با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه در مورد محتوای دوره آموزش مقاله نویسی
نویسنده پیام
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #1
اطلاعیه در مورد محتوای دوره آموزش مقاله نویسی
خوشبختانه دانشکده پس از نزدیک به ۳ ماه از زمان برگزاری دوره آموزش مقاله نویسی، گواهی و DVDهای آن را تهیه کرده است اما متاسفانه هیچگونه اطلاع رسانی به شرکت کنندگان جهت دریافت آن انجام نشده است که این امر برعهده واحد انفورماتیک بوده و توسط مهندس نصیرپور که مسئول بخش انفورماتیک دانشکده هستند و هماهنگی های لازم در زمینه تهیه محتوا و توزیع آن را برنامه ریزی کرده اند پیگیری میشود.

همچنین در DVD که دوستان دریافت کردند ظاهرا فقط فایلهای ویدئویی ضبط کلاس گذاشته شده است در حالی که نزدیک به ۱۷۰ فایل دیگر هم که شامل منابع بسیار مهم و کاربردی در زمینه آموزش نگارش انواع مستندات علمی (مقاله، پایان نامه، رزومه، مکاتبات دانشگاهی و ...) و توسط دکتر عابدینی مدرس دوره تهیه و جمع آوری شده بود، به دانشکده داده شده است و قرار بوده در این DVDها گنجانده شود که ظاهرا فراموش کرده اند.

با توجه به اینکه برگزار کننده این دوره، دانشکده آموزش های الکترونیکی می باشد از این رو اجازه انتشار عمومی این فایلها توسط این سایت داده نشده است و تنها دانشکده متولی اطلاع رسانی و تکثیر مناسب آنها می باشد که ضروری است شرکت کنندگان محترم پیگیری های لازم را از طریق واحد انفورماتیک (مهندس نصیرپور) داشته باشند.

شماره تماس ایشان را از این بخش مشاهده فرمایید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممکن است ابتدا به بخش روابط عمومی ارجاع داده شوید اما تمام جزئیات DVDها فقط توسط مهندس نصیرپور پیگیری و تهیه شده و هیچ یک از کارمندان دانشکده در جریان جزئیات و محتویات آن نیستند و نهایتا فقط به عنوان تحویل دهنده می توانند آن را در اختیارتان قرار دهند.

اطلاعیه دانشکده در مورد گواهی ها و محتوا:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۱، ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط Armin.)
۰۴ آبان ۱۳۹۱، ۰۲:۵۱ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

alik آفلاین
علی کاظم‌زاده
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی
فن آوری اطلاعات

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 5
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #2
RE: اطلاعیه در مورد محتوای دوره آموزش مقاله نویسی
من متاسفنه نتونستم تو دوره شرکت کنم٬ و بعد هم هرچه از طریق سیستم پاسخگویی به مشکلات جویا شدم که آیا میتونم به فیلم های دوره دسترسی پیدا کنم٬ یا اینکه در آینده نزدیک چنین دوره ای برگزار خواهد شد یا نه٬ هیچ جوابی نگرفتم.

خیلی نیاز داشتم به این دوره
۰۴ آبان ۱۳۹۱، ۱۱:۴۹ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #3
RE: اطلاعیه در مورد محتوای دوره آموزش مقاله نویسی
(۰۴ آبان ۱۳۹۱، ۱۱:۴۹ ق.ظ)alik نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من متاسفنه نتونستم تو دوره شرکت کنم٬ و بعد هم هرچه از طریق سیستم پاسخگویی به مشکلات جویا شدم که آیا میتونم به فیلم های دوره دسترسی پیدا کنم٬ یا اینکه در آینده نزدیک چنین دوره ای برگزار خواهد شد یا نه٬ هیچ جوابی نگرفتم.

خیلی نیاز داشتم به این دوره
در صورتی که دانشکده و به ویژه بخش انفورماتیک همکاری مناسبی داشته باشند و مشکلات و بی نظمی های این دوره را تکرار نکنند حتما تلاش خواهیم کرد دوره را دوباره برگزار کنیم.
پیشنهاد میکنم از خود دانشکده (مهندس نصیر پور یا آقای زارع) در مورد اینکه امکان تهیه CDها برای شما نیز وجود دارد یا خیر سوال کنید.

۰۴ آبان ۱۳۹۱، ۰۱:۴۹ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مهم و فوری پذیرش دانشجو در دوره‌‌های مجازی Armin 0 445 ۲۱ تير ۱۳۹۳، ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Armin
Information شرایط تحصیل در دوره های دانشکده آموزش های الکترونیکی - جهت داوط VUSNews 0 523 ۰۲ خرداد ۱۳۹۰، ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: VUSNews