با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به راهنمایی در مورد برنامه نویسی Android
نویسنده پیام
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #1
Exclamation  نیاز به راهنمایی در مورد برنامه نویسی Android
سلام به دوستان گرامی. برای یک بخش از پروژه خودم نیاز به نوشتن یک برنامه نسبتا ساده در محیط آندروید دارم اما از برنامه نویسی چه در جاوا و چه در آندروید هیچ اطلاعاتی ندارم. خواهشمند است اگر از دوستان کسی در این زمینه فعالیت دارد بنده را راهنمایی کند تا با ایشان تماس بگیرم.
با سپاس.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۴ آبان ۱۳۹۱، ۱۰:۵۳ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

m_starrah آفلاین
مرجان صنعتي طراح
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 6
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #2
RE: نیاز به راهنمایی در مورد برنامه نویسی Android
(۲۴ آبان ۱۳۹۱، ۱۰:۵۳ ق.ظ)Armin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان گرامی. برای یک بخش از پروژه خودم نیاز به نوشتن یک برنامه نسبتا ساده در محیط آندروید دارم اما از برنامه نویسی چه در جاوا و چه در آندروید هیچ اطلاعاتی ندارم. خواهشمند است اگر از دوستان کسی در این زمینه فعالیت دارد بنده را راهنمایی کند تا با ایشان تماس بگیرم.
با سپاس.
سلام. من دنبال یادگیری اندروید بودم که یه سایت خوب برای شروع رو پیدا کردم. این سایت فوق العاده است و به زبان فارسیه. توصیه می کنم ببینیدش.
۰۷ شهریور ۱۳۹۲، ۰۶:۲۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