با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتیجه نهایی درخواست پخش آنلاین و زنده جلسات دفاعیه و سمینار
نویسنده پیام
fatemeh_01 آفلاین
فاطمه اسماعیل زاده مقری
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 6
سپاس‌ها: 41
44 سپاس گرفته‌شده در 11 ارسال
ارسال: #1
Star  نتیجه نهایی درخواست پخش آنلاین و زنده جلسات دفاعیه و سمینار
خدمت دوستان عزیز و همکلاسی سلام
درخصوص درخواست پحش زنده و آنلاین جلسات دفاعیه، چهارشنبه دوم بهمن، از دفتر ریاست دانشکده با من تماس گرفته شد و جناب دکتر دانش منش دراین خصوص با من که هماهنگ کننده این درخواست بودم صحبت کردند. ایشون خیلی صحبت کردند و صحبت های منو شنیدند. خلاصه، فرمودند قبلا جلسات دفاعیه بصورت زنده پخش می شد ولی بعضی از دوستان یا اساتید راهنما معترض شدند و راضی نبودند. با توجه به درخواست مجدد دانشجویان قرار هست فرمی تهیه شود تا دانشجویانی که راضی هستند با پرکردن این فرم، رضایت خود را برای پخش زنده جلسه دفاعیه اعلام میدارند . ضمنا این فرم نیز اساتید راهنما نیز باید تایید کنند.
خلاصه تصمیم دانشکده طاهرا به اینصورت بود و با اصل موضوع مخالفتی ندارند. انشالله به زودی همگی دوستانی که موافق این درخواست بودند می توانند در جلسات دفاعیه دوستان همکلاسی خود شرکت کنند. البته از بس خوشحال شده بودم یادم رفت که بپرسم این درخواست چه زمانی بصورت عملی اجرا خواهد شد. ولی به دفترشون زنگ میزنم (اگر خانم منشی جواب داد!!!!) و پیگیری میکنم و خبر خوش را در همینجا به همه مشتاقان میدم انشالله
موفق و پیروز باشید
۰۴ اسفند ۱۳۹۱، ۱۰:۳۵ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #2
RE: نتیجه نهایی درخواست پخش آنلاین و زنده جلسات دفاعیه و سمینار
بسیار سپاسگزاریم خانم اسماعیل زاده از پیگیری های خوب و پیشنهاد مفید و کاربردی که مطرح فرمودید. از دانشکده و دکتر دانش منش هم سپاسگزاریم که وقت گذاشتن و به این درخواست رسیدگی کردند.

امیدوارم در آینده این سرویس برای تمام جلسات به صورت اجباری ارائه شود و اینگونه نباشد که دانشجو مخاطبان جلسات دفاعش را محدود کنند چون به نظرم همانطور که افراد حضوری میتوانند در جلسات شرکت کنند افراد غیرحضوری نیز بایستی بتوانند از این جلسات بهره مند شوند و مسلما کمک بسیاری به افزایش کیفیت کارهای پژوهشی و سطح علمی آنها خواهد کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۵ اسفند ۱۳۹۱، ۰۱:۵۷ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
fatemeh_01 آفلاین
فاطمه اسماعیل زاده مقری
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

ارسال: #3
مرسی مهندس.
دکتر دانش منش که می گفتند دانشگاه هیچ مشکلی ندارد و بعضی از دانشجویان معترض بودند . و دلیل اعتراض را سوء استفاده از پایان نامه بدلیل ضبط جلسه دانست.
به هرحال، من فکر میکنم اکثریت دوستان و دانشجویان عزیز موافق این درخواست هستند. امیدوارم هرچه زودتر دانشکده به قول خود عمل کند و این درخواستمون عملی شود.
باسپاس
۰۵ اسفند ۱۳۹۱، ۰۶:۱۹ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
khosrotabar آفلاین
آزاده خسروتبار
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
نرم افزار

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 30
17 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #4
با سلام
از دوستان عزیزی که زحمت پیگیری این موضوع رو کشیدند بینهایت ممنونم
موفق باشید
۰۵ اسفند ۱۳۹۱، ۰۷:۵۳ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Saeed Mohammadpour آفلاین
سعید محمدپور
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 5
سپاس‌ها: 4
17 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #5
با سلام
از تمامی دوستانی که درهماهنگی این مسئله شریک بودند و به ویژه خانم اسماعیل زاده که اطلاع رسانی مداوم و فعالی در این زمینه داشتند,تشکر می کنم.
درضمن, خانم اسماعیل زاده در صورت تصویب این طرح, جلسه آنلاین قراره به چه صورتی برگزار بشه(به صورت ویدئو کنفرانس یا فقط به صورت صوتی)؟
یک سوال دیگه: منظور از اعتراض دانشجویان در مورد سوءاستفاده از سمینار آنها, چه نوع سوء استفاده ای بود( فقط منظورشون ضبط صوتی جلسات بوده یا مسئله دیگه ای هم وجود داشته)؟ اگه این سوء استفاده قبلا تبعات نامناسبی داشته, به نظر بنده, باید قبل از درخواست مجدد, بیشتر مورد بررسی قرار بگیره.

باتشکر
۰۶ اسفند ۱۳۹۱، ۱۲:۰۸ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #6
به نظرم این دلیلی که دانشکده مطرح کرده مبنی بر «سوء استفاده از ضبط جلسات» بسیار غیرمنطقی هست. همونطور که افراد می تونن در جلسات حضوری هم صدا رو ضبط کنن در پخش آنلاین هم می تونن ضبط کنن و با کیفیت پایین تر! هیچ فایلی هم در اختیار دانشجو ها قرار نمی گیره که بتونن دانلود کنن. اگر هم نگرانی فقط در همین حد هست که از صفحه نمایش عکس بگیرن و سوء استفاده کنن واقعا دلیل موجهی نیست! در یک محیط علمی چنین نگرانی هایی کاملا بی مورد هست. این رو هم در نظر بگیرید که دانشجوها حتی مجاز هستن به اصل پایان نامه پرینت شده هم دسترسی داشته باشن پس به هیچ عنوان نباید نگران این دلیل های غیرمنطقی بود.

اما دلیل دیگری که بیشتر خودم حدس میزنم، نگرانی دانشجو و استاد از کیفیت پایین تعدادی از پایان نامه ها و سمینار ها هست که متاسفانه در یک جلسه دفاع بسیار بی سر و صدا برگزار می شود و بعضا نمره های خوبی هم میگیرند که به نظرم باید تلاش کرد جلوی این مشکل هم گرفته شود چون اتفاقا همین فارغ التحصیل شدن های نامناسب یکی از دلایل اصلی افت کیفیت و اعتبار این دانشکده خواهد بود.

به هر حال نظر من این هست که این امکان نباید به خواست ارائه دهنده بلکه به خواست دیگر دانشجویان باشد! یعنی برای هر جلسه دفاع قابلیت ارائه آنلاین پیش فرض فعال باشد مگر اینکه بازدیدکنندگان تمایلی نداشته باشند و استقبال نکنند.

مثلا برای این کار میتوانند در همه اطلاعیه های دفاع، امکانی به وجود بیاورند که از دانشجویان بپرسند: «آیا شما می خواهید این جلسه را آنلاین تماشا کنید». و مثلا اگر بیشتر از ۵ نفر درخواست دادند پخش آنلاین برای آن دفاع فعال شود.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۱، ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط Armin.)
۰۶ اسفند ۱۳۹۱، ۰۲:۳۷ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #7
خانم مهندس اگر میشه یک زحمت دیگه رو هم تقبل بفرمایید و از دانشکده بخواهید که این مسئله رو به صورت یک اطلاعیه در وب سایت قرار بدن و به دانشجوهایی هم که دفاع دارن این پیشنهاد رو خودشون بدن چون بسیاری از دوستان از وجود چنین سرویسی اطلاع ندارن و این روزها هم جلسات دفاع زیادی برگزار میشه.
سپاس از شما :)

۰۶ اسفند ۱۳۹۱، ۱۱:۴۰ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
fatemeh_01 آفلاین
فاطمه اسماعیل زاده مقری
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

ارسال: #8
دوستان عزیز سلام

خواهش میکنم از دوستان شیرازی، به دفتر دانشکده سر بزنند و نتیجه ی درخواست پخش زنده جلسات دفاعیه را بپرسند. من تقریبا 10 روز ،دوهفته ای دارم زنگ میزنم ..دریغ از یه بار پاسخ دادن!!!!

لطفا کمک کنین دوستان
۱۵ اسفند ۱۳۹۱، ۱۱:۳۱ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Saeed Mohammadpour آفلاین
سعید محمدپور
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 5
سپاس‌ها: 4
17 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #9
(۱۵ اسفند ۱۳۹۱، ۱۱:۳۱ ق.ظ)fatemeh_01 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام

خواهش میکنم از دوستان شیرازی، به دفتر دانشکده سر بزنند و نتیجه ی درخواست پخش زنده جلسات دفاعیه را بپرسند. من تقریبا 10 روز ،دوهفته ای دارم زنگ میزنم ..دریغ از یه بار پاسخ دادن!!!!

لطفا کمک کنین دوستان
سلام
خانم اسماعیل زاده, به نظرم از طریق سیستم support.vus.ir و از طریق یک واسط به انتخاب خودتون هم, می تونید نتیجه درخواست رو پیگیری کنید. البته نمی دونم قبلا امتحان کردید یا نه و اینکه چقدر جوابگو هست؟ ولی به امتحانش می ارزه.

باتشکر از زحمات شما
۱۷ اسفند ۱۳۹۱، ۰۹:۲۶ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

9170188 آفلاین
علی صفایی
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #10
با سلام
با تشکر از همه دوستان گرامی که برای این مهم تلاش کردند
من یه پیشنهاد دارم و از دوستانی که این موضوع رو پیگیری میکنند تقاضا دارم که این موضوع رو هم توی دستور کار خودشون قرار بدن

پیشنهاد :
فرمی تهیه شود و در آن افرادی که تقاضای دیدن جلسات سمینار ودفاع پایان نامه و .. را دارند در اون متعهد بشوند که در زمان ارائه سمینار خودشون بدون هیچگونه قید و شرطی با پخش آنلاین جلسه خودشون موافقت دارند

با این کار هم این فرایند به صورت طولانی مدت برقرار خواهد بود و به خاطر تعهدی که افراد داده اند در آینده نمیتوانند دوباره این کار رو کنسل کنند و همچنین تا حدودی هم خیال دانشکده در مورد رضایت دانشجویان راحت تر خواهد شد

با هم از زحمات همگی دوستان سپاسگذارم
علی صفایی
۲۳ اسفند ۱۳۹۱، ۱۲:۰۷ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star درخواست از دانشکده برای پخش زنده و آنلاین جلسات دفاع fatemeh_01 76 11,043 ۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ۰۷:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh_01
Star پیشنهاد آنلاین کردن جلسه دفاعیه (سمینار و پایان نامه) fatemeh_01 25 3,820 ۱۰ بهمن ۱۳۹۱، ۰۴:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ایرانخواه