با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکات مهم در خصوص امتحانات
نویسنده پیام
VUSNews آفلاین
روبات بیش فعال!
خبرخوان و خبررسان خودکار
*****

-----


ارسال‌ها: 1,369
تاریخ عضویت: فروردین ۱۳۹۰
اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
24 سپاس گرفته‌شده در 22 ارسال
ارسال: #1
نکات مهم در خصوص امتحانات
نکات مهم در خصوص امتحانات


 نکات مهم در خصوص امتحانات

مواردی که لازم است دانشجویان و نمایندگان دانشکده در خصوص برگزاری آزمونها به آنها توجه داشته باشند:
1- استفاده از کتابهای قانون حاشیه نویسی شده (ولو یک کلمه یا عدد) یا محشا و هر کتاب یا جزوه دیگری که مورد تایید استاد نباشد در آزمونهای دانشجویان رشته حقوق غیرمجاز است. لذا تاکید می شود که تنها استفاده از متن قانون بدون حاشیه می تواند مجاز باشد (درصورتیکه استاد در بالای برگه امتحانی مجازبودن استفاده از کتاب قانون را قید کرده باشند). رد و بدل کردن کتاب قانون در آزمون مجاز نمی باشد . اکیدا به دانشجویان حقوق توصیه می گردد که برای آزمونهایی که نیاز به کتاب قانون دارند، کتاب قانون به همراه داشته باشند.
2- رد و بدل کردن ماشین حساب در آزمون مجاز نمی باشد، لذا اکیدا به دانشجویان فنی و مهندسی توصیه می گردد که برای آزمونهایی که نیاز به ماشین حساب علمی دارند، ماشین حساب علمی معمولی (غیرقابل برنامه ریزی) به همراه داشته باشند. وجود هر گونه نوشته روی جلد ماشین حساب به منزله تقلب است.
تذکر: در صورت مشاهده هرگونه نوشته برروی درب و کاور ماشین حساب، ماشین حساب و یا کاور آن توسط مراقبین بعنوان مدرک تقلب ضبط شده و دانشجو می تواند تنها رسید ضبط آن را دریافت نماید.
3- دانشجو تنها مجاز به حضور در حوزه امتحانی است که بر بالای کارت وی درج شده است، و به هیچ عنوان دانشجو مجاز به حضور در حوزه دیگری نمی باشد و مدیران حوزه مجاز نیستند که بر خلاف بند فوق اقدام نمایند.
4- مدیر حوزه موظف است تا دانشجو را احراز هویت نماید لذا اگر دانشجویی کارت شناساییعکسدار شرکت در آزمون و کارت دانشجویی خود را به همراه نداشته باشد، نمی تواند در جلسه آزمون شرکت نماید و در این مورد اصرار دانشجو پذیرفتنی نیست.
5- دانشجو موظف است قبل از زمان شروع آزمون در محل حوزه حضور بهم رساند.تاخیر در حضور سر جلسه آزمون به هیچ عنوان مجاز نمی باشد و نمایندگان اعزامی موظف هستند تا با دانشجوی خاطی مطابق دستورالعمل رفتار نمایند.
6- استفاده از وقت اضافه و تحویل ندادن برگه امتحانی پس از خاتمه زمان معین شده برای آزمون، از مصادیق تقلب می باشد و مراقبین موظف هستند تا تقلب شخص خاطی را گزارش نمایند.
7- روشن بودن تلفن همراه در جلسه آزمون (تحت هر عنوانی) تقلب محسوب می گردد.
8- به همراه داشتن هر گونه نوشته یا برگه اضافی، جزوه، کتاب و هر وسیله ای غیر از برگه امتحانی (حتی کارت شرکت در جلسه آزمون نباید زیر دست شما باشد!) در جلسه آزمون تقلب محسوب می شود.
9- دانشجویان حوزه های غیر از تهران و شیراز، موظف هستند که هزینه آزمون و بدهی شهریه خود را یکجا و قبل از آزمون تسویه نمایند و در اولین جلسه از آزمونهای مربوط به دانشجو، باید اصل فیش بانکی و یا رسید پرداخت الکترونیکی تحویل مدیر حوزه شود، و دانشجو به هیچ عنوان مجاز به تاخیر در پرداخت نمی باشد، لطفا جهت پرداخت هزینه های آزمون تنها یک فیش بانکی و یا یک رسید پرداخت الکترونیکی ارائه نمایید و از پرداخت نقدی جدا پرهیز نمایید. ضمنا نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی و رشته تحصیلی خود را بر روی فیش پرداختی یادداشت نمایید.
