با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویژه برگزاری کنفرانس ملیeLearning توسط دانشکده‎
نویسنده پیام
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #1
ویژه برگزاری کنفرانس ملیeLearning توسط دانشکده‎
با سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر ساله کنفرانس یادگیری الکترونیکی در کشور برگزار می کند که امسال هفتمین دوره آن برگزار می شود و از بین بسیاری از دانشگاه ها و مراکزی که درخواست برگزاری این همایش را داده بودند، امسال دانشگاه شیراز موفق شد میزبانی این کنفراس دو روزه را بر عهده بگیرد. در دانشگاه شیراز نیز دبیران و مدیران همایش آقایان دکتر صفوی، دکتر هاشمی، دکتر خونجوش می باشند و تیم اجرایی آن نیز همانگونه که پیش تر اشاره شد از بین دانشجویان دانشکده ما می باشند و مراکزی مانند بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی ریاست جمهوری نیز از حامیان برگزاری این کنفرانس خواهند بود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلاش می کنیم در صورت همکاری مناسب دانشجویان فعال و علاقمند این دانشکده (حدود ۳۵ نفر دانشجو در تیم اجرایی)، کنفرانس به صورت بین المللی برگزار شود.

در حال حاضر مسئولیت تشکیل بخشی از تیم اجرایی و هماهنگی های این همایش بر عهده بنده می باشد.

از دوستان علاقمند و فعال جهت همکاری و حضور در این تیم دعوت می شود تا پایان این هفته (هفته اول خرداد ماه) از طریق ایمیل من به نشانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و یاسایت اینترنتی به نشانیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آمادگی خود را به همراه رزومه سوابق و توانمندی های خود اعلام دارند. تشکیل جلسات هماهنگی با دبیران این همایش از هفته آینده خواهد بود.

افرادی در بخش های مختلف با تخصص ها، تجربه ها، مهارت ها و خصوصیات فردی متنوع جهت همکاری دعوت می شوند. از جمله:

[*]افراد فعال در زمینه های گرافیک، طراحی،‌ تبلیغاتی و خبری[*]افرادی که تجربه برگزاری همایش داشته باشند[*]طراحان وب سایت های پویا (ترجیحا PHP)[*]افراد علاقمند به انجام فعالیت های گروهی و برگزاری همایش[*]افراد آشنا به مسایل روز و موضوعات تحقیقاتی در زمینه فن آوری اطلاعات و e-Learning (تم های کنفرانس به زودی دقیق تر مشخص می شود)[*]دارا بودن روحیه مسئولیت پذیری، فعال بودن و توانایی انجام کار گروهی بالاترین اولویت را دارد.

ترجیح بر این است که برای هماهنگی بیشتر در برگزاری جلسات، اعضای تیم اصلی در شیراز سکونت داشته باشند.
* عنوان قطعی همایش و موضوعات آن هنوز نهایی نشده و عنوان این ایمیل کاملا دقیق نیست*

* لازم به یاد آوری است که کارگاه آموزش مقاله نویسی نیز در راستای همین همایش در حال پیگیری است و فعلا وقت و انرژی دانشکده بیشتر روی این همایش متمرکز شده است و همزمان هر دو کار در حال پیگیری است.

ضمنا همایش دیگری با حضور دکتر صفوی و تنی چند از مسئولین دانشکده علوم پزشکی و دانشکده برق و الکترونیک دانشگاه شیراز در زمینه فناوری اطلاعات و پزشکی و سلامت روز پنجشنبه این هفته برگزار خواهد شد که جزئیات آن را به زودی به اطلاعتان خواهم رساند.

آپدیت: اعضای همکار در تیم اجرایی و معرفی مسئولان هر تیم:

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تير ۱۳۹۱، ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط Armin.)
۰۲ خرداد ۱۳۹۱، ۱۲:۰۰ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

Mahnaz Nikbakht آفلاین
مهناز نیکبخت
مدیر انجمن

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 16
سپاس‌ها: 133
141 سپاس گرفته‌شده در 44 ارسال
ارسال: #2
RE: دعوت جهت تشکیل تیم برگزاری همایش ملی آموزش های الکترونیکی توسط دانشکده‎
با سلام
من تجربه اجرا و برگزاری همایش و مسابقات رو داشتم
شهریور ماه امسال مسابقات ملی زیردریایی های کنترل از راه دور و هوشمند را در اصفهان داریم
و اسفند ماه هم یک همایش مربوط به سامانه های هوشمند رو در اصفهان خواهیم داشت

خوشحال میشم در این زمینه با وجود بعد مسافت و محدودیت زمانی که دارم ، همکاری داشته باشم
در همه زمینه ها به جز مورد طراحان وب سایت های پویا (ترجیحا PHP) آشنایی و استعداد خوبی دارم
در مورد طراحی وب سایت میتونم ایده پرداز و گرافیکش رو کار کنم
طراحی پوستر هم یکی کارهای انجام شده منه

