با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه اسلایدهای شماره ۱ تا ۲۰ نیازسنجی سیستمهای اطلاعاتی
نویسنده پیام
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #1
ترجمه اسلایدهای شماره ۱ تا ۲۰ نیازسنجی سیستمهای اطلاعاتی
با سلام
در ترم گذشته با همکاری تعدادی از دانشجویان گروه اسلایدهای ۲۰ فایل اول نیازسنجی ترجمه شد که در آن زمان در اختیار اعضایی قرار گرفت که در کار ترجمه مشارکت داشتند. با موافقت اکثریت این دوستان این فایل به صورت عمومی در اختیار سایر دانشجویان گروه مدیریت سیستمها نیز قرار میگیرد.

خواهشمند است دوستانی که از این فایل استفاده میکنند جهت تکمیل این فعالیت در صورت نیاز خودشان، نسبت به ترجمه ادامه این اسلایدها برای پایان ترم اقدام نمایند تا این فعالیتها همچنان در گروه ادامه داشته باشد.

توضیح: دلیل اینکه فایلهای ترجمه در برخی پروژه ها فقط در اختیار اعضای تیمی که آن پروژه را انجام داده اند قرار میگیرفت این بود که اکثریت گروه تشویق شوند تا در این فعالیتها همکاری داشته باشند و طبیعتا حجم کار بسیار سبک تر شده و کارها سریعتر انجام شود.
معمولا این کار زمانهایی انجام میشد که حجم پروژه مورد نظر زیاد و تعداد داوطلبان برای انجام آن کم بود. در کل فعالیتهای گروهی در گروه مدیریت سیستمهای سال ۸۹ بسیار خوب بود که انشاءالله از این پس نیز به همین ترتیب خواهد بود.

تجربه ای که بیشتر دوستان داشتند این بود که انجام ترجمه های تخصصی در دوره ارشد مزایای زیادی از جمله تقویت زبان تخصصی داشته است بنابراین پیشنهاد میشود حتی الامکان در پروژه های گروهی خودتان شرکت فعال داشته باشید تا علاوه بر تقسیم کار و کاهش فشار بر عده ای محدود بتوانید درک مناسبتری از درس و اصطلاحات نیز به دست آورید و همچنین در کنار آن از اعضای گروه و تیم شناخت بیشتری پیدا کنید چون در آینده پروژه های گروهی متعددی انجام خواهید داد و تنها راه شناخت در دنیا مجازی همین فعالیتهای گروهی میباشد.

پیشاپیش از وجود مشکلات احتمالی در این فایل عذرخواهی میکنم. منتظر فعالیت آتی گروه هستیم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمز فایل:
کد:
srmis89

تصویر جلد فایل:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۱، ۱۱:۰۹ ب.ظ، توسط Armin.)
۱۴ اسفند ۱۳۹۰، ۰۴:۵۳ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

barvarz56m آفلاین
محبوبه بارورز
کمی تا قسمتی فعال

فارغ التحصیل کارشناسی
فن آوری اطلاعات

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
10 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #2
RE: ترجمه اسلایدهای شماره ۱ تا ۲۰ نیازسنجی سیستمهای اطلاعاتی
جناب کامفیروزی از شما و همه کسانی که اجازه استفاده دادن کمال تشکر را داریم.به امید ادامه دادن این راه.
۱۶ اسفند ۱۳۹۰، ۰۶:۴۵ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
901873 آفلاین
شربت دار
تازه وارد
*

ارشد مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 0
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #3
با تشکر از تمامی دوستان به خصوص مهندس کامفیروزی
۱۴ فروردین ۱۳۹۱، ۱۰:۳۹ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
saayeban آفلاین
میثم چمنی
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 7
7 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #4
سلام به همه دوستان
و بخش دوم ترجمه نیازسنجی که توسط دانشجویان مدیریت سیستم های اطلاعاتی ورودی 90 ترجمه و تنظیم شده است

راستش من نمیتونم تو انجمن فایل آپلود کنم ارسال پاسخ رو که میزنم یه صفحه نامربوط باز میشه و نمیتونم فایلو آپلود کنم . تو همین پاسخ سریع دارم مینویسم
ترجمه لکچر 15 هم آمادس که اگه بتونم همینجا آپلودش خواهم کرد( قابل توجه دوستان فنی سایت )
۲۸ خرداد ۱۳۹۱، ۱۰:۰۹ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #5
(۲۸ خرداد ۱۳۹۱، ۱۰:۰۹ ب.ظ)saayeban نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
و بخش دوم ترجمه نیازسنجی که توسط دانشجویان مدیریت سیستم های اطلاعاتی ورودی 90 ترجمه و تنظیم شده است

راستش من نمیتونم تو انجمن فایل آپلود کنم ارسال پاسخ رو که میزنم یه صفحه نامربوط باز میشه و نمیتونم فایلو آپلود کنم . تو همین پاسخ سریع دارم مینویسم
ترجمه لکچر 15 هم آمادس که اگه بتونم همینجا آپلودش خواهم کرد( قابل توجه دوستان فنی سایت )
سلام جناب چمنی. خیلی ممنون که این مشکل رو اطلاع دادید. بررسی کردم و مشکل برطرف شد. لطفا اگر باز هم مشکلی مشاهده فرمودید اطلاع بدین.
ممنون. 1

درصورتی که صلاح میدونید ترجمه های اسلاید ۲۰ به بعد در تاپیک جدید باشه و یا میشه همین تاپیک رو تغییر نام داد. اگر نیاز به تغییر نام تاپیک هست اعلام کنید تا دوستان رسیدگی کنند.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۱، ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط Armin.)
۲۸ خرداد ۱۳۹۱، ۱۱:۰۱ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

fazlolahjowkar آفلاین
فضل اله جوكار
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #6
با سلام اين اسلايدهايي كه زحمتشو كشيديد مربوط به كدوم استاده؟

اصل اسلايدها كجاست؟
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۷:۲۹ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
fazlolahjowkar آفلاین
فضل اله جوكار
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #7
جناب کامفیروزی از شما و همه کسانی که اجازه استفاده دادن کمال تشکر را داریم.به امید ادامه دادن این راه. ممنون  واقعا
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۰:۴۷ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  متن فایل های فلش درس نیازسنجی سیستم های اطلاعاتی- لکچر 16 تا 36 mary 3 1,799 ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: 9170188
  دانلود کلاسهای ضبط شده درس نیازسنجی اطلاعاتی به صورت آفلاین sara.raeesy 5 2,487 ۱۵ آذر ۱۳۹۱، ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Armin
  کل اسلایدهای نیازسنجی: ۴ اسلاید در صفحه جهت پرینت Armin 4 2,218 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱، ۱۲:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فروزان رضائیان
  تاپیک ویژه پروژه اول درس نیازسنجی - نیازسنجی eShop Armin 2 2,651 ۳۱ فروردین ۱۳۹۱، ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: armin_atena
  ترجمه متن اسلاید های درس نیازسنجی paytam 1 1,388 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰، ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Armin
  اسلایدهای نیازسنجی در یک فایل پی دی اف elrahmani 2 1,319 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۰، ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: elrahmani