با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسیERP یک شرکت بر اساس مدل APQC-PCF
نویسنده پیام
Mahnaz Nikbakht آفلاین
مهناز نیکبخت
مدیر انجمن

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 16
سپاس‌ها: 133
141 سپاس گرفته‌شده در 44 ارسال
ارسال: #1
Lightbulb  بررسیERP یک شرکت بر اساس مدل APQC-PCF
سلام دوستان
طبق تمرینی که دکتر سید رئوف خیامی دادند برای درس ERP
تعدادی از شرکت های ایرانی ارائه دهنده ERP را لیست کردند و خواستند ERP اون شرکت رو بر اساس مدل APQC-PCFبررسی کنیم. 39
من چون خودمم دیر فرصت کردم برم سر تمرین اطلاعاتی که الان براتون میذارم رو تا اونجایی که رسیدم گذاشتم رو گروه و دسته بندی شده اش رو میذارم اینجا که برای دوستان دیگه هم قابل استفاده باشه 64

به پیوست 5 فایل گذاشتم :
1- لیست شرکت های ایرانی ارائه دهنده ERP رو میبنید که البته کامل کامل نیست حدودا اسم 30 شرکت به صورت پراکنده است ولی برای بررسی سایت هاشون به عنوان داشتن نمونه خیلی هم خوبه 26

2- ترجمه الگوی APQC2012 رو میبنید که شامل هر 4 سطح میشه 25 (ترجمه رو من از یه سایت خریدمش که فکر نمیکنم ترجمه آیتمی یک الگو که تو سایت خود سازمان بهره وری و کیفیت آمریکا پرسشنامه هاش رایگان قابل دانلود هست جز قانون کپی رایت باشه! اگر کسی میدونه مشکل کپی رایت داره بگه بردارمش 10 ) پسورد فایل svus.ir است

3- یه فایل از انجمن انفورماتیک ایران توسط مهندس امامی در گروه تخصصی ERP تهیه شده به نام "معرفي اوليه شركت‌هاي ايراني توليد‌كننده، پياده‌ساز، مشاور و ناظر در حوزه راه‌حل‌هاي برنامه‌ريزي منابع سازمان""(ERP: Enterprise Resource Planning) در سال 1389 ، در این فایل شرکت های ارائه دهنده ERP در ایران معرفی شدند و ماژول های نرم افزارشون به صورت دسته بندی شده بیان شده، البته اینها ادعاهای خود شرکت ها هست 44، چون من طبق تمرین استاد سایت یک شرکت رو بررسی کردم که تو این فایل مهندس امامی همه بخش ها براش تیک خورده بود ولی گویا اون شرکت فقط ادعا کرده بود اون ماژول ها رو داره 106 ، وقتی با مدل APQC مقایسه اش میکنید میبینید نه اصلا ربطی نداره قابلیت هاش با اون بخش های مورد نظر شما!!!

4- یه فایل آموزشی هست در مورد APQC که البته اینم کار انجمن انفوماتیک ایران هست توسط گروه تخصصی ERP که فایل خوبیه برای مطالعه سریع این مدل105

5- اینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود APQC که البته هر بخشی رو باز کنید یک سری پرسشنامه به صورت چک لیست به صورت رایگان قابل دانلوده که هر کدوم این پرسشنامه ها به نظر خیلی کامل باشند.
[align=start]
[/align][align=start] 1
[/align]به زودی اگر فرصت کردم آموزش مختصری در مورد مدل APQC میذارم 105

فایل‌(های) پیوست شده .doc   03_AITC-iranian-erp-co-890602-5.doc (اندازه: 708.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 310) -->
03_AITC-iranian-erp-co-890602-5.doc
دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل
310 708.5 KB .doc
.pdf   01_erp-co-list-91-92-01.pdf (اندازه: 239.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 394) -->
01_erp-co-list-91-92-01.pdf
394 239.34 KB .pdf
.pdf   04_AITC-APQC-Seminar-881030.pdf (اندازه: 503.91 KB / تعداد دفعات دریافت: 449) -->
04_AITC-APQC-Seminar-881030.pdf
449 503.91 KB .pdf
.rar   2_APQC 2012_svus.ir.rar (اندازه: 291.75 KB / تعداد دفعات دریافت: 522) -->
2_APQC 2012_svus.ir.rar
522 291.75 KB .rar

آدم ها هرگز نمیخواهند بفهمند
ارزش رفاقت خیلی بیشتر از رقابت است!
۲۱ دى ۱۳۹۱، ۱۱:۳۴ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Iman آفلاین
ایمان لطفی
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
15 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #2
RE: بررسیERP یک شرکت بر اساس مدل APQC-PCF
سپاس فراوان
۰۹ بهمن ۱۳۹۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
mohammad1984 آفلاین
محمد قربانی
تازه وارد
*

فارغ التحصیل کارشناسی
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 1
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #3
با سلام و تشکر از شما
آیا اطلاعاتی در مورد روش های پیاده سازی و فاز عملیاتی PCF دارید
۰۵ مهر ۱۳۹۲، ۰۷:۲۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
isajafari آفلاین
عیسی جعفری
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 0
ارسال: #4
با سلام
از زحمات شما خانم مهندس کمال تشکر را دارم، بنده نیز دانشجوی کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ، گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی هستم .
12 رده APQC و زیر رده های اون خیلی بهم کمک کرد.
متشکرم1

53
۲۹ دى ۱۳۹۲، ۱۱:۰۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
9176657224 آفلاین
مجتبی قلی پور
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
دانشجوی سایر مراکز

ارسال: #5
سلام.
بسیار از سایت خوب تون ممنون و متشکرم.
مجتبی قلی پور - ارشد سیستم و بهره وری
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۱:۴۸ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Armin Keshavarzi آفلاین
آرمین
تازه وارد
*

دیپلم
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #6
با سلام
برای تهیه ترجمه فارسی مدل طبقه بندی فرآیندهای APQC به آدرس زیر مراجعه کنید (ترجمه کامل مدل به همراه فایل اکسل بهبود یافته و نمودار ساختار سلسله مراتبی طبقه بندی فرآیندها)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰ خرداد ۱۳۹۴، ۰۳:۳۰ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