با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.
 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توافقنامه و قوانین استفاده از این انجمن
نویسنده پیام
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator
*******

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال‌ها: 628
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۸۹
اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #1
Star  توافقنامه و قوانین استفاده از این انجمن
با سپاس از حضور شما در این انجمن خواهشمند است پیش از شروع به فعالیت در این انجمن چند مورد کوتاه را مطالعه فرمایید.
خواهشمند است برای حفظ کیفیت و سطح فعالیت این انجمن شما نیز به عنوان یکی از اعضای این دانشکده همکاریهای لازم را مبذول فرمایید.

آرمین کامفیروزی
مدیریت انجمن دانشجویان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز
---------------

Exclamation ۱- این انجمن به صورت مستقل و با هدف گسترش ارتباط بین دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز و به اشتراک گذاری مطالب و ... راه اندازی شده است. از ابتدای سال ۱۳۹۲ و با هدف دسترسی آزاد به دانش و اندوخته های علمی، استفاده از این انجمن برای همه افراد خارج از دانشکده نیز آزاد شده است و ممکن است بخشهای محدودی صرفا در اختیار دانشجویان این مرکز باشد.
مهمترین اولویت در استفاده از این انجمن استفاده از مشخصات حقیقی به منظور دسته بندی مناسب اطلاعات می باشد و از این رو اطلاعات فردی غلط، غیرواقعی، گمراه کننده و ناقص تا حد امکان حذف می شود. اطلاعات ضروری در قسمت ثبت نام به صورت فیلدهای اجباری طراحی شده و بایستی با دقت تکمیل شود. دانشجویان این مرکز هم برای اینکه در لیست اعضای تائید شده و دانشجوی همین دانشکده قرار بگیرند و اطلاعیه ها و یا دسترسی های ویژه تر را دریافت کنند در قسمت پیگیری فعالسازی حساب می بایستی اطلاعات لازم از جمله تصویر کارت دانشجویی را ارسال نمایند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲- ارسال هایی که در برگیرنده مطالب غیر اخلاقی، سو استفاده، منفور، بدگویانه، تهمت و یا هرچیز دیگری که حریم خصوصی افراد را مورد تجاوز قرار می دهد و یا هر مطلب و چیزی که حریم قانون را مورد نقض قرار می دهد تا حد امکان حذف خواهد شد اما این غیر ممکن است که بتوانیم هر پیام و ارسال و هر چیزی را کنترل کنیم. به همین دلیل شما قبول می کنید که مطالب ارسال شده در این انجمن، نظر ها و دیدگاه های نویسنده آن است و لزوماً دیدگاه مدیریت نیست! لذا ما مسئول هرگونه پیام ارسال شده در این انجمن نیستیم و دقت و تمامیت هیچ پیام فرستاده شده در این انجمن را تأیید نمی کنیم.

۳- ثبت نام و ارائه مطلب با کیبرد عربی مجاز نیست و کاربران باید مطمئن باشند که از کیبرد فارسی استفاده میکنند. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کار برای بهینه سازی و یکدست سازی انجمن و پیشگیی از مشکلات در زمان جستجو می باشد. برای رفع مشکل حروف فارسی "ی" و "ک" که در بعضی از ویندوزها به صورت عربی "ي" با دو نقطه در زیر و "ك" استفاده شده است از راهنمای تایپ صحیح فارسی و اصلاحیه کیبرد که در همین انجمن معرفی شده استفاده کنید تا مطالب ارسالی شما به صورت استاندارد قابل ذخیره و جستجو باشد.

۴- ثبت نام با استفاده از ایمیلهای ایرانی مانند چاپار، ایران آی آر، فخر و ... به علت اینکه ممکن است باعث ممنوعیت فعالیت سایت از طرف سرویس دهنده شود و از طرفی میزان مشکوک بودن آنها به انتشار بدافزار ها زیاد است تا اطلاع ثانوی مجاز نیست.

۵- استفاده از کاراکترهای فارسی در قسمت نام کاربری (Username) مجاز نیست.

