با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارسی لاتک (XePersian) - زیپرشین، فارسی نویسی در MikTex و LaTex
نویسنده پیام
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #1
پارسی لاتک (XePersian) - زیپرشین، فارسی نویسی در MikTex و LaTex
این سایت و نرم افزارها و آموزش های برای کاربرانی که قصد فارسی نویسی در محیط LaTex را دارند بسیار مفید خواهد بود. در صورتی که از محیط ویندوز استفاده می کند توزیع MikTex نرم افزار LaTex که در همین انجمن نیز معرفی شده است یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود.

آموزش های فارسی این سایت را نیز مشاهده فرمایید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساخت و پشتیبانی ابزارهای حروف‌چینی فارسی با لاتک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(در دست ترجمه)

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱، ۰۵:۵۳ ب.ظ، توسط Armin.)
۰۲ مرداد ۱۳۹۱، ۱۱:۳۴ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

sepehr آفلاین
سپهر میرزاجانیان
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 7
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #2
RE: پارسی لاتک (XePersian) - زیپرشین، فارسی نویسی در MikTex و LaTex
سلام من به یه مشکل برخوردم . من نمی تونم فارسی بنویسم هیچ جا هم در این مورد راهنمایی پیدا نکردم لطفا راهنمایی بفرمائید . واقعا سر در گم شدم نسخه farsitex رو هم نصب کردم که Miktex 2.9 رو هم به همراه داره ولی باز مشکل فارسی نویسی دارم و نمی تونم خروجی بگیرم اگر راهنمایی در این زمینه هست لطفا منتشر بفرمائید
۲۱ آذر ۱۳۹۱، ۱۱:۱۳ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #3
RE: پارسی لاتک (XePersian) - زیپرشین، فارسی نویسی در MikTex و LaTex
(۲۱ آذر ۱۳۹۱، ۱۱:۱۳ ب.ظ)sepehr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من به یه مشکل برخوردم . من نمی تونم فارسی بنویسم هیچ جا هم در این مورد راهنمایی پیدا نکردم لطفا راهنمایی بفرمائید . واقعا سر در گم شدم نسخه farsitex رو هم نصب کردم که Miktex 2.9 رو هم به همراه داره ولی باز مشکل فارسی نویسی دارم و نمی تونم خروجی بگیرم اگر راهنمایی در این زمینه هست لطفا منتشر بفرمائید
به لینک پشتیبانی فارسی این نرم افزار مراجعه کنید. در انجا آموزشهای بسیار کاملی پیدا خواهید کرد:

۲۲ آذر ۱۳۹۱، ۰۱:۴۶ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کتاب و سایت آموزش فارسی LaTex Armin 0 2,306 ۰۳ مرداد ۱۳۹۱، ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Armin
  حروف چینی فارسی در latex با بسته Xepersian به همراه آموزش hamidreza 0 1,493 ۰۲ مرداد ۱۳۹۱، ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: hamidreza
  MikTex به عنوان راهکار Latex تحت ویندوز Armin 0 756 ۳۱ تير ۱۳۹۱، ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Armin