با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتبار مدرک آموزش های الکترونیکی برای هیئت علمی، ادامه تحصیل و ...
نویسنده پیام
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #1
Information  اعتبار مدرک آموزش های الکترونیکی برای هیئت علمی، ادامه تحصیل و ...
گفتگویی در یکی از گروه های دانشجویی که به نوعی بیان مشکل یکی از دوستان پیرامون عدم پذیرش ایشان در هیئت علمی بود مطرح گردید که به دلیل اینکه این مسئله دغدغه دانشجویان زیادی است با کسب اجازه از شرکت کنندگان در این گفتگو، چکیده ای از دیدگاه های آنان را با کمی بازنگری و حذف مشخصات افراد در اینجا قرار میدهیم تا شاید پاسخ دوستان دیگر هم داده شده باشد.

-------------
با سلام و احترام
دوستان عزیز شاید قبلا در مورد اعتبار مدرک دانشکده ما حرف های مختلفی را شنیده باشید. اما الان می خوام درد دل خودمو بگم و از همه بخوام که این قضیه اعتبار مدرک رو خیلی جدی پیگیری کنیم.
موضوع از این قرار است که بنده فارغ التحصیل شهریور 91 دانشکده در رشته مدیریت سیستم های اطلاعاتی دارای دو کتاب تالیفی و 12 مقاله ملی و بین المللی با 3 سال سابقه تدرسی در دانشگاه های دولتی و پیام نور و علمی و کاربردی در فراخوان شهریور 91 جذب هیات علمی شرکت نمودم و بعد از چند ماه امروز متوجه شدم که به مصاحبه دعوت نشده ام! چرا؟ چون مدرک من اصطلاحا مجازی هست!!!
از دوستانی که در شیراز حضور دارند و یا دسترسی به افرادی دارند که می توانند این سوال بنده را پاسخ دهند یا دلایلی دال بر اعتبار مدرک ما در هیات علمی بیان نمایند خواهشمندم که در صورت اطلاع با بنده در میان بگذارند.
-------------------
با خوندن این پستت خیلی داغون شدم
ببین به نظر من توجیح شدی، اینا همه داستان هست که مجازی هستین! دولتی هستین و نیستین
هیچ قانونی در این زمینه موجود نیست که مشخص کنه مجازی اعتباری نداره یا اینکه برای مشاغلی مثل هیئت علمی محدودیت داشته باشه
پر واضح است که دانشگاه شیراز زیر نظر وزارت علوم هست،وزارت علوم هم تو ایران معتبر هست، هیئت علمی که هیچ معاون رئیس جمهور مدرکش مجازی هست
به نظر من با شناختی که از شما دارم، نسبت به افراد دیگه که تو شهرتون هستند متخصص تر هستی و رزومه خوبی هم داری
اما باید تو فکر پارتی باشی
سال 89 برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش امتحان دادم و تو استان خودمون بین 605نفر، رتبه 1 علمی رو آوردم. 3 نفر می خواستن: 2 نفر که سهمیه داشتن، یه نفر هم که دانشجوی کاردانی بوده گرفتن و من رو هم اصلا به مصاحبه دعوت نکردن!!!!!!!!!! با اینکه پارتی هم داشتم اما تریپ اومدم و گفتم با این رتبم نیازی ندارم و با پشتوانه علمی منتظر مراحل جذب می مونم
خود شما که تو دانشگاه تدریس می کنی، چند تا از شاگردهای کاردانی تون تو نهاد ها و ارگان های دولتی شاغل هستن؟؟؟؟
ان شالله که به حق و حقوقت برسی و تبعیض برطرف بشه
------------------
شما از کجا متوجه شدید دلیل دعوت نشدنتان مربوط به نوع مدرک است؟
ممنون میشم اگر مدرک یا نامه ای از طرف دانشگاهی یا وزارت علوم مبنی بر این ممنوعیت دارید مطرح فرمایید
تا جایی که اطلاع دارم ممنوعیت قانونی وجود ندارد ولی مسلما دانشگاه ها می توانند براساس سلیقه یا ذهنیتی که دارند این نوع مدارک را قبول نکنند
حتی عنوان "ممنوعیت مدرک مجازی جذب هیئت علمی" را گوگل کردم و تمامی نتایج ممنوعیت را رد می کردند
--------------------------
امیدوارم این مشکل شما حل بشه. من هم به نظرم پارتی و زد و بندهای گوناگون که در دانشگاه ها وجود داره بیشترین نقش رو در پذیرش و چیدمان ترکیب علمی دانشگاه ها ایفا میکنه و می تونم با اطمینان بگم که ارتباطی به مدرک شما نداشته. هر چند که بعید نیست به شما و یا دیگر افرادی که ردپذیرش شده اند پاسخ ها و بهانه های گوناگونی بدهند.
یک لحظه خودتان را جای کمیته ی تصمیم گیری قرار دهید. آنها که ماشین نیستند که بر اساس یک سری شرط از پیش تعریف شده هر کسی که مجازی بود را رد کنند!! سواد و تحصیلاتشان هم دیگر آنقدرها کم نیست که نفهمند ارزش علمی یک دانشجو به فعالیت های پژوهشی او هست نه اسم دانشگاهش.
البته این را قبول دارم که درصد افراد فعال و قوی و خروجی های مفید دانشکده آموزش های الکترونیکی شیراز که هدفی غیر از اخذمدرک داشته باشند بسیار کم و پایین تر از حتی ۵ درصد است و به لطف سیاست های دانشگاه شیراز هر سال هم خراب تر میشود. (سال ۹۰ پذیرش صدها دانشجو در هر گرایش ارشد و سال ۹۱ هم شرط شاغل بودن برای ادامه تحصیل!!) ولی این به معنی این نیست که افراد باصلاحیت اصلا از اینجا بیرون نمی آید.
اگر فاکتورهای مهمتر را که دوستان هم اشاره کردند داشتی مطمئن باش حتی با مدرک کارشناسی در رشته تغذیه و کارشناسی ارشد در گرایش زبان انگلیسی و با سابقه پژوهشی شامل ترجمه چند مقاله از انگلیسی به فارسی هم می تونستی عضو هیئت علمی بشی. (سال گذشته خبرش رو منتشر کردیم).
------------------
خواهر من هم شرایط مشابه شما را داشتند و به دلیل اینکه مدرک مجازی داشتند دعوت به مصاحبه نشدند و چون فعلا در همان دانشگاه مشغول بکار هستند فهمیدند دلیلش این است.
فکر کنم در آیین نامه پذیرش هیات علمی این مساله صراحتا ذکر شده بود.
------------------------
با سلام دوباره خدمت دوستان گرامی
من توی همون دانشکده ای که ریاستش مدرک منو رد کرده 2ساله دارم درس می دم. البته حق التدریسی با هیات علمی فرق داره ولی به هرحال مدرک من که هنوز دانشجو هم بودم مورد قبول بوده حالا چرا گفته میشه قبول نیست!؟ از نظر پارتی هم فک نکنم حرفم به جایی برسه چرا که من اهل بجنورد نیستم و لذا آشنای خاصی هم ندارم متاسفانه.
خانم ش در خصوص سوالتون باید بگم درسته که مدارکی دال بر ممنوعیت این مدرک نیست اما بنا بر دلایلی نامشخص و مشکوک "رئیس دانشکده تونسته براساس سلیقه یا ذهنیتی که داره این نوع مدارک را قبول نکنه و مهر رد و عدم دعوت به مصاحبه بزنه".
واقعا از این وضع ناراحتم. 3 سال سختی رو تحمل کردم برای ارتقای علمی و جمع آوری رزومه تدریس و سابقه ولی حالا اینطوری!!!
مسئولین دانشکده خودمون باید پاسخگو باشند که چرا این همه وقت ما گذشته و هزینه کردیم و مدرکمون رو دارن ایراد می گیرن؟؟؟ واقعا چرا؟؟
----------------
سلام من از معاون آموزشی یکی از دانشگاههای آزاد سوال کردم این مورد را تایید نکردند و گفتند یکی از شرایط مهم برای هیات علنی یکسان بودن رشته تحصیلی در مقطع لیسانس و فوق می باشد.آیا شما رشته تحصیلیتون در هر دو مقطع یکی بوده ؟
---------------------
با سلام، در مورد دانشگاه های دولتی این مورد را نشنیده ام، مدرک لیسانس من نرم افزار و فوق آی تی هست.