تذکر 1: دانشجو می بایست در اولین جلسه نسبت به تحویل فیش پرداختی اقدام نماید و در صورت عدم پرداخت حق شرکت در آزمون را ندارد.
تذکر 2: در صورتی که مایلید از پرداخت اینترنتی دانشکده استفاده نمایید می توانید به آدرس ecard.vus.ir مراجعه نمایید.
10- دانشجو موظف است از درخواستهای مراقبین آزمون جهت حفظ نظم و کنترل جلسه تبعیت نماید. (نظیر: نگاه نکردن به برگه دیگران، نشان ندادن برگه امتحانی به دیگران، صحبت نکردن در جلسه آزمون، جابجایی دانشجو در جلسه امتحان و...) در غیر اینصورت بعد از تذکر به دانشجو موضوع صورتجلسه و تقلب می گردد.
11- برهم زدن نظم جلسه آزمون تحت هر عنوانی تخلف انضباطی است. چنانچه مراقب در این مورد گزارش نماید. دانشجوی خاطی به کمیته انضباطی معرفی می گردد خواهشمند است در این مورد همکاری نمایید.
12- اگر از مراقب برگه اضافه دریافت می کنید، بالای همه برگه ها نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی خود و ترجیحا شماره صفحه ها (به صورت: صفحه 1 از 7) را قید فرمایید و از مراقب بخواهید تا برگه های شما را به هم دوخت نماید.
13- برای آزمونهای تستی ترجیحا مداد مشکی نرم و پاک کن به همراه داشته باشید، و در صورت استفاده از خودکار، توصیه می شود لاک غلط گیر نیز به همراه داشته باشید.
14- نکات درج شده بر روی کارت شرکت در آزمون را به دقت مطالعه نمایید و آنها را جدی بگیرید. (رعایت نکات درج شده روی کارت شرکت در آزمون الزامی است)
15- دانشجو موظف است پس از خاتمه آزمون تمامی برگه هایی را که تحویل گرفته است (حتی چرکنویس) را تحویل نماینده دانشکده دهد و اگر برگه ای توسط دانشجو از حوزه خارج شود دانشجو متخلف می باشد.
تذکر : خروج برگه امتحانی توسط دانشجو به منزله تقلب بوده و طبق مقررات آموزشی با خاطی برخورد خواهد شد.
16- مطمئن شوید که صورتجلسه آزمون را امضاء کرده اید، در غیر اینصورت، غائب محسوب خواهید شد و عواقب احتمالی به عهده خود دانشجو است. لذا حتما قبل از ترک جلسه آزمون از مراقب بخواهید تا صورتجلسه را جهت امضاء به شما ارائه نماید.
17- دانشجویان در حوزه شیراز و تهران می بایست بر اساس شماره صندلی که برای ایشان از قبل مشخص شده است، در جلسه حضور یابند. (لیست دانشجویان به همراه شماره صندلی در محل حوزه نصب خواهد شد)
با تشکر
مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی
دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۰۳:۰۳ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخموضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکات مهم در خصوص امتحانات VUSNews 0 429 ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ۱۰:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  نکات مهم در خصوص امتحانات VUSNews 0 366 ۲۵ دى ۱۳۹۱، ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  نکات مهم در خصوص امتحانات VUSNews 0 431 ۲۰ دى ۱۳۹۱، ۰۸:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  نکات مهم در خصوص امتحانات VUSNews 0 440 ۲۲ آذر ۱۳۹۱، ۰۲:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  نکات مهم در خصوص امتحانات VUSNews 0 464 ۲۱ آبان ۱۳۹۱، ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  نکات مهم در خصوص امتحانات VUSNews 0 430 ۱۷ آبان ۱۳۹۱، ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: VUSNews