با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مهم در مورد مقالات درس مهندسی سیستم ها - فروردین 91
نویسنده پیام
f.dehbozorgi آفلاین
فاطمه ده بزرگي
تازه وارد
*

ارشد مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #1
اطلاعیه مهم در مورد مقالات درس مهندسی سیستم ها - فروردین 91
قابل توجه دوستانی که درس مهندسی سیستم ها با دکتر سامی را در این ترم اخذ نموده اند:
لینک زیرحاوی یک صفحه گسترده (جدول) اشتراکی می باشد تا شما از بین مقالاتی که طی عنوانهای project 1-6 دکتر سامی درLMS قرار داده اند، پس از مطالعه و بررسی، مقاله مورد نظرتان را انتخاب نموده و عنوان کامل مقاله تان را با نام و نام خانوادگی و ایمیلتان در این جدول درج نمایید. لطفا دقت نمایید که عنوان مقاله شما قبلا توسط دانشجویان دیگر انتخاب نشده باشد. در این صورت مقاله دیگری را انتخاب نمایید.
قابل توجه است که این جدول لینک همان جدولی است که برای اعضای گروه گوگل vusmis نیز تحت عنوان ""لیست موضوعات انتخابی مقالات درس مهندسی سیستم ها" ارسال شده است و در اینجا هم برای دوستانی که به گروه مذکور دسترسی ندارند به اشتراک گذاشته شده است و کافی است یکبار مشخصات مورد نظر را در آن درج نمایید و همزمان به روز رسانی می شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۴ فروردین ۱۳۹۱، ۰۴:۲۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

f.dehbozorgi آفلاین
فاطمه ده بزرگي
تازه وارد
*

ارشد مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 2
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #2
RE: اطلاعیه مهم در مورد مقالات درس مهندسی سیستم ها - فروردین 91
دانشجویان عزیز،
در انتخاب و بررسی مقاله مورد نظر از مقالات پیشنهاد شده در پوشه های project1-6 ، دقت فرمایید که عناوین مرتبط تر با موضوعات و مباحث درس مهندسی سیستم ها، طبعاَ از اولویت بالاتر و نیز جذابیت بیشتری برای ارائه برخوردار می باشند.
۲۴ فروردین ۱۳۹۱، ۰۵:۳۸ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
bahar آفلاین
بهاره نظرزاده
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #3
سلام بچه ها، من نمی تونم اسمم را وارد لیست کنم، با gmail وارد شدم اما اصلا حالت ویرایش نداره که من بتونم اسمم را وارد کنم، کسی می تونه کمکم کنه؟
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۱، ۰۸:۱۹ ق.ظ)bahar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها، من نمی تونم اسمم را وارد لیست کنم، با gmail وارد شدم اما اصلا حالت ویرایش نداره که من بتونم اسمم را وارد کنم، کسی می تونه کمکم کنه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستید؟ در در قسمت بالا سمت راست گزینه Sign in دارید؟ اگر هست باید آنجا هم لاگین کنید.
بله گزینه sign in دارم و login هم هستم اما باز هم نمی تونم اسمم را وارد کنم،به explorer ربطی نداره؟من از chrome استفاده می کنم
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۱، ۰۹:۳۰ ق.ظ)bahar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله گزینه sign in دارم و login هم هستم اما باز هم نمی تونم اسمم را وارد کنم،به explorer ربطی نداره؟من از chrome استفاده می کنم
عضو اون گروه هم هستید؟ دسترسی فقط به اون گروه داده شده.
اطلاعات این بخش هم شاید به شما کمک کند

نه عضو گروه نبودم،الان درخواست عضویت کردم و نوشته بعد از تایید مدیر گروه عضو می شوم،می دونید این تایید چقدر طول می کشه؟
مرسی از کمکتون
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۱، ۰۹:۴۴ ق.ظ)bahar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه عضو گروه نبودم،الان درخواست عضویت کردم و نوشته بعد از تایید مدیر گروه عضو می شوم،می دونید این تایید چقدر طول می کشه؟
مرسی از کمکتون
عضویتتون فعال شد.

۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۱، ۰۸:۱۹ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
bahar آفلاین
بهاره نظرزاده
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 0
ارسال: #4
با تشکر
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۱، ۱۰:۰۵ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
reyhanehbassam آفلاین
ریحانه بصام
ریحانه بصام
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 5
ارسال: #5
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۱، ۰۸:۱۹ ق.ظ)bahar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستید؟ در در قسمت بالا سمت راست گزینه Sign in دارید؟ اگر هست باید آنجا هم لاگین کنید.
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۱، ۰۹:۳۰ ق.ظ)bahar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عضو اون گروه هم هستید؟ دسترسی فقط به اون گروه داده شده.
اطلاعات این بخش هم شاید به شما کمک کند

مرسی از کمکتون
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۱، ۰۹:۴۴ ق.ظ)bahar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از کمکتون
عضویتتون فعال شد.
سلام.
من هم همین مشکل رو دارم. نمی دونم عضو کدوم گروه دیگه باید بشم. من در دو گروه (یک frum و یک group) عضو هستم.
Login هم هستم ولی اجازه ویرایش ندارم. ممکنه من رو راهنمایی کنید؟
۰۲ تير ۱۳۹۱، ۰۶:۱۰ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم: انتخاب موضوع ارائه های درس مهندسی سیستم توسط دانشجویان نیمسال اول 92 Dr.Sami 46 8,140 ۱۱ بهمن ۱۳۹۲، ۱۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: palvayeh
Star بسیار مهم : مقاله های انتخابی دانشجویان برای ارائه درس مهندسی سیستم نیمسال دوم91تیر92 Dr.Sami 17 4,015 ۱۲ مرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ایرانخواه
  سوالات میان ترم و پایان ترم مهندسی سیستم در ترم های گذشته mistak 1 1,647 ۱۵ تير ۱۳۹۲، ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nanas_2006
  فعالیت پیشنهادی ویژه دانشجویان ۹۱: تصحیح و بازنگری ترجمه کتاب مهندسی سیستم Armin 0 819 ۱۰ تير ۱۳۹۱، ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Armin
  تمرین دوم - تهیه ژورنال علمی در مورد مهندسی سیستمها Armin 0 771 ۲۶ مهر ۱۳۸۹، ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Armin