---------------------
یکی از دوستان من نیز که در همین دانشکده درس خواندند و مدرک گرفتند سال گذشته اقدام به ارسال مدارک رای یکی از دانشگاه های اهواز نمودند و با وجود اینکه برادرشان در آن دانشگاه هیپت علمی بودند باز نیز به علت مجازی بودن رد شدند. وی تاکید کرد که مدرک دانشگاه آزاد ارزش بیشتری دارد تا مدرک ما!!!!
-------------------------------
من حتی از دانشگاه پیام نور هم که سوال کردم گفتن اجازه داری در آزمونش شرکت کنی ولی این که تو مصاحبه قبول بشی مشخص نیست و بستگی به فاکتورهای زیادی داره
واقعا موندم این فاکتورها چیه؟؟؟؟؟؟!!!!
چرا مدرک دانشگاه شیراز پایین تر از آزاد و غیرانتفاعی و حتی مجازی یرانتفاعی و بین الملل قشم هست
--------------------------------
باعث تاسف هست در دانشگاههای آزاد و غیر انتفاعی به دانشجویانی درس می دهیم که دانشجوی مقطع کاردانی هستند ولی کارمند رسمی ارگان های دولتی ، در حالی که حتی سواد خواندن و نوشتن درستی ندارند واقعا جدی میگم کارمند آموزش یکی از همین دانشگاهها ترم پیش در درس مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی علامت کوچکتر و بزرگتر را تشخیص نمی داد و دستور Write را می نوشت rite ، چیزی که فقط و فقط باعث جذب در این ارگانها می شود پارتی است و دیگر هیچ .
توصیه میکنم خودتان را ناراحت نکنید که مدرک ما را قبول ندارند این تنها بهانه است برای رد کردن همین .
-------------------------
پارتي خيلي مهمتر از مدركه!!!! واقعاً حيف اون همه زحمت به نظر من مجازي بودن بهانه اي براي رد كردن شما بوده اعضاء هيئت علمي از قبل مصاحبه انتخاب ميشن نه بعد از مصاحبه اما نا اميد نشو انشالله مزد اون همه زحماتت رو يك روز خواهي گرفت من هم كه پژوهش محور بودم خودم رو آموزش محور كردم چون ديدم در جايي كه ندگي ميكنم فقط مدرك مهمه براي چي عمرم رو حروم كنم
--------------
دوستان، لطفا یه نفر یک مدرک مکتوب، شده حتی در حد یک خط مبنی بر عدم اعتبار یا پذیرش مدرک مجازی در جذب هیئت علمی یا ارگان های دولتی تهیه کنید
دیگه الان دنیا، دهکده مجازی هست، به راحتی می تونیم دکون بقالی و کار و کاسبی دانشکده مجازی رو به هم بریزیم
با این کارمون وضعیت خودمون رو شفاف می کنیم
تکلیف اعتبار و ارزش مدرکمون روشن بشه
درخواست بدیم وزارت علوم موضع خودش رو شفاف رسانه ای کنه، اگه بچه ها متحد باشن می تونیم از طریق خبرگزاری ها هم پیگیری کنیم
---------------------
من هم با نظر شما موافقم .دانشگاه و وزارت علوم باید جوابگوی هزینه ما و وقتی که تلف کردیم باشن ..به نظر من یک اطلاع رسانی گسترده برای دانشجویانی که میخواهند تحصیل در این رشته را شروع کنند میتواند مسئولین را به حرکت وادارد .حداقل برای از دست ندادن پول این دانشجویان
-----------------------
سلام دوستان
درخواست کنیم از وزارت علوم که موضع خودش رو شفاف رسانه ای کنه در مورد اعتبار مدرک و جذب هیأت علمی و دانشجوی دکتری در مورد دانشکده های آموزش های الکترونیکی
یک نکته ای که هست استاندارهای دانشکده های مجازی کشور من شنیدم هنوز مورد تأیید فاکتورهای خارج کشور نیست اما میشنوم دوستانی تونستند با مدرک مجازی دانشگاه شیراز پذیرش دکتری بگیرند خارج کشور ولی چقدر درسته نمیدونم
حس میکنم دانشکده مجازی منبع درآمدی هست برای دانشگاه و اعتبار مدرکش شناوره، یه جا مورد تاییده و جای دیگه نه!!!
