با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه مطالب نیازسنجی 12 تا 21
نویسنده پیام
naseri آفلاین
ناصری مقدم
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 18
سپاس‌ها: 0
50 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #1
Lightbulb  خلاصه مطالب نیازسنجی 12 تا 21
با سلام خدمت دوستان دست نوشته های خلاصه شده اسلایدهای درس نیازسنجی (در 12 صفحه) برای استفاده دانشجویانی که در آینده این درس را خواهند داشت در این محل آپلود میکنم احتمالا دوستانی که با بنده این درس را در ترم جاری داشتند میتوانند قضاوت کنند که مطالعه این متون کافی بود تا از پس سوالات لکچر ها 12 تا 21 برآئید البته بلوک دیاگرامها را نیز می توانید با تسلط بر این مطالب و مرور آنها از فایلی که برای اسلایدها بصورت متن PDF و نه اسلاید قبلا آپلود کرده ام براحتی در ذهن بسپارید. مطمئنا سایر دوستان هم کارهای مشابهی دارند که برای آیندگان مفید خواهد بود چنانچه گذشتگان هم جزوه های خود را آپلود میکردند امروز من و شما مجبور به تحمل این همه سختی برای یادگیری و بخاطر سپردن مطالب این درس نداشتیم که انصافا حجم آن زیاد بود ولی افسوس که اغلب دانشجویان گذشته نیز بجز تعداد معدودی که در همین انجمن یاد و خاطره آثار آنان باقیست مانند بسیاری از دوستان حاضر محافظه کار بودند و به سایر همکلاسان به چشم رقیب نگاه می کنند . خوشبختانه ایران ما آنقدر بزرگ هست که هیچ یک از ما مجبور نباشیم برای تصدی یک پست با هم رقابت کنیم و رقیب باشیم (حد اقل دیدگاه بنده این است ) و مطمئنا در صورت رقیب بودن هم فقط نمره و معدل بالاتر ملاک نخواهد بود. لذا با توجه به اینکه بسیاری از همکلاسان فقط عادت به دانلود مطالب به سبک (ردش کن بیاد - یا بدش من عجله دارم) دارند تصمیم گرفتم جزوات (تعامل و MIS) را بعد از امتحانات آپلود کنم . شاید آیندگان قدر زحماتی را که دوستان شما اینجا برای تهیه و آپلود این مطالب می کشند را بهتر بدانند.
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده .rar   RE Summary 12-21.part1.rar (اندازه: 4 MB / تعداد دفعات دریافت: 576) -->
RE Summary 12-21.part1.rar
دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل
576 4 MB .rar
.rar   RE Summary 12-21.part2.rar (اندازه: 4 MB / تعداد دفعات دریافت: 441) -->
RE Summary 12-21.part2.rar
441 4 MB .rar
.rar   RE Summary 12-21.part3.rar (اندازه: 4 MB / تعداد دفعات دریافت: 454) -->
RE Summary 12-21.part3.rar
454 4 MB .rar
.rar   RE Summary 12-21.part4.rar (اندازه: 2.24 MB / تعداد دفعات دریافت: 363) -->
RE Summary 12-21.part4.rar
363 2.24 MB .rar
۱۴ تير ۱۳۹۲، ۰۸:۰۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #2
RE: خلاصه مطالب نیازسنجی 12 تا 21
جناب ناصری من از طرف خودم بسیار از کارهای شما سپاسگزارم و شاید بیش از هر دانشجوی دیگری به ارزش بالای کارهای ماندگاری که شما در گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی این دانشکده انجام دادید آگاه باشم. میدونم که تعداد دوستانی چون شما واقعا انگشت شمار هست و افتخار میکنم که یکی از هم گرایشی های های شما هستم.
آرزوی شادی و پیروزی روزافزون شما رو دارم و امیدوارم چنین کارهای ارزشمند و بزرگوارانه ای و مهمتر از همه چنین درک و نگاه باز، پیش برنده و عمیق به تحصیل و تعامل علمی از طرف دیگر دوستان هم ادامه دار باشه. 53 1

- با اجازه شما چندین تاپیک که شما زحمت کشیده بودین و برای ترم های آینده نیز کلیدی و پایه ای بودند به صورت موضوعات مهم در انجمن مربوطه ی خودش در آوردم که در بالای موضوعات عادی و در همان صفحه اول انجمن آن درس نمایش داده می شود. از اونجا که زیاد با جزوه ها و منابع جدید آشنایی نداشتم لطفا هر کدوم از موضوعاتی که فرستاده اید و به نظرتون پست های پایه ای و مهم هستند اما به صورت عادی قرار گرفته اند رو اعلام کنید تا به تاپیک مهم تبدیل کنم.

سپاس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تير ۱۳۹۲، ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط Armin.)
۱۴ تير ۱۳۹۲، ۱۱:۰۷ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
student7 آفلاین
سمیه مقدم
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 4
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #3
با سلام
ممنون جناب ناصری مقدم.
من به شخصه از جزوه نیازسنجی ای که قبل از این آپلود کرده بودید،استفاده نمودم و دعا گویتان هستم. اگر برایتان امکان دارد قبل از پایان امتحانات تعامل و MIS ، جزوات خلاصه شده را آپلود فرمائید.چون مطالعه این جزوات کمک زیادی به یادگیری بهتر می نماید.بازم از لطفتون ممنون هستم.
پایدار و موفق باشید.
۱۴ تير ۱۳۹۲، ۱۱:۵۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
naseri آفلاین
ناصری مقدم
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 18
50 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #4
دوست عزیزم جناب آقای کامفیروزی
با تشکر از اظهار لطفی که نسبت به بنده دارید مطمئنا رویه ای که ما و شما و سایر دوستانی که حاصل زحمات خود را در این فروم در اختیار دیگران قرار می دهند با این روحیه و دیدگاه در زندگی شخصی نیز مفید و موفق خواهند بود .بنده خود شاهد زحماتی که جنابعالی در مدیریت این فروم و رفع و رجوع مشکلات آن می کشید هستم و چنانچه قرار به تشکر باشد ابتدا بنده و سایر دوستان باید از شما تشکر کنیم.
مطالبی که بنده و سایر دوستان در این انجمن در اختیار دانشجویان عزیز قرار می دهیم به مصداق مصرع "تو نیکی می کن و در دجله انداز" است و مسلما هدفی جز کمک به ایشان نیست . ضمن تشکر مجدد بابت اظهار لطف حضرتعالی انشا الله که در آینده نیز از دوستی و محبت شما برخوردار باشیم که قطعا نیز چنین خواهد بود.
ارادتمند شