با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر خواهی در خصوص جشن فارغ التحصیلی
نویسنده پیام
mistak آفلاین
رضا پرویزی
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 58
89 سپاس گرفته‌شده در 34 ارسال
ارسال: #1
نظر خواهی در خصوص جشن فارغ التحصیلی
İmage
دوستان گرامی
پیرو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، در خواست می کنم لطفا نظر خود را در خصوص برگزاری جشن فارغ التحصیلی بیان کنید:
1) هدف شما از شرکت در جشن چیست؟
2) از نظر شما نقاط قوت و نقاط ضعف احتمالی جشن چیست؟
3) پیشنهاد شما برای برگزاری بهتر و شایسته جشن فارغ التحصیلی دانشگاه شیراز چیست؟

گاه سوی جفا روی ، گاه سوی وفا روی آنِ منی کجا روی؟!؟ بی تو به سر نمی شود
۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۲۶ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

amirsalempour آفلاین
امیر سالم پور
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 1
8 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #2
RE: نظر خواهی در خصوص جشن فارغ التحصیلی
1) هدف از شرکت در جشن. دیدار دست جمعی دوستان و اساتید محترم در قالب مراسمی که این دیدار معمولا آخرین دیدار دست جمعی فارغ التحصیلان می باشد
2) از نظر شما نقاط قوت و نقاط ضعف احتمالی جشن چیست؟ نقطه قوت برگزاری جشن و حضور دست جمعی بسیاری از دانشجویان می باشد. نقات ضعف: بی برنامگی، بیان تاریخ اجرای مراسم در تاریخی متفاوت از تاریخ واقعی برگزاری، برگزاری جشن خواهران و برادران در دو تاریخ متفاوت (هدف دیدار همه دوستان است، همان دوستانی که همگی سر یک کلاس می نشستند).
3) پیشنهاد من برطرف کردن ایرادات بالا می باشد. حداقل اینکه زمان واقعی اجرای مراسم و نحوه برگزاری آن را قبل از ثبت نام بیان نمایند.
متشکرم
۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۰۷ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
nanas_2006 آفلاین
زهرا افسری
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 27
9 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #3
1. هدفم از شرکت در جشن دانش آموختگی این هست که در کنار مسئولین عالی رتبه دانشگاه و اساتیدم و همکلاسی ها و دوستانم یک نیمروز خاطرانگیز داشته باشم و همه خاطرات و تجربیات دوران ارشد را بدون هیچ حاشیه ای جشن بگیرم و لحظات شیرین و به یادماندنی در کنار یکدیگر رقم بزنیم.
2. تفکیک جنسیتی، آمیختگی فارغ التحصیلان مقاطع مختلف در یک زمان ، اطلاع رسانی نا مناسب از جمله نقاط ضعف است و تنها نقطه قوت آن را در هزینه مناسب آن میدانم.
3. پیشنهادم این هست که جشن فارغ التخصیلی کلیه دانش آموختگان هر دوره را مثلا دوره کارشناسی و ارشد و دکترا به صورت جدا برگزار شود و نکته مهم دیگر تفکیک جنسیتی را انجام ندهند.
۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۲۴ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
A.ghasemi آفلاین
اقدس قاسمی
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 27
23 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #4
1)هدف دیدار دوستان و همکلاسی ها و اساتید در یک دیدار رسمی است
2) مهمترین نقطه ضعف ان تفکیک جنسیتی و عدم اطلاع رسانی در مورد شرایط خاصی چون تفکیک جنسیتی، تاریخ و ساعت در اطلاعیه ثبت نام برای این مراسم است.
3)مراسم جشن فارغ التحصیلی را بر اساس دوره تحصیلی تفکیک نمایند نه بر اساس موارد دیگر!
۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۰۲ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Iman آفلاین
ایمان لطفی
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 2
15 سپاس گرفته‌شده در 7 ارسال
ارسال: #5
1. دیدار دوستان و ثبت خاطره ای از زمان فارغ التحصیلی