همه کسانی که تجربه دارند میگند تجربه و کار پژوهشی و سابقه تدریس یا پژوهش میتونه عضو هیئت علمی شدن یا قبولی در مصاحبه دکتری رو تضمین کنه.
------------------------
سلام و تحیات
دانشجوی کارشناسی ارشد دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز هستم
این ایمیل را همزمان به چندین وبسایت خبری، روزنامه و رسانه ارسال می کنم، به این امید که حداقل از یک مورد پاسخی دریافت کنم، پیشاپیش کمال تشکر را بابت اطلاع رسانی که انجام می دهید را دارم
خوشبختانه طی دو سال اخیر ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشد زیادی داشته است، سهم قابل توجهی از این رشد به پذیرش در دوره کارشناسی ارشد به صورت آموزش الکترونیکی (مجازی ) اختصاص یافته است
این در حالی است که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موضع خود را در خصوص اعتبار و ارزش این مدرک به طور شفاف اعلام نکرده است
بسیاری از دانشجویان هم نوع ما، اکنون فارغ التحصیل شده اند و اخبار ضد و نقیضی در خصوص فقدان ارزش و اعتبار این مدرک جهت استخدامی، جذب و اشتغال در نهاد های دولتی، هیئت علمی و ... منتشر می کنند، مشخصا چه کسی پاسخگوی دانشجویانی است که دو سال هزینه مالی زیادی متقبل می شوند؟
از طرفی به طور خلاصه عرض می کنم، تحصیل در دوره آموزشهای الکترونیکی دشوار بوده، و حتی از منظر اساتید این دوره، میزان فعالیت علمی که باید در این دوره انجام دهیم اگر نسبت به دوره روزانه و شبانه بیشتر نباشد، کمتر نیست
حال عاجزانه درخواستی داریم تا با پیگیری آن به ابهامات من و هم نوعان من که تعداد آن در کشور زیاد است، لطف بی اندازه ای انجام دهید
از مسئولین وزارت علوم، بخواهید تا موضع خود را به طور شفاف، در خصوص اعتبار و ارزش این مدرک، رسانه ای کنند
در صورت امکان پاسخ پیگیری را به اینجانب اطلاع دهید
سپاس بی کران
--------------
--------------------
سلام خدمت دوست عزیزم آقای ن. رزومه شما خیلی خوب هستش و فکر نکنم که شما رو بخاطر نوع مدرکتون دعوت نکرده باشن از دوستای خودم 2 مورد دیدم که بهتون میگم
یکی از دوستان بنده با مدرک فوق لیسانس دانشگاه آزاد یکی از شهرهای کوچک به عنوان هیئت علمی دانشگاه تبریز جذب شد بدون داشتن مقاله بین المللی فقط پدر ایشون یکی از مسئولین بنام استان ما بودند
در عوض یکی هم از فامیل هایمان با مدرک لیسانس و فوق لیسانس هوافضا از دانشگاه علم و صنعت با معدل 19 نتونست جذب یکی از دانشگاه های ایران بشه و داره واسه خارج از کشور اقدام میکنه
به شوخی بهتون بگم شما دو راه دارید یا از ایران برید و یا یه پارتی خوب پیدا کنید ;)
--------------
به نظر من هم مشکل از اعتبار مدرک ما نیستش.
من خودم 3 نفر رو می شناسم که از همین دانشکده خودمون فارغ التحصیل شدن و یکیشون در دانشگاه آزاد شیراز و 2 نفر دیگه در شهرستانهای اطراف عضو هیئت علمی هستند حتی یکیشون مدیر گروه هم هست.
البته شاید پارتیشون خیلی گردن کلفت بوده که با همین مدرک دانشکده مجازی شیراز تونستند به اینجا برسند.
به هر حال به جرات می تونم بگم خیلی از این استخدام ها سلیقه ای انجام میشه و هیچ ارتباطی به سطح تحصیلات و یا اعتبار مدرک نداره....