۶- ارائه اطلاعات ناقص و غلط و به نحوی گمراه کردن مدیریت این سایت در هنگام ثبت نام به منظور ورود غیر مجاز به سایت کنترل و در صورت مشاهده کاربر مربوطه از ادامه فعالیت منع خواهد شد. این کار به منظور شناسایی افراد و برقراری ارتباط راحت تر با آنها به منظور فعالیت های علمی و حفظ اعتبار و سطح علمی انجمن می باشد.

۷- استفاده از نشانی ایمیل مبهم که به نحوی شبیه به نشانی های ایمیل ارسال اسپم باشد مجاز به استفاده نیستند و دلیل آن امکان عدم شناسایی هویت کاربر میباشد. این انجمن ایمیلهای شما نزد خود نگه میدارد. ترجیحا از ایمیلی استفاده کنید که دربرگیرنده نام و نام خانوادگی شما باشد

۸- نام و نام خانوادگی و وضعیت تحصیلی حتما میبایستی به صورت صحیح وارد شود در غیر این صورت بدون هیچگونه اطلاعی آن حساب حذف خواهد شد. شماره دانشجویی در پروفایل شما نمایش داده نمیشود.

۹- کاربران پیش از ارسال بایستی نسبت به عدم تکراری بودن موضوعی که قرار است مطرح کنند اطمینان حاصل نمیده و هر مطلب را نیز در قسمت صحیح خود وارد نمایند و بدین ترتیب از شلوغی و نامنظمی انجمن پیشگیری به عمل آید.

۱۰- هر موضوع جدید باید دارای عنوان واضح و روشن باشد به نحوی که کاربران تا حد امکان با دیدن عنوان آن بحث از موضوع اصلی آن آگاه شوند. حتی الامکان در مورد موضوعاتی که تنها مختص یک نیمسال خاص هستند نام درس و نیمسال را نیز در عنوان تاپیک ذکر کنید. به عنوان مثال: "نمونه سوالات میانترم درس مدیریت سیستمهای اطلاعاتی-نیمسال دوم ۹۰ "

۱۱- برخی از دروس بین گرایشهای مختلف مشترک است و به همین دلیل فقط یک دسته برای آن تعریف شده است و معمولا در انجمنی قرار گرفته است که بیشترین ارتباط را با آن درس دارد اما محتوای آن برای سایر گرایشها یکسان و قابل استفاده است. به عنوان مثال درس "تست و نگهداری نرم افزار" که دانشجویان گرایش مدیریت هم دارند در انجمن دروس نرم افزار قرار داده شده است و یا درس "برنامه ریزی استراتژیک" کلیه گرایشها در انجمن مدیریت سیستمها قرار داده شده است.

۱۲- عضویت در این وب سایت هیچگونه ارتباطی با وبسایت دانشکده آموزشهای الکترونیکی ندارد و کلیه دانشجویان مسایل تحصیلی خود را از طریق سیستم دانشکده پیگیری خواهند کرد و این انجمن و سایت محیطی برای ارتباط دانشجویان با یکدیگر است که توسط کادر دانشگاه راه اندازی نشده و متعلق به دانشجویان است. خواهشمند است به منظور رشد کل مجموعه، این انجمن را از آن خود دانسته و با همکاری مناسب سعی در بهبود ارتباط و ارتقای توان علمی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز نمایید.

۱۳- کابران در صورتی که از فضای FTP برای ارسالهای خود استفاده میکنند میبایستی حتما روی فایلهای خود پسورد گذاشته در غیر این صورت نسبت به حذف فایلها و اخطار کاربری اقدام خواهد شد.

۱۴- فیلدهایی که برای دریاف اطلاعات شخصی در نظر گرفته شده اکثرا به صورت دلخواه میباشد مگر آنکه از آن جهت تایید هویت استفاده شده باشد.

