با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه پذیرفته شدگان ورودی مهر 91 (اطلاعیه مهم و فوری)
نویسنده پیام
VUSNews آفلاین
روبات بیش فعال!
خبرخوان و خبررسان خودکار
*****

-----


ارسال‌ها: 1,369
تاریخ عضویت: فروردین ۱۳۹۰
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
24 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #1
اطلاعیه پذیرفته شدگان ورودی مهر 91 (اطلاعیه مهم و فوری)
اطلاعیه پذیرفته شدگان ورودی مهر 91 (اطلاعیه مهم و فوری)


<!--[if gte mso 9]>

Normal
0
false
false
false

EN-US
X-NONE
AR-SA


باسمه تعالی

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده آموزشهای الکترونیکی خواهشمند است جهت تسریع در امور آموزشی نظیر ثبت نام و انتخاب واحد درسی به مطالب زیر توجه فرمائید:

الف: اخذ دروس جبرانی

- طبق مصوبه گروه علمی مهندسی فناوری اطلاعات دانشکده، دانشجویان رشته فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک موظف به اخذ دروس جبرانی به شرح زیر می باشند:

1- مبانی کامپیوتر 2- مبانی مهندسی فناوری اطلاعات 3- تعامل انسان و کامپیوتر 4- مبانی تجارت الکترونیک

- طبق مصوبه گروه علمی مهندسی فناوری اطلاعات دانشجویان رشته فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی موظف به اخذ دروس جبرانی به شرح زیر می باشند:

1- مهندسی نرم افزار(1) 2- شبکه های کامپیوتری3- هوش مصنوعی 4- پایگاه داده

- طبق مصوبه گروه علمی مهندسی فناوری اطلاعات دانشجویان رشته فناوری اطلاعات گرایش طراحی و تولید نرم افزار موظف به اخذ دروس جبرانی به شرح زیر می باشند:

1- مهندسی نرم افزار(2) 2- سیستم عامل 3- اصول طراحی کامپایلر 4- پایگاه داده

- طبق مصوبه گروه علمی کنترل و الکترونیک دانشجویان رشته مهندسی ابزاردقیق و اتوماسیون صنایع نفت موظف به اخذ دروس جبرانی به شرح زیر می باشند:

1- سیستم های خطی و کنترل 2- مبانی کنترل دیجیتال و کنترل نوین 3- مکانیک سیالات،انتقال حرارت و ترمودینامیک 4- صنعت نفت، اکتشاف و بهره برداری

دانشجو در صورتی که هر یک از دروس فوق را در دوره کارشناسی اخذ نموده باشد می تواند با ارائه ریزنمرات دوره ی کارشناسی و تعهدنامه (لینک زیر) به شرط طرح درخواست در گروه علمی مربوطه و موافقت اعضای محترم گروه از گذراندن آن دروس معاف شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب: آزمون زبان انگلیسی معافی

پذیرفته شدگان دانشکده آموزشهای الکترونیکی مثل پذیرفته شدگان سایر مقاطع کارشناسی ارشد دانشگاه شیراز می بایست در آزمون زبان معافی دانشگاه شرکت نمایند که جهت تسهیل در این امر، دانشکده با مجوز رسمی دانشگاه شیراز رأساً در دو حوزه ی شیراز و تهران آزمون زبان معافی را در تاریخ 28/7/91 برگزار خواهدکرد.

اطلاعات دقیق و کاملتر را در روزهای آتی از طریق اطلاعیه در سایت دانشکده مشاهده نمائید.

ج: شرکت در کلاس توجیهی

در روز ثبت نام حضوری کلاس توجیهی در ساعت های 12:30-13:30 و 16:30-17:30 در محل دانشکده آموزشهای الکترونیکی جهت توضیح پاره ای از موارد آموزشی و فنی برای استفاده از کلاسهای مجازی و ... برگزار خواهد شد و نیازهای آموزشی اولیه به اطلاع پذیرفته شدگان محترم خواهد رسید. لذا شرکت در این کلاسهای الزامی می باشد.

د: مطالعه اطلاعیه های سایت دانشکده

- دانشجویان موظفند جهت ارتباط مستمر و دائمی و مفید روزانه به سایت دانشکده به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه نموده و اطلاعیه های جدید را مطالعه نمایند. سرفصل رشته، ترم بندیِ رشته، برنامه های امتحانی، برنامه ی کلاسهای حضوری و مجازی در این سایت قابل مشاهده میباشد. عواقبِ عدم توجه به اطلاعیه های روزانه ی سایت دانشکده به عهده ی شخص دانشجو میباشد.

ه: سیستم پاسخ گویی به مشکلات

- دانشجویان محترم می توانند جهت طرح سؤالات و مشکلات آموزشی خود از طریق سیستم پاسخگویی به مشکلات با کارشناسان مربوطه از طریق ارسال ایمیل ارتباط داشته باشند. لینک سیستم پاسخگویی به مشکلات در صفحه ی اصلی سایت دانشکده قابل مشاهده است. نام کاربری و کلمه رمز ورود به این سیستم را می توانید از طریق شرکت در کلاس توجیهی هنگام ثبت نام و انتخاب واحد یا با مراجعه به کارشناسان محترم واحد انفورماتیک دریافت نمایید.

