با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به مشارکت در اصلاح جزوات سیستمهای اطلاعات مدیریت
نویسنده پیام
901843 آفلاین
رضا پرهیزکار
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
دعوت به مشارکت در اصلاح جزوات سیستمهای اطلاعات مدیریت
قابل توجه تمام دانشجویانی که درس سیستمهای اطلاعات مدیریت رو دارند

سلام و بدون مقدمه،

من طی تماسی که با دکتر هاشمی داشتم، قرار شد اسلایدها (بهصورت انگلیسی) و جزوات (به صورت فارسی) تهیه شده این درس (که از تهیه کنندگان اونها هم تشکر میکنیم) بازبینی و اصلاح بشه. بنابر نظر آقای دکتر هاشمی مقرر شد فرصت شرکت در این همکاری برای تمامی دانشجویان به تساوی میسر باشه، بنابراین بدینوسیله از تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد که این ترم درس «سیستمهای اطلاعات مدیریت» را داشتند و به انجام اینکار علاقه مند هستند، دعوت به همکاری میکنیم.

شروع این بررسی از هفته بعد هست و بنابراین میتونید خود درس رو کامل مطالعه کنید و بعد تصمیم بگیرید. دقت کنید که از آنجا که امکان همکاری با همه دانشجویان وجود ندارد، پیشنهاد میکنم که کسانی که علاقه مند هستند سریعتر اعلام کنند تا برنامه کاری که تنظیم شده برای اونها ارسال بشه. اما برای اینکه مطلع باشید چه کاری در جریانه، من کلیات موضوع رو به شرح زیر عرض میکنم

1- جزوات فارسی باید خونده، بازبینی و اصلاح شوند. این اصلاح به معنی: اصلاح علمی، اصلاح معنایی، اصلاح انشایی، اصلاح لغوی و اصلاح محتوایی است. به این معنی که محصول نهایی یک جزوه فارسی است که از لحاظهای علمی، نشایی، شیوایی بیان، گرامر زبان فارسی و املایی درست باشد. پس کسانی در اینکار میتوانند موفق باشند که تجربه درک مطالب علمی و خصوصاً نگارش متون عملی را داشته باشند. دقت کنید که برای اینکار، به مطالعه نیاز خواهید داشت. به این معنی که برای درست کردن یک موضوع از لحاظ علمی، اول باید موضوع رو کاملاً درک کرده باشید تا بتونید متنی رو از لحاظ علمی اصلاح و یا یک موضوع رو به خوبی بیان کنید.
2- اسلایدهای انگلیسی، بر اساس متن درس و کتابهای مرجع،باید اصلاح و ساختاردهی بشوند. به این معنی که بر اساس استاندارد تهیه اسلایدها (استاندارد 6-6)، ساختار درختی کتابها تهیه و بر اساس سرفصلها، مطالب درخت گونه درج
بشوند. از اونجایی که اسلایدها به انگلیسی تولید خواهند شد، کسانی میتونند در این موضوع موفق باشند که به زبان انگلیسی به خوبی مسلط باشند تا مشکلات لغوی و گرامی پیشنیاید. همچنین باید تجربه تولید اسلایدهای علمی، درسی و تخصصی رو داشته باشند تا نیتجه کار مطلوب گردد. در کل محصول نهایی، باید اسلایدهای منطبق بر سرفصلهای کتابهای مرجع و درس ارائه شده آقای دکتر هاشمی تهیه شود.

از آنجا که آقای دکتر هاشمی این روزها بسیار گرفتار هستند، خواهش میکنم از ارسال ایمیلها، گزارشات یا نتایج کارتان به ایشان جداً خودداری کنید. با صراحت خواهش میکنم که وقت ایشان را به جهت پاسخگویی به موضوعات این پروژه صرف نکنید. هر پرسش و هر موضوعی در این رابطه را با اینجانب و یا جناب آقای رضا پرویزی در میان بگذارید. مطمئن باشید بنده به صورت مرتب و با ذکر نام و شماره دانشجویی همکاران، به ایشان گزارش کار خواهم داد

کسانی که به انجام اینکار علاقه مند هستند و در واقع با اعلام علاقه مندی، متعهد هم میشوند، میتوانند با اینجانب یا آقای رضا پرویزی تماس بگیرند و اعلام کنند. (من و آقای پرویزی مرتباً با یکدیگر در تماس هستیم.) معیارهای سنجش و برنامه کاری، برای علاقه مندان ارسال خواهد شد.
از زمانی که صرف کردید، متشکرم.
۱۲ تير ۱۳۹۱، ۰۹:۰۶ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