۱۵- ارسال مطالب حتما میبایست به صورت فارسی انجام شود و استفاده از فینگلیش ممنوع است. زبان رسمی ما ایرانیان پارسی است پس خواهشمند است برای گسترش فرهنگ استفاده نکردن از واژه های بیگانه تلاش کنید پارسی بنویسید. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده از زبان پارسی به گونه ای که شیوایی نوشته های شما را به هم نریزد باعث دریافت امتیاز از جانب مدیران گروه خواهد شد.


۱۶- برای اعلام موافقت با یک مطلب و یا تشکر از نویسنده مطلبی که به نحوی برای شما مفید بوده است صرفا از دکمه "تشکر" استفاده کنید. ارسال پستهایی که فقط حاوی کلمه تشکر و سپاس باشند منجر به شلوغی انجمن خواهد شد.

۱۷- تبلیغ تجاری در هر بخش (امضا، پتستها، پیام خصوصی، و ...) بدون هماهنگی و مجوز مدیریت مجاز نیست.

۱۸- محتویات ارائه شده در این انجمن و وب سایت از قوانین کپی رایت ایالات متحده آمریکا تبعیت میکند و لذا قرار دادن، آپلود و لینک دادن مستقیم به محتوای ناقض قوانین کپی رایت آمریکا ممنوع میباشد.
بنابراین قرار دادن نرم افزارهای تجاری به صورت قفل شکسته، کتاب، مقالات و PDFهای دارای حق کپی رایت در این انجمن و وب سایت ممنوع میباشد.

* در صورتی که مورد قبل بنا به دلایلی قابل اجرا نباشد و فرضا ناچار بودید مطلب درسی و یا فایل خاصی را که با قوانین فوق مغایرت دارد به اشتراک بگذارید میبایست حتما حتما آن فایل را فشرده و رمزگذاری کنید و حتی در هنگام رمزگذاری گزینه Encrypt File Names نیز زده شود تا امکان اسکن فایلها نیز وجود نداشته باشد و تنها برای اعضا قابل دریافت باشد و سپس رمز فایل را جداگانه در آن پست اعلام کنید. حتی الامکان سعی کنید سایتی که آن مطلب را منتشر کرده معرفی کنید و از قراردادن لینک مستقیم یا آپلود و ضمیمه کردن فایل غیرمجاز خودداری کنید.

عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد. شناسه ی IP شما با هر ارسال در این انجمن ثبت شده و در صورت لزوم قابل یافتن توسط تیم مدیریت انجمن می باشد. شما می پذیرید که ما توانایی و حق پاک کردن، ویرایش و یا بستن هر حساب کاربری و یا مطلب ارسالی در هر زمان که مورد نیاز باشد را داریم. شما همچنین توافق می کنید که همه ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می کنید در یک دیتابیس حفظ می شود و همچنین کوکی ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره اطلاعات ورود شما ذخیره می شوند.

کاربرانی که از دانشجویان همین دانشکده هستند و یا دسترسیشان به انجمن مسدود شده است میتوانند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و درخواست پیگیری وضعیت عضویتشان را در انجمن مطرح نمایند. دانشجویان این دانشکده نیز با تکمیل مشخصات از طریق این لینک در گروه دانشجویان تائید شده این دانشکده قرار خواهند گرفت و دسترسی ها یا خبررسانی های بیشتری دریافت خواهند کرد.

**استقاده از محتوای انجمن دانشجویان دانشکده آموزش‌های الکترونیکی در سایتهای دیگر بدون اجازه مدیریت سایت مجاز نیست و در صورت مشاهده هم از طرف دانشگاه و هم توسط نهادهای حقوقی پیگرد قانونی خواهد داشت

این توافق نامه در حال حاضر کامل نیست و ممکن است در آینده قسمتهای دیگری نیز به آن اضافه شود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۲، ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط Armin.)
۱۷ بهمن ۱۳۹۰، ۰۱:۰۳ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخموضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star قوانین ارسال مطلب و استفاده از گروه های گوگل گرایش های ارشد Armin 0 2,552 ۲۶ اسفند ۱۳۹۰، ۰۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Armin