و: سیستم اتوماسیون آموزشی و دانشجویی دانشگاه شیراز (SESS)

- سیستم اتوماسیون آموزشی و دانشجویی ( به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک آن در سایت دانشکده هم قابل دسترسی است) جهت انتخاب واحد، حذف و اضافه و یا حذف نهاییِ دروس و همچنین اعلام نمره ی دروس می باشد که در پایانِ ترم نمرات دانشجو از طریقِ این سیستم به اطلاع دانشجو رسانده میشود (دانشجویان ارشد حذف نهایی ندارند). اطلاعیه هایی که در این سیستم قرار داده میشوند معمولاً مربوط به دانشجویانِ دانشکده ی آموزشهای الکترونیکی نمیباشند بنابراین دانشجویان موظفند روزانه اطلاعیه های موجود در سایتِ دانشکده (vus.ir) را مطالعه نمایند در غیر اینصورت عواقبِ آن متوجه شخص دانشجو میباشد. دانشجو موظف است تقویم آموزشیِ موجود در سیستم اتوماسیون آموزشی و دانشجویی را مطالعه نماید تا از زمان انتخاب واحد (مقدماتی، مرحله ی اول و مرحله ی دوم)، حذف و اضافه، حذف نهایی، ارزشیابی اساتید مطلع گردد.

ز: پرداخت هزینه ثبت نام

 شهریه فقط از طریق سیستم اتوماسیون آموزشی و دانشجویی و فقط به صورتِ اینترنتی قابل پرداخت میباشد (دراین خصوص راهنماهای موجود در سایت دانشکده را مطالعه فرمائید).

ح: سیستم اتوماسیون آموزش الکترونیکی دانشکده (LMS)

- سیستم اتوماسیون آموزش الکترونیکی (به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) جهت ورود به کلاسهای مجازی و حضوری و ارتباط با استاد میباشد. در هر ترم برای هر درس هشت جلسه کلاس مجازی و دو جلسه کلاس حضوری برگزار میگردد کلاسهای حضوری بصورت مجازی نیز برگزار میگردند (در بعضی از دروس تمامِ ده جلسه ی کلاس بصورت مجازی برگزار میگردد). همچنین محتوای تولید شده ی دروس در سیستم آموزش الکترونیکی (LMS) قابل دسترسی میباشد. در این سیستم در بخش کتابخانه دیجیتال پی دی اف جزوات قابل دسترسی میباشد.

 

در آخر لطفاً به سایر نکات آموزشی زیر دقت نمایید:

- حداقل واحد در هر ترم برای دانشجویان ارشد 6 واحد و حداکثر 14 واحد میباشد. سقف سنوات دانشجویان ارشد ورودی 90 به بعد 4 نیمسال تحصیلی و برای دانشجویانی که حداقل 9 واحد دروس جبرانی گذرانیده باشند 5 نیمسال تحصیلی میباشد.

- حداقل واحد در هر ترم برای دانشجویانِ کارشناسی 10 واحد و حداکثر 20 واحد میباشد. سقف سنوات کارشناسی ناپیوسته 7 نیمسال تحصیلی و کارشناسی پیوسته 16 نیمسال تحصیلی میباشد. اطلاعات کاملتر و دقیقتر را می توانید با مراجعه به آئین نامه آموزشی دریافت نمائید.

- دانشجویان کارشناسی پیوسته (3ترم)، ناپیوسته (1ترم) و ارشد ناپیوسته (1ترم) میتوانند از مرخصی یا حذف ترم استفاده نمایند.

- حذف پزشکی جهت دانشجویان ارشد تنها یک درس و دانشجویان کارشناسی پیوسته و ناپیوسته 2 نیمسال و در هر نیمسال حداکثر 2 درس می باشد. جهت حذف پزشکی ارایه گواهی معتبر و نسخه پزشک ممهور به مهر داروخانه لازم است.

 
با آرزوی موفقیت 
مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی
دانشکده آموزشهای الکترونیکی


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ۰۸:۵۷ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخموضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مهم و فوری VUSNews 0 394 ۰۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  اطلاعیه مهم و فوری پذیرش دانشجو در دوره‌‌های مجازی Armin 0 454 ۲۱ تير ۱۳۹۳، ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Armin
  اطلاعیه مهم و فوری- اطلاعیه آزمون معافی زبان انگلیسی در سیستم ? VUSNews 0 391 ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۴:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  اطلاعیه مهم و فوری- اطلاعیه آزمون معافی زبان انگلیسی در سیستم ? VUSNews 0 441 ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  اطلاعیه فوری- آخرین تمدید مهلت ثبت نام وام شهریه ترم مهر سال تح VUSNews 0 411 ۱۴ مهر ۱۳۹۲، ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  اطلاعیه فوری- ثبت نام وام شهریه ترم مهر سال تحصیلی 93-92 ویژه دانش VUSNews 0 590 ۱۰ مهر ۱۳۹۲، ۰۳:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  اطلاعیه فوری- آخرین تمدید مهلت ثبت نام وام شهریه ترم مهر سال تح VUSNews 0 477 ۰۹ مهر ۱۳۹۲، ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  اطلاعیه فوری- ثبت نام وام شهریه ترم مهر سال تحصیلی 93-92 ویژه دانش VUSNews 0 532 ۰۸ مهر ۱۳۹۲، ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: VUSNews