با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جمع بندی فعالیت ها و تغییرات جدید از ابتدای تیرماه ‎91
نویسنده پیام
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #1
جمع بندی فعالیت ها و تغییرات جدید از ابتدای تیرماه ‎91
سلام
طی دو هفته گذشته در جریان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعدادی از دوستان در گرایش های مختلف جهت همکاری در انجام بخشی از فعالیت های دانشجویی اعلام همکاری کردند و در تعدادی از فعالیت ها نیز هنوز کسی مایل به همکاری نشده است که به ناچار فعالیتی در آن صورت نخواهد گرفت. امیدوارم با همکاری مناسب این دوستان و تعامل دانشجویان با ایشان شاهد پیشرفت تحصیلی و غیرتحصیلی در گروه و دانشکده که بخشی از زمان و محیط زندگی حال و آینده هر یک از ما را شکل می دهد باشیم.

لیست کامل فعالیت ها، ایمیل ارتباطی با مسئولین هر بخش و لینک برخی از بخشها از طریق لینک زیر قابل مشاهده است و دوستان می توانند در هر بخش اعلام همکاری نمایند یا با مسئول آن بخش در ارتباط باشند:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اداره این فعالیت ها از سوم تیرماه توسط دوستان انجام میشود
مسئولان هر بخش نیز از طریق ایمیل شخصی یا تلفن می توانند سوالات و مشکلات خود را مستقیما با بنده در میان بگذارند.

در چند ماه آینده حضور خاصی در گروه، انجمن و سایر فعالیتها نخواهم داشت اما از طریق تلفن، ایمیل شخصی و یا دیدار حضوری خوشحال می شوم که با دوستان در ارتباط باشم.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید به علت اختلاف دیدگاه، خستگی های زیاد، تفاوت در سطح انتظارات و یا مسایل دیگر، دوستی را ناراحت کرده باشم که بابت آن عذرخواهی می کنم. امیدوارم به خوبی خودتان فقط بخشهای خوب یادتان بماند.

هدف این بود که در مدت حدود یک سال و نیم گذشته کمی تغییرات مثبت ایجاد کنیم، اینکه چقدر موفق بوده ایم قضاوتش با من نیست. تلاشمان را کردیم و ادامه مسیر به خواست و همت دوستان فعلی و دانشجویان آینده بستگی خواهد داشت.

با آرزوی شادی، خوشبختی و موفقیت همیشگی برای دوستان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تير ۱۳۹۱، ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط Armin.)
۰۳ تير ۱۳۹۱، ۱۲:۰۲ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

fatemeh_01 آفلاین
فاطمه اسماعیل زاده مقری
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 6
سپاس‌ها: 41
44 سپاس گرفته‌شده در 11 ارسال
ارسال: #2
RE: جمع بندی فعالیت ها و تغییرات جدید از ابتدای تیرماه ‎91
آقای مهندس ضمن عرض سلام و خداقوت ، صادقانه از شما بابت زحمات بی نهایت در اداره این انجمن و سایت تقدیر و تشکر میکنم. انشالله همیشه موفق و پیروز باشی
آقای مهندس من دوست دارم در یکی از فعالیت ها ،درصورت امکان، همکاری کنم. ایا امکان پذیر هست ؟ چگونه؟
۲۷ آبان ۱۳۹۱، ۰۶:۵۲ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #3
RE: جمع بندی فعالیت ها و تغییرات جدید از ابتدای تیرماه ‎91
(۲۷ آبان ۱۳۹۱، ۰۶:۵۲ ب.ظ)fatemeh_01 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای مهندس ضمن عرض سلام و خداقوت ، صادقانه از شما بابت زحمات بی نهایت در اداره این انجمن و سایت تقدیر و تشکر میکنم. انشالله همیشه موفق و پیروز باشی
آقای مهندس من دوست دارم در یکی از فعالیت ها ،درصورت امکان، همکاری کنم. ایا امکان پذیر هست ؟ چگونه؟
سپاس بسیار از شما 1
انجمن و سایت متعلق به همه دانشجویان هست و حتی هر بخشی نیز که کمبود آن را احساس می کنید می توانید پیشنهاد دهید و یا ایجاد نمایید.

در حال حاضر دو دید کلی برای فعالیت ها در نظر گرفته شده که یکی ایجاد بستری برای دانشجویان جهت برقراری تعامل و ارتباط بین خودشان و فعالیت های مربوط به درس و دانشگاه است و یک بخش مهم دیگر که مدت کوتاهی است معرفی شده بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است که به نظرم شدت در این دانشکده مورد نیاز است و فرصت های زیادی را چه از لحاظ پژوهشی و چه تجاری و ... می تواند در پی داشته باشد و هر گونه امکاناتی که مقدور باشد برای توسعه آن در اختیار دوستان قرار خواهم داد.
هدف از این فعالیت در همان بخش مربوطه عنوان شده است و یک هدف دیگر آن هم تلاش برای راه اندازی رسمی انجمن علمی دانشجویان این دانشکده هست که با توجه به تجربیات ناموفقی که پیش از این دوستان داشته اند بهتر است کمی در قالب کارگروه و تیم ها دانشجویی فعالیت هایی شروع شود و بعد در صورت موفقیت به فکر گسترش آن تیم ها و ایجاد انجمن علمی دانشجویی و بهره مندی از امکانات و فرصت هایی که دانشگاه شیراز و وزارت علوم و سایر نهادها برای این انجمن ها در اختیار میگذارند بود.

پیشنهادم بیش از همه تلاش برای گسترش، تبلیغ و اطلاع رسانی در زمینه کارگروه های تخصصی و بالا بردن سطح علمی دانشکده و دانشجویان هست که حقیقتا با آنچه انتظار می رود تا حدودی متفاوت است! فعالیت های روتین دیگری هم وجود دارد که در این بخش اعلام شده است:

و می توانید در هر تعداد از مواردی که معرفی شده انجمن را مفتخر به همکاری خود کنید.

صمیمانه آرزوی کامیابی شما را دارم

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۱، ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط Armin.)
۲۷ آبان ۱۳۹۱، ۱۱:۰۶ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تقسیم بندی بلندمدت فعالیت ها و تعیین مسئول برای آنها Armin 8 2,286 ۰۲ تير ۱۳۹۱، ۰۷:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Armin