2. ضعف: تفکیک جنسیتی

3. جشن فارغ التحصیلی هر ترم برگزار شود نه هر سال و از کج بینی ها و کج نظری های سنتی نظیر تفکیک جنسیتی پرهیز گردد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۱۸ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ

ghaemmaghami آفلاین
الهه قائم مقامی
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 5
21 سپاس گرفته‌شده در 5 ارسال
ارسال: #6
با سلام و احترام
1- دیدار دوستان و آشنایی حضوری با دوستانی که به صورت مجازی آنها را می شناسم
2-ضعف این جشن : تفکیک جنسیتی و همچنین برگزاری مراسم به صورت تداخل گروههای مختلف کارشناسی و ارشد و دکترا با یکدیگر است
3-اگر قرار است تفکیکی صورت گیرد برای کم شدن تعداد شرکت کنندگان ، باید این تفکیک بر اساس مقطع تحصیلی باشد و نه بر اساس جنسیت و همچنین از آنجا که این جشن برای دانشجویان برگزار می شود باید نظرات و پیشنهادات آنها برای برگزاری جشن مورد توجه قرار گیرد و از هر ورودی در هر مقطع ، چند نفر از دانشجویان به عنوان واسط بین مسئولین و دانشجویان در زمینه برگزاری جشن همکاری داشته باشند تا نظرات دانشجویان را به گوش برگزارکنندگان برسانند
۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۴۲ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
sarah آفلاین
سارا فهرستی
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 9
سپاس‌ها: 102
35 سپاس گرفته‌شده در 9 ارسال
ارسال: #7
با سلام و عرض ادب
با توجه به پست های پیشین دیگر دوستان و مواردی که به آن اشاره کردند، من از تکرار آن ها خودداری می کنم.

اما موضوع قابل توجه در این جشن که نمی توان آن را نادیده گرفت، همان موضوع برگزاری جشن کسانی که با هم در یک کلاس درس خوانده اند، به صورت جدا از هم و بنا به جنسیت آن ها می باشد. این موضوع رو هنگام ثبت نام برای جشن عنوان نکردند و به یکباره تاریخ و روز جشن های جدا از هم رو اعلام کردند. به نظر من همکلاسی دختر و پسر تفاوتی با هم ندارند و با نبود تعداد زیادی از همکلاسی هایمان در جشن و کسانی که با هم درس خواندیم، از مطالب علمی هم استفاده کردیم و از هم آموختیم و پروژه های مشترک در گروه های مشترک داشتیم و ... فکر نمی کنم با یک جشن ناقص به هیچ یک از ما خوش بگذرد و خاطره جالبی از دانش آموختگی را برایمان به همراه داشته باشد. این موضوع رو باید به مسئولین دانشگاه اطلاع دهیم.
۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۴۱ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
najmeh.pardar آفلاین
نجمه پردار
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 37
5 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #8
سلام
۱-جشن دوره کارشناسی در دانشگاه شهید باهنر کرمان یکی از خاطره انگیز ترین دوران زندگی من را رقم زد.این جشن توسط انجمن دانشجویی و با همکاریی دانشکده کامپیوتر و موافقت ریاست دانشگاه برگزار شد.خاطره خوب اون روز من را واداشت که در مراسم امسال شرکت کنم تا با هم کلاسیهایی که بیشترشون رو به صورت مجازی می شناختم خاطره ای دیگر را رقم بزنم.هدفم تنها همین ثبت خاطره و روزی به یاد ماندنی رو با هم سپری کردن بود.
۲-نقطه ضعف آن برگزاری مراسم به صورت تفیکیک جنسیتی است و برگزاری یک مراسم کلی برای همه مقاطع .
۳-این جشن به صورت تفکیک مقاطع و دانشکده باشه نه تفیکیک جنسیتی.هر دانشکده با همکاری خود دانشجویان جشنی مناسب برگزار کنه شاید به این شکل بتونه از کج سلیقگی و بی برنامگی فاصله بگیره .
۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ۱۰:۴۳ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
901870 آفلاین
ساره سیوف
ساره سیوف
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 0
4 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #9
سلام
هدف از جشن ،نقاط قوت و ضعف رو که دوستان به خوبی اشاره کردند و بنده از ذکر مجددش خودداری میکنم.خواسته ما که اطلاع رسانی صحیح و صریح از سوی دانشگاهه، درخواست به حقیه و قابل پیگیری.
درباره برگزار شدن مراسم به صورت دسته جمعی (خانم ها و آقایون و تمام مقاطع تحصیلی) در خیلی از دانشگاه های کشور این مرسوم و معموله و حتی اخیرا گزارش جشنشون از صدا و سیما پخش شده .
مشتاقم دلیل این همه تفکیک کردن رو مسئولین دانشگاه توضیح بدن .
با تشکر 53
۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۱۴ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