آدم ها هرگز نمیخواهند بفهمند
ارزش رفاقت خیلی بیشتر از رقابت است!
۰۲ خرداد ۱۳۹۱، ۰۵:۰۸ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
maryam3003 آفلاین
مریم کهن
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #3
با سلام و تشکر از دوستان فعال
من در زمینه گرافیک ، طراحی ، تبلیغات و طراحی وب سایت تجربیات و سابقه خوبی دارم و خوشحال میشم در این زمینه همکاری و مساعدت داشته باشم .
۰۲ خرداد ۱۳۹۱، ۰۵:۳۲ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #4
(۰۲ خرداد ۱۳۹۱، ۰۵:۳۲ ب.ظ)maryam3003 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تشکر از دوستان فعال
من در زمینه گرافیک ، طراحی ، تبلیغات و طراحی وب سایت تجربیات و سابقه خوبی دارم و خوشحال میشم در این زمینه همکاری و مساعدت داشته باشم .

ممنون خانم کهن. لطف می کنید رزومه و چند نمونه کار کم حجم از خودتون رو هم بفرستید. متشکرم.

---------

در بخش طراحی و گرافیک (پوستر و گرافیک سایت و ...)، مجری گری، خبررسانی و تبلیغات، متخصص eLearnig هنوز تعداد و تخصص مورد نیاز تامین نشده است.
برخی از همکاری ها لزوما نیاز به حضور در شهر شیراز را ندارد.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱، ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط Armin.)
۰۴ خرداد ۱۳۹۱، ۱۱:۳۹ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
l-agharezaei آفلاین
لاله آقارضايي
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 8
سپاس‌ها: 120
57 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #5
سلام
من هم خیلی تمایل به همکاری دارم. ولی بیشتر در کارهای اجرایی قبلا کار کرده ام. نمیدونم میتونم همکاری داشته باشم یا خیر
۰۶ خرداد ۱۳۹۱، ۰۱:۲۶ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

allsohrab آفلاین
محمد جویان
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

سپاس‌ها: 0
6 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #6
یا سلام به همه دوستان عزیز

بنده از دانشجویان ترم 4 رشته کارشناسی ارشد گرایش طراحی و تولید نرم افزار هستم

بنده در زمینه برگزاری همایش های منطقه یک کشوری و نیز همایش های مهندسی
فناوری اطلاعات در سطح کشور تجربه ای داشته که امیدوارم بتونم در اینحا نیز
مفید واقع شوم .
بنده مشغول به کار در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هستم . و همچنین در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز مشغول به کار هستم. ( اینو گفتم که شاید بتونم از این طریق همکاری بهتر و بیشتری برای برگزاری هرچه بهتر این همایش ملی داشته باشم )

۰۶ خرداد ۱۳۹۱، ۰۵:۱۵ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
PrinceOfPersia آفلاین
اسماعیل زنده دل
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

سپاس‌ها: 3
6 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #7
با سلام
بنده هم در زمينه طراحي سايت فعاليت داشتم. البته فعلا در زمينه آموزش فعاليت ميكنم.
۰۸ خرداد ۱۳۹۱، ۰۶:۰۲ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
sepehr آفلاین
سپهر میرزاجانیان
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 7
ارسال: #8
سلام من متاسفانه از شما خیلی دور هستم. بنده تبریز هستم ولی اگه می تونم کمکی بکنم در خدمت هستم . فکر می کنم در زمینه تبلیغات و ارسال پوستر و ... در این منطقه می تونم مفید باشم . به هر حال دست شما دوستانی که زحمت می کشید درد نکنه
۰۹ خرداد ۱۳۹۱، ۰۸:۴۷ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #9
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱، ۰۶:۰۲ ب.ظ)PrinceOfPersia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
بنده هم در زمينه طراحي سايت فعاليت داشتم. البته فعلا در زمينه آموزش فعاليت ميكنم.
لطفا مطابق توضیحات پست اول رزومه ارسال فرمایید

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۱، ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط PrinceOfPersia.)
۱۰ خرداد ۱۳۹۱، ۱۲:۳۱ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #10
RE: ویژه برگزاری کنفرانس ملیeLearning توسط دانشکده‎
در مورد نوع فعالیت تصحیح میکنم که این فعالیت در واقع کنفرانس می باشد نه همایش.

صحبتی با اعضای فعال در تیم اجرایی: در صورت فعالیت و تلاش تیم اجرایی (همین تیمی که تشکیل داده ایم) این اجازه و امکان وجود دارد که اگر به سطح کیفی مناسبی برسیم این کنفرانس را در سطح بین المللی نیز برگزار کنیم. تیم علمی و تحقیقات تلاش خواهد کرد یک یا چند میهمان خارجی نیز به این کنفرانس دعوت کند. این فعالیت به گفته دکتر هاشمی دبیر کنفرانس، در حال حاضر از نظر درآمدی هیچ منفعتی برای اعضای آن نخواهد داشت و صرفا بستگی به علاقه افراد و انگیزه ای آنها برای پیشرفت دانشکده دارد. برخی مزایای غیر مادی عبارتند از:
  • دریافت لوح و گواهی همکاری در برگزاری کنفرانس،
  • تخفیف ویژه برای مقالاتی که توسط اعضای همین تیم ها ارسال می شود،
  • آشنایی نزدیک و ارتباط مداوم با اساتید و متخصصان فعال در این حوزه در داخل کشور و در صورت بین المللی شدن، اساتید خارج از کشور
  • تسهیل در کسب نمره مقاله سمینار به واسطه فرصتی که این کنفرانس در اختیار اعضا برای مقاله نویسی قرار می دهد.
  • آشنایی و همکاری با افراد فعال در تیم های مختلف و انجام یک کار گروهی
لطفا برای ارائه پیشنهاد در یک بخش مشخص ایمیلهای خود را حتما به صورت جداگانه برای مسئول آن بخش نیز ارسال فرمایید. اولویت مهم فعلی که تمام کنفرانس را تحت الشعاع قرار میدهد تهیه محورهای کنفرانس است. (توضیحات تکمیلی در این خصوص را خانم ده بزرگی ارسال کرده بودند).
فرصت برای تعیین محورهای اصلی فقط تا چهارشنبه این هفته می باشد

در خصوص کارگاه نیز موضوعات مفیدی که از نظر شما جای کار دارد را می توانید مطرح کنید.

آخرین به روز رسانی تقسیم مسئولیت ها:
- تیم علمی و تحقیقاتی (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
): 
بازنگری اولیه مقالات دریافتی، تعیین موضوعات،‌جستجوی همایشهای مشابه داخلی و خارجی،
- تیم اسپانسر (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
): 
پیگیری جذب اسپانسر و مسایل مرتبط
- تیم تبلیغات و انتشارات (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
): 
از تبلیغات عادی گرفته تا تهیه گواهینامه ها، لوح ها و ...
- تیم تشریفات و تدارکات (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
تشریفات سالن، مجری گری و ...
- تیم وب سایت (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
همه موارد مرتبط با وب سایت (بخش مهمی از کنفرانس را تشکیل می دهد)
- تیم برگزاری کارگاه (هنوز کسی داوطلب نشده است)سعی می شود ۲ یا ۳ کارگاه نیز در روز همایش برگزار شود. جزئیات کارگاه ها در زمان تعیین موضوعات میتواند جستجو و پیشنهاد داده شود.
- تیم مالی و زمانبندی (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
): 
زمانبندی کارها و نظارت بر کار سایر تیم ها و مدیریت مالی همایش

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۱، ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط Armin.)
۱۳ خرداد ۱۳۹۱، ۰۲:۳۲ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
maryam3003 آفلاین
مریم کهن
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #11
با تشکر از زحمات شما جناب کامفیروزی .
رزومه ام را ارسال کردم ( شرمنده خیلی دیر به دیر به انجمن سر می زنم )
متشکرم
۱۶ خرداد ۱۳۹۱، ۰۹:۰۳ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #12
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱، ۰۹:۰۳ ق.ظ)maryam3003 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از زحمات شما جناب کامفیروزی .
رزومه ام را ارسال کردم ( شرمنده خیلی دیر به دیر به انجمن سر می زنم )
متشکرم
خواهش میکنم. توی گروه هم اطلاع رسانی میکینم. عضو گروه هستید خانم کهن؟

۱۶ خرداد ۱۳۹۱، ۱۰:۵۷ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
maryam3003 آفلاین
مریم کهن
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #13
بله ، عضو گروه هستم .
۱۶ خرداد ۱۳۹۱، ۱۲:۲۰ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

فاطمه عباس زاده آفلاین
فاطمه عباس زاده
تازه وارد
*

ارشد مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 0
ارسال: #14
با سلام
آقای کامفیروزی بخاطر زحمات شما سپاسگزارم.
من در زمینه multi media و درس افزار ها کار کردم نمی دونم کارایی داره یا نه ؟
به هر حال اگه بتونم کمکی کنم خوشحال می شم.
۱۷ خرداد ۱۳۹۱، ۱۰:۲۰ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #15
جلسه دوم هماهنگی کنفرانس امروز با حضور تقریبا همه اعضای ساکن شیراز برگزار شد و محورهای اصلی و جزئیات بیشتری از کنفرانس تعریف گردید.

دوستانی که به تازگی قصد همکاری در اجرای این کنفرانس را دارند در زمینه مورد علاقه خود با سرگروه ها در تماس باشند. از این پس سعی می شود بحث ها و اطلاعیه های مهم در این قسمت نیز اطلاع رسانی شود.

آخرین لیست اعضای مشارکت کننده در کنفرانس به ترتیب زیر می باشد. (چینش بر اساس حروف الفباست)

فقط ایمیل سرگروه ها قابل نمایش است به دلیل اینکه سایر اعضا ممکن است تمایلی به انتشار ایمیل خود در فضای عمومی نداشته باشند.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تير ۱۳۹۱، ۱۲:۱۸ ق.ظ، توسط Armin.)
۱۸ خرداد ۱۳۹۱، ۱۱:۳۸ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