با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی ثبت پایان نامه در سز
نویسنده پیام
khosrotabar آفلاین
آزاده خسروتبار
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
نرم افزار

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 30
17 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #1
Question  چگونگی ثبت پایان نامه در سز
سلام
دوستان گرامی:
پس از تصویب پروپزال در گروه برای اخذ پایان نامه در سز باید چیکار کنیم ؟
من در سز قسمت پایان نامه ثبت رساله جدید رو انتخاب کردم بعد پروپزال رو آپلود کردم اسامی اساتید مشاور و راهنما اضافه کردم و در آخر گزینه ارسال به استاد راهنما ... اما هنوز در ستون وضعیت رساله "تکمیل اولیه" زدن واسم
کارشناس آموزشی فرمودند اطلاع ندارند باید چیکار کنم !!! لطفا اگه تجربه دارید منو راهنمایی کنید

ممنونم
۲۷ خرداد ۱۳۹۲، ۰۲:۵۲ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

tadayon آفلاین
محمدعلی تدین
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 14
5 سپاس گرفته‌شده در 4 ارسال
ارسال: #2
RE: چگونگی ثبت پایان نامه در سز
با سلام
راستش من زیاد یادم نمونده اما فکر میکنم بعد از اینکه شما تو سس پایان نامه رو اضافه میکنید باید کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشکده هم اون رو تایید کنه تا برای استاد راهنما ارسال بشه
موفق باشید
۲۷ خرداد ۱۳۹۲، ۰۵:۵۳ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
A.ghasemi آفلاین
اقدس قاسمی
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 27
23 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #3
RE: چگونگی ثبت پایان نامه در سز
(۲۷ خرداد ۱۳۹۲، ۰۲:۵۲ ب.ظ)khosrotabar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان گرامی:
پس از تصویب پروپزال در گروه برای اخذ پایان نامه در سز باید چیکار کنیم ؟
من در سز قسمت پایان نامه ثبت رساله جدید رو انتخاب کردم بعد پروپزال رو آپلود کردم اسامی اساتید مشاور و راهنما اضافه کردم و در آخر گزینه ارسال به استاد راهنما ... اما هنوز در ستون وضعیت رساله "تکمیل اولیه" زدن واسم
کارشناس آموزشی فرمودند اطلاع ندارند باید چیکار کنم !!! لطفا اگه تجربه دارید منو راهنمایی کنید

ممنونم
سلام.
بعد از اپلود کردن پروپوزال و اضافه کرن اسامی اساتید و در اخر گزینه ارسال به استاد راهنما پروپوزال وارد قسمت اداری میشود و در هر قسمت کاربر جداگانه ای دارد.ابتدا در کمیته تحصیلات تکمیلی بخشٍ، بعد در تحصیلات تکمیلی دانشکده، و در انتها در تحصیلات تکمیلی دانشگاه مطرح میشود. و بعد از گذشت روزها(بستگی به این دارد که کاربر مورد نظر در دانشکده باشند و تایید نمایند) طرح شما به مرحله پژوهش و نکمیل طرح تحقیق میرسد.در این جا باید به مسئول اخد پایان نامه تماس گرفته تا برای شما این واحد را اخذ نمایند.
تا زمانی که به مرحله پژوهش و تکمیل طرح نرسیده لازم نیست شما در سس کاری انجام دهید.
برای اگاهی بیشتر از روند کاری پایان نامه در قسمت پایان نامه در سیستم اتوماسیون،راهنمای گردش اداری پایان نامه را مطالعه فرمایید.
۲۸ خرداد ۱۳۹۲، ۰۸:۴۲ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