--------------------------
در مورد نامه نگاری می خواستم بگم کمی بازتر و عمقی تر فکر کنید که اگر نامه نگاریهاتون به جایی نرسید سرخورده نشین! تقریبا همه جای دنیا درس و کار هر کدام به تنهایی یک کار تمام وقت محسوب میشود و تنها در شغلهایی که ماهیت کار آنها پژوهشی است این دو مورد یکی میشود. مثلا دانشجوی دکترا در گرایش x و همزمان پژوهشگر و کارمند بخش تحقیقاتی شرکت y که در زمینه x فعالیت دارد. در دیگر موارد دانشجو کارش درس خواندن و غیردانشجو کارش بیزنس و کارکردن هست.
حالا دانشکده ما گفته اجازه تحصیل برای افراد شاغل آن هم با سابقه کاری حدود ۳ سال یا بیشتر وجود دارد. دلیلش را بپرسی میگویند افراد شاغل وقت نمیکنند بروند دوره های روزانه و حضوری و باید مجازی درس بخوانند و اگر افراد غیرشاغل که فقط درس می خوانند هم پذیرش شوند چون وقتشان آزادتر از افراد شاغل است سطح کلاسها برای شاغلین سخت میشود!!!!!!!!
یعنی ویژگی اصلی دوره مجازی را از بین بردن مشکلات فاصله و مکان و در اختیار گذاشتن دانش و امکان تحصیل به دانشجویان و علاقمندانی که هرجای دنیا میتواند باشند نمی دانند بلکه مزیت اصلی را وقت گیر نبودن آن برای افراد شاغل می دانند و آن تصمیمات تاریخی را میگیرند و نتیجه اش می شود دانشجویانی که آخرین کارشان بعد از شغل و قسط و زن و بچه و خرج زندگیو سر زدن به فامیل و درگیری های کاری و ماموریت و ... می شود درس خواندن!!!
این تصمیمات را دانشکده به تنهایی نمیگیرد چون تصمیم بسیار مهمی است. فقط اگر کمی فکر میکنید می بینید که این قانون جدید، عملا برای مدرک دار کردن یک سری افرادی است که شغل و کار دارند و یا می خواهند به این بهانه پول بیشتری به کارمندانشان بدهند یا آرام آرام راه دکتر شدنشان را هم بازکنند و قحطی دکتر در مملکت را از بین ببرند!! حتی با این شرایط برای سازمانهای خاص هم هنوز سهمیه در نظر گرفته شده.
تصمیمات بیشتر از سمت ریاست و معاونت خود دانشگاه شیراز و بالاتر از آن هست. عدم اعلام صریح امکان تحصیل پولی و بدون کنکور در مقطع دکترا که پیش تر کاملا رسمی اعلام شده بود از موضوعاتدییری است که حاضر نیستند موضع شفاف خود را بیان کنند. در کل همیشه در هر کاری عدم شفافیت و اعلام نکردن صریح یک قانون این اجازه را به مجریان می دهد که کاملا سلیقگی رفتار کنند و این عدم اعلام صریح، کاملا یک امر آگاهانه است. به همین دلیل گفتم ممکن است در این زمینه، نامه نگاری ها به جایی نرسد.
دوستانی هم فرموند آشنایانشان با همین مدرک هیئت علمی هستند. درنتیجه مشکل از مدرک نیست!
--------------------
منم میشناسم کسی از دانشکده خودمون که هنوز دکترا هم نگرفته و نه تنها هیت علمی شده بلکه مدیرگروه و جدیدا معاون اموزشی هم شده ولی خوب بندپ خوبی داره
----------------
بله
تا جایی که یادمه تو همه زمینه ها، وابستگی ها مهم تر از شایستگی ها بوده
------------------
واسه خارج از کشور فکر نمیکنم مدرک ما مشکل داشته باشه من یک نفر رو میشناسم که فوق لیسانسشو دانشکده ما بوده و الان دانشجوی دکتری یکی از دانشگاههای آمریکاست
------------------
این عدم پذیرش هیچ ارتباطی به نوع مدرک ندارد. و همه اش بهانه ای بیش نیست. به گفته دوستان پارتی یا همان بند پ حرف اول را میزند. وگرنه در ارگان ها وسازمان ها افراد بسیاری هستند که مدرکشان مجازی هست و مقام والایی دارند. فکر نمیکنم مدرک کارشناسی ارشد مجازی از دانشگاه های بدون کنکور یا آزاد کمتر باشد
چه بخواهیم و نخواهیم دنیای مجازی دارد جای دنیای واقعی را پر می کند. پس بیخودی خودمان را با نوع مدرک و ... اذیت نکنیم. دوست خود من دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات به صورت مجازی درس می خواند اما کلی خوشحال که دانشگاه آزاد علوم و نتحقیقاته. اما برعکس ما. هر چی نباشه، دانشگاه ما در رتبه بندی دانشگاه های ایران رتبه خوبی داره. آقای نوری هیچ دلیل دیگه ای جز بهانه نبوده . مطمئن باشید.
-----------------
فکر می کنم فرمایش آقای س عزیز صحیح باشد و این مورد بهانه ای بیش نباشد. من دیروز با مرکز جذب تهران تماس گرفتم و گفتن که مدرک معتبر هست و مشکلی ندارد بنابراین باید دنبال پولتیکی و رابطه ای باشم تا متوجه مشکل کار بشم، هرچند این رابطه بازی بسیار بسیار بد و نابجاست چراکه ممکنه فردا توقعات بیجایی ایجاد بشه.
با آرزوی توفیق

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۲، ۰۹:۴۹ ق.ظ، توسط Mahnaz Nikbakht.)
۰۳ بهمن ۱۳۹۱، ۰۲:۴۵ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #2
RE: اعتبار مدرک آموزش های الکترونیکی برای هیئت علمی، ادامه تحصیل و ...
Exclamation چرا؟!!
--------------------
عدم پذیرش در هیئت علمی علوم پزشکی:
İmage

----------------

اطلاعیه پذیرش بدون آزمون دانشجویان مشمول آئین­نامه استعدادهای درخشان در دوره دکتری برای نیمسال دوّم ۹۲- ۹۱ (ورودی بهمن ۹۱) دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی شریف از میان دانش­آموختگان ممتاز دوره کارشناسی ارشد دانشگاه­های کشور تعداد محدودی دانشجو در مقطع دکتری در رشته­های ذیل می­پذیرد: ۱- مهندسی برق ۲- مهندسی مکانیک ۳- مهندسی شیمی و نفت ۴- مهندسی کامپیوتر ۵- مهندسی عمران ۶- مهندسی و علم مواد ۷- مهندسی هوافضا ۸- مهندسی علوم و فناوری نانو ۹- فیزیک ۱۰- ریاضی ۱۱- مهندسی صنایع ۱۲- مهندسی انرژی

متقاضیان می­توانند مدارک خود را به همراه فرم درخواست تکمیل شده از تاریخ ۲۴/۷/۹۱ تا ۱۵/۸/۹۱ به اداره استعدادهای درخشان دانشگاه ارائه کنند.
الف – شرایط عمومی برای پذیرش مدارک درخواست:
۱) داشتن مدرک کارشناسی پیوسته در رشته مرتبط و با معدل حداقل ۵/۱۶
۲) داشتن مدرک کارشناسی ارشد در رشته مرتبط یا گواهی فراغت از تحصیل تا ۱/۱۱/۹۱ برای دانشجویان شاغل به تحصیل کارشناسی ارشد با معدل حداقل ۱۷ (بدون احتساب نمره پایان نامه)

Exclamation تبصره – مدارک دوره­های مجازی، نیمه حضوری یا غیرحضوری برای ورودی بدون آزمون مورد پذیرش نخواهد بود.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۱، ۱۲:۳۲ ب.ظ، توسط Armin.)
۱۲ بهمن ۱۳۹۱، ۱۲:۳۲ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
mistak آفلاین
رضا پرویزی
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 58
89 سپاس گرفته‌شده در 34 ارسال
ارسال: #3
RE: اعتبار مدرک آموزش های الکترونیکی برای هیئت علمی، ادامه تحصیل و ...
آگهی استخدام دانشگاه آزاد اسلامی برای کادر هیات علمی آموزشکده های فنی و حرفه ای

گاه سوی جفا روی ، گاه سوی وفا روی آنِ منی کجا روی؟!؟ بی تو به سر نمی شود
۱۳ بهمن ۱۳۹۱، ۰۱:۵۰ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question گرفتن مدرک shm 1 2,506 ۱۱ آبان ۱۳۹۳، ۰۸:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsen99