم اطلاعی نداریم از کجا معلوم که امتحان پایان ترم بهتر از میان ترم باشه
سلام
كلاً موافقم و جزئاً مخالف
صفحه‌ها: 1 2