با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث آزاد، اعلام آمادگی و همفکری در حوزه امنیت
نویسنده پیام
l-agharezaei آفلاین
لاله آقارضايي
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 8
سپاس‌ها: 120
57 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #1
بحث آزاد، اعلام آمادگی و همفکری در حوزه امنیت
با سلام به همه عزیزان

خواهشمندم دوستانی که مایل هستند در زمینه امنیت سیستم ها و سامانه های اطلاعاتی،
فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی داشته باشند، آمادگی خود را اعلام بفرمایند.

با تشکر

دیروز بر این اندیشه بودم که در دایره هستی، ذره ای لرزان و سرگردانم؛
امروز، بر این باورم که دایره ای هستم و همه هستی با ذراتی منظم، در من در حرکتند.
جبران خلیل جبران
۰۴ تير ۱۳۹۱، ۰۲:۳۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

صدیقه آفلاین
صدیقه دماوندی
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #2
RE: دعوت اعضا
(۰۴ تير ۱۳۹۱، ۰۲:۳۱ ب.ظ)l-agharezaei نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه عزیزان

خواهشمندم دوستانی که مایل هستند در زمینه امنیت سیستم ها و سامانه های اطلاعاتی،
فعالیت تحقیقاتی و پژوهشی داشته باشند، آمادگی خود را اعلام بفرمایند.

با تشکر

با سلام
بنده حاضرم در این زمینه فعالیت داشته باشم
۲۶ شهریور ۱۳۹۱، ۱۰:۱۸ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
khosrotabar آفلاین
آزاده خسروتبار
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
نرم افزار

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 30
17 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #3
ّبا سلام
اینجانب به مبحث مدیریت انتقال دانش علاقه مندم. نمیدونم به حوزه ای که مطرح کردید میشه ربطش داد یا خیر
۲۷ شهریور ۱۳۹۱، ۰۸:۰۴ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Saeed Mohammadpour آفلاین
سعید محمدپور
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 5
سپاس‌ها: 4
17 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #4
با سلام
بنده قبلا در زمینه ی امنیت اطلاعات در سیستم های تجارت الکترونیک تحقیقاتی انجام داده ام و از آن زمان به بعد خیلی به مبحث امنیت در سیستم های اطلاعاتی علاقه مند شده ام. لذا بنده نیز آمادگی خود را جهت همکاری در این کارگروه اعلام می دارم.

باتشکر
۱۱ مهر ۱۳۹۱، ۱۱:۴۷ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
sadegh.alipour آفلاین
صادق عالیپور
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

سپاس‌ها: 6
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #5
RE: بحث آزاد، اعلام آمادگی و همفکری در حوزه امنیت
سلام
من در زمینه شبکه های کامپیوتری وامنیت اطلاعات کار کرده ام نمیدونم باید چطوری همکاری کنم اما آمادگی اینکاررو دارم
باسپاس

در زمینه مجازی سازی سرورها وSAN و پیکربندی شبکه های سه لایه سیسکو ومباحث امنیتی مربوطه و ISMS و مستند سازی شبکه وزیر ساخت کار کردم
۲۰ آبان ۱۳۹۱، ۰۸:۱۸ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #6
(۲۰ آبان ۱۳۹۱، ۰۸:۱۸ ق.ظ)sadegh.alipour نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من در زمینه شبکه های کامپیوتری وامنیت اطلاعات کار کرده ام نمیدونم باید چطوری همکاری کنم اما آمادگی اینکاررو دارم
باسپاس

در زمینه مجازی سازی سرورها وSAN و پیکربندی شبکه های سه لایه سیسکو ومباحث امنیتی مربوطه و ISMS و مستند سازی شبکه وزیر ساخت کار کردم
موضوعات روز در این بحث چیست؟ به نظر شما چه موضوعات و مسائلی برای انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی در این حوزه ها وجود دارد؟ با تجه به اینکه این مباحث هم بسیار گسترده است پیشنهاد می کنید روی چه بخش هایی بیشتر تمرکز شود؟ چالشهای تحقیقاتی یا اجرایی در این زمینه چیست؟ چه موضوعاتی به عنوان مقاله یا مطالعه موردی پیشنهاد می کنید تا دانشجویان علاقمند هم در انجام آن به صورت تیمی همکاری کنند؟ کنفرانس های مرتبط با این موضوع در داخل و خارج از کشور کدام است؟ کدام موضوعات بیشتر به گرایش های موجود در این دانشکده نزدیکتر است؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۰ آبان ۱۳۹۱، ۰۹:۲۴ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
sadegh.alipour آفلاین
صادق عالیپور
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

ارسال: #7
موضوعات در زمینه امنیت زیاد است. از بحث هاردنینگ تجهیزات وسرورها وسرویس ها تا معماری امن نرم افزارها و معماری امن سیسکو و تجهیزات امنیتی وسیستم های IDS/IPS و لاگ گیری و هانی پات و سیستمهای اوپن سورس و .....
کاش میشد دوستان یه سری مبحث پیشنهاد میدادن و هرکسی اطلاعات به درد بخور داره رو share کنه
من چند سال پیش یه سری مطلب در مورد مجازی سازی آماده کردم اگه دوستان مایل باشن واسه شروع اونا رو share کنم
۲۰ آبان ۱۳۹۱، ۰۸:۵۵ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #8
(۲۰ آبان ۱۳۹۱، ۰۸:۵۵ ب.ظ)sadegh.alipour نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موضوعات در زمینه امنیت زیاد است. از بحث هاردنینگ تجهیزات وسرورها وسرویس ها تا معماری امن نرم افزارها و معماری امن سیسکو و تجهیزات امنیتی وسیستم های IDS/IPS و لاگ گیری و هانی پات و سیستمهای اوپن سورس و .....
کاش میشد دوستان یه سری مبحث پیشنهاد میدادن و هرکسی اطلاعات به درد بخور داره رو share کنه
من چند سال پیش یه سری مطلب در مورد مجازی سازی آماده کردم اگه دوستان مایل باشن واسه شروع اونا رو share کنم
پیشنهاد می کنم شما شروع بفرمایید تا دوستان هم کم کم ترغیب شوند. اگر مایل باشید شما را به عنوان مدیر این کارگروه مشخص میکنم که دسترسی های بیشتری داشته باشید.

از آنجا که دانشجویان این دانشکده در گرای فناوری اطلاعات تحصیل می کنند موضوعات امنیتی با دید IT بیشتر از موضوعات امنیتی با دید Computer Science اولویت دارد. زیاد موضوعات پراکنده نشود بهتر است. بدیهی است که نمی توان به هم به موضوعات امنیت پرداخت اما چه بهتر که چند موضوع پرطرفدار تر آن از نظر دانشجویان اینجا مشخص شود.

هر گونه اطلاع رسانی در گروه ها برای تبلیغ این کارگروه و یا نظرسنجی و ... نیاز داشتید اعلام کنید تا هماهنگ شود.

۲۰ آبان ۱۳۹۱، ۱۱:۲۹ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
sadegh.alipour آفلاین
صادق عالیپور
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

ارسال: #9
آقای کامفیروزی سلام وتشکر از لطفتون
راستش من رومدیر کارگروه نکنید چون شاید خیلی فعال نباشم
ولی در زمینه همکاری واشتراک تجربیات من همکاری می کنم
واسه شروع هم intro طرح مطالعاتی مجازی سازی رو میذارم البته چند سال پیش اینو تهیه کردم.
فایل پاورپوینتش رو هم میذارم که هر کی خواست جایی استفاده کنه راحت باشه

قسمت Introduction مجازی سازی
دانلود فایل RAR

فایل‌(های) پیوست شده .rar   Intro.rar (اندازه: 2.34 MB / تعداد دفعات دریافت: 215) -->
Intro.rar
دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل
215 2.34 MB .rar
۲۱ آبان ۱۳۹۱، ۰۲:۱۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

h.zahedi آفلاین
سید محمد حسن زاهدی
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 3
سپاس‌ها: 1
11 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #10
با سلام
بنده هم اعلام آمادگی می کنم و علاقمند امنیت ،شبکه و راه اندازی سرویس ها و خلاصه مجازی کردن و ارائه خدمات الکترونیک هستم. در این زمینه هم فعالیت هایی داشته ام.
۲۱ آبان ۱۳۹۱، ۱۱:۱۷ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
sadegh.alipour آفلاین
صادق عالیپور
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

ارسال: #11
فایل دوم مجازی سازی که مربوط به مرحله نصب Esx 4.1 می باشد

فایل‌(های) پیوست شده .rar   Install.rar (اندازه: 2.09 MB / تعداد دفعات دریافت: 207) -->
Install.rar
دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل
207 2.09 MB .rar
۱۶ آذر ۱۳۹۱، ۱۲:۲۲ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Saeed Mohammadpour آفلاین
سعید محمدپور
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 5
سپاس‌ها: 4
17 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #12
با سلام

لطفا در صورت امکان زمینه های تحقیقاتی رایج در زمینه امنیت جهت تحقیق و مقاله نویسی را معرفی کنید.

با تشکر
۱۶ آذر ۱۳۹۱، ۰۷:۵۸ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
arashghanbari.ir آفلاین
آرش قنبری
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
فن آوری اطلاعات

سپاس‌ها: 0
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #13
با سلام و تشکر
به نظر من بررسی ، ارائه راهکارهای اجرایی و تحقیقات علمی گرچه در پاره ای از موارد همپوشانی دارند، ولی شاید پرداختن به موضوعات علمی که درنهایت به ارائه مقالات منجر شود ، برای بسیاری از دوستان دغدغه بیشتری را به دنبال داشته باشد، و شاید در این کار گروه مجالی برای طرح عناوینی درخور در حوزه امنیت باشد.
شناخت بسیار ضعیف بنده در حوزه امنیت به ارائه یک الگوریتم تشخیص نفوذ با ساختار Fuuzy Logic درشبکه های Ad-Hoc بر می گردد، که اگر دوستانی در این زمینه فعالیت کرده باشند ، بعنوان محور فعالیت آماده همکاری می باشم.
۱۷ آذر ۱۳۹۱، ۰۹:۵۰ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