zahra shabani آفلاین
زهرا شعبانی
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 3
7 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #10
سلام
دوستان به خوبی نقاط ضعف این جشن را مشخص کردند انگیزه اصلی اکثر ما دیدن همکلاسی هامون بود و فکر می کنم بهترین راهکار برگزاری جشن تفکیک مقاطع باشه نه تفیکیک جنسیتی.
من موقعی که اطلاعیه ابتدایی جشن رو دیدم کلی خوشحال شدم و حتی یه مسافرت خیلی مهم رو برای شرکت در این جشن کنسل کردم ولی با این شرایط دیگه انگیزه چندانی برای شرکت ندارم کاش مسئولین یه کم احترام گذاشتن رو یاد می گرفتند
۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۵۵ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Mahnaz Nikbakht آفلاین
مهناز نیکبخت
مدیر انجمن

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 16
سپاس‌ها: 133
141 سپاس گرفته‌شده در 44 ارسال
ارسال: #11
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۲۶ ق.ظ)mistak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گرامی
پیرو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
1) هدف از شرکت در این جشن دیدار با همکلاسی ها و کادر علمی دانشکده امون هست و اینکه دور هم پایان خوبی رو رقم بزنیم و دو سال در کنار هم بودنمون رو جشن بگیریم
و خب با دوستانمون از نزدیک آشنا بشیم و چه بسا در این جشن همکلاسی های خودمون رو از نزدیک با خانواده هامون آشنا میکنیم و حتی شاید توی یک ملاقات حضوری و گپ دوستانه حتی همکار بعدی کاری و علمی خودمون رو از بین دوستان انتخاب کنیم چون تا حدی با روحیات هم آشنا شدیم و ...
2) نقاط قوت جشن استفاده از نقطه نظرات سخنرانان و همکلاسی ها و اساتید خوبمون هست و شور و نشاطی که یک عمر اون رو در خاطره خواهیم داشت و نقطه ضعف این جشن بی برنامگی در زمان بندی و تغییر تاریخ جشن و تفکیک جنسیتی اون هست که به احتمال قوی دلیل تفکیک دانشجویان آقا و خانم برای جشن فارق التحصیلی چیزی جز بحث آقا و خانم بودن بوده چون اگر واقعا این دلیلش باشه خیلی غیر منطقی به نظر میرسه چون توی جشن اجازه داریم پدر، برادر، همسر، پسر خاله و ... رو همراه داشته باشیم و ایرادی به حضور فرد آقا در جشن گرفته نشده. 39 از معایب جشن میشه این تصمیم رو که دلیل منطقی براش پیدا نمیشه هم دانست
3)پیشنهاد برای برگزاری یک جشن بهتر برنامه ریزی منسجم و مقایسه با دیگر دانشگاهها رو هم داشته باشند

آدم ها هرگز نمیخواهند بفهمند
ارزش رفاقت خیلی بیشتر از رقابت است!
۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ۰۲:۱۵ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
f.SHAABANI آفلاین
FATEMEH SHAABANI
تازه وارد
*

مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

4 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #12
سلام

با عنایت به نکاتی که دوستان در پست های قبلی در خصوص نقاط ضعف برگزاری جشن بیان کردند ،من هم با برگزاری جشن به این شیوه مخالفت هستم و پیشنهاد میکنم مخالفت گروهی خودمون رو به مسئولین دانشکده اعلام کنیم .
۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ۰۳:۰۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
anastaziya آفلاین
شیما قنبر علی پور
کارشناس ارشد
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

3 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #13
با سلام
1) هدف از برگزاری چنین مراسمی، جشن گرفتن پایان دوره تحصیلی کنار تمامی همکلاسی ها و هم رشته ای ها هست و این که فضایی ایجاد شه تا دوستان از نزدیک با یکدیگر بیشتر آشنا شوند.

2) همان طور که دوستان اشاره کردند، بزرگترین نقاط ضعف این مراسم، تفکیک جنسیتی هست و این که مقاطع تحصیلی با یکدیگر ادغام شدند. ضمنا باید اشاره داشت اگر از ابتدا دانشگاه چنین تصمیمی داشته، باید در اطلاعیه اعلام میشد، نه این که همه ثبت نام کنند و بعد همه چیز حتی زمانبندی اعلام شده تغییر کند چون دوستان شهرهای دیگر مثل خود من از قبل برنامه ریزی کردند و اینجوری دچار دردسر شدند. نقطه قوت هم اینه که جشن برگزار میشه!!!!!!! و هزینه معقول هست

3) فکر میکنم یک راهکار این باشه که از جشن های موفق و دلنشین دانشگاه های دیگه الگوبرداری بشه. جشن هایی که اطلاع رسانی کافی در مورد اون انجام میشه و بعد دانشجویان ثبت نام می کنند.
۱۹ خرداد ۱۳۹۲، ۰۴:۰۶ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #14
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۲۶ ق.ظ)mistak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گرامی
۱- بسیاری از نکات را دوستان فرمودند که حرف همه ما بود. با توجه به اینکه دانشجوهای دانشکده ما بیشتر به صورت اینترنتی و از شهرهای گوناگون کشور با هم در ارتباط هستند بسیار به ندرت پیش می آید که چنین فرصت هایی برای دیدار هم به صورت حضوری پیدا کنند و این جشن بهانه بسیار خوبی شده بود تا از چند ماه پیش بیشتر دانشجوها لحظه شماری کنند تا در چنین مراسمی همگی در کنار هم باشند و خاطره خوش و ماندگاری از این دوره تحصیلی به یادگار ببرند. حتی ۱ ساعت شادی در کنار یکدیگر هم انگیزه کافی برای برگزاری یک مراسم باشکوه و با حضور همه دوستان در کنار هم بود چه برسد به اینکه علاوه بر این شادی اتفاقهای خوب دیگری هم میتواند بیفتد مثلا پرس و جو از یکدیگر برای برنامه ریزی ادامه مسیری که شروع کرده اند، معرفی فرصت های جدید به یکدیگر، آشنایی حضوری دانشجوها با هم و پیدا کردن دوستان جدید، پیدا کردن فرصت های تازه علمی و غیرعلمی، آشنایی با فعالیت دیگر دانشکده ها و دانشجویان گرایش های دیگر، ایجاد لحظاتی شاد و ذوست داشتنی برای خانواده ها و همراهانشان که چنین مراسمی برای آن ها هم بسیار ارزشمند است.

۲- متاسفانه این اقدام دانشگاه شیراز یعنی بر هم زدن برنامه قبلی و تغییر تاریخ و ساعت برنامه و از همه توهین آمیزتر تفکیک جنسیتی دانشجویان پسر و دختر و اعلام این خبرها در روز ۱۲ خرداد که باعث می شد تا ۵ روز پس از آن به دلیل تعطیلی ها هیچ کس نتواند اعتراضی کند برای من تنها شبیه به یک کلاهبرداری و فریب شرم آور بود که شاید از هر نهادی به جز دانشگاه میشد انتظارش داشت اما افسوس که این کج سلیقگی ها قشری را هدف گرفته که دانشگاه بدون حضور آنها کوچکترین معنا و مفهومی نخواهد داشت.
عدم تفکیک دانشجویان پسر بر اساس مقطع تحصیلی نیز یکی دیگر از نکات منفی این تصمیم گیری بود.
اختلال در برنامه ریزی و برهم زدن برنامه ده ها دانشجو که بر اساس روز و تاریخ قبلی و نوع مراسم قبلی برای حضور برنامه ریزی کرده بودند و خودداری از بازپس دادن هزینه ای که به اسم و تاریخ و نوع یک مراسم دروغین دیگر از این دانشجوها گرفته شده بود باعث شده که بسیاری از دانشجو ها به رغم پرداخت ۳۰-۴۰ هزار تومان به حساب دانشگاه قادر به حضور در مراسم نباشند و یا به دلیل اعتراض به این شیوه این مراسم را تحریم نمایند. مسئولین هم چه خوششان بیاید و چه خوششان نیاد واقعیت این است که بسیاری از دانشجویان ترجیح می دهند جشن دانش آموختگیشان را در منازل شخصی یا کافی شاپ و رستوران و .... برگزار کنند و فکر نمی کنم چنین کاری جز خجالت دستاورد دیگری برای اسم یک دانشگاه نامی داشته باشد.
جالب اینکه در این مراسم همراهان از هر جنسیتی و با هر نسبت فامیلی یا غیرفامیلی می توانند حضور داشته باشند اما یک همکلاسی جنس مخالفشان اجازه حضور در جشن دانش آموختگی همکلاسیش را ندارد!!

۳- تنها پیشنهادم به برگزارکنندگان و برنامه ریزان چنین مراسمی استفاده از نعمت گرانقدر عقل و پرسیدن این پرسش از خودشان است که «واقعا هدفشان از این کارها چیست؟!!»

سپاس از شما جناب پرویزی برای باز کردن این تاپیک. امیدوارم که این بزرگواران نیم نگاهی به این تاپیک داشته باشند.

پیشاپیش آرزو می کنم پایان این دوره تحصیلی و مراسمی که امیدورام با سلیقه خودشان به صورت جداگانه و بهتر از این برنامه برگزار میکنند به همه دوستان و دانش آموختگان گرامی خوش بگذره و خاطره های خوبی از این دوران داشته باشند. 53

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط Armin.)
۲۰ خرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۴۰ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
l-agharezaei آفلاین
لاله آقارضايي
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 8
سپاس‌ها: 120
57 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #15
دوستان گرامی
با نظر دوستان موافقم و

1- تشکر و قدردانی از حضور و در کنار هم بودن برای کسب دانش، شناخت و رشد گروهی در پایان دوره ای به یاد ماندنی از زندگی

2- تفکیک جنسیتی، تغییر زمان برگزاری جشن یک هفته پیش از برگزاری

3- ترجیح می دهم به جای جشن بزرگی با حضور تمامی دانشکده ها، تمامی رشته ها و شامل تمامی مقاطع، جشن به صورت مقطع و رشته توسط هر دانشکده برگزار می شد و چون دانشگاه شیراز تنها دانشگاهی است که دانشکده آموزشهای الکترونیکی دارد، جشن فارالتحصیلی این دانشکده با توجه به هر رشته، با مشارکت دانشکده های مرتبط (کامپیوتر، برق و حقوق ) جشن های کوچکتری انجام می شد. در این صورت هماهنگی حضور اساتید نیز آسان تر است. اصولا جشن های کوچک حالت صمیمانه تری دارند. از هماهنگی بیشتری برخوردارند و مسوولیت بخشی از مراسم بر عهده تعدادی از دانشجویان خواهد بود که خود موجب تعاون و همکاری نزدیک تر دوستان می گردد. خلاقیت برگزاری جشن های متنوع و متناسب با هر رشته هم بیشتر خواهد بود.

دیروز بر این اندیشه بودم که در دایره هستی، ذره ای لرزان و سرگردانم؛
امروز، بر این باورم که دایره ای هستم و همه هستی با ذراتی منظم، در من در حرکتند.
جبران خلیل جبران
۲۰ خرداد ۱۳۹۲، ۰۲:۱۷ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مهم وفوری درخصوص جشن فارغ التحصیلی اردیبهشت 93 VUSNews 0 385 ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۶:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: VUSNews
  اطلاعیه مهم وفوری درخصوص جشن فارغ التحصیلی اردیبهشت 93 VUSNews 0 397 ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۴:۵۸ ب.ظ
  مراحل فارغ التحصیلی pantea_nematolahi 0 515 ۲۵ تير ۱۳۹۲، ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: pantea_nematolahi
  اطلاعیه مهم وفوری در خصوص جشن فاغ التحصیلی VUSNews 0 496 ۳۰ خرداد ۱۳۹۱، ۰۹:۰۶ ب.ظ
  مراحل انجام فارغ التحصیلی VUSNews 0 621 ۱۳ خرداد ۱۳۹۱، ۱۲:۱۰ ق.ظ
  مراحل انجام فارغ التحصیلی VUSNews 0 522 ۲۱ آبان ۱۳۹۰، ۰۷:۴۸ ق.ظ
  جشن فارغ التحصیلی دانشجویان آبان ماه 90 VUSNews 0 701 ۲۷ مهر ۱۳۹۰، ۰۲:۱۹ ب.ظ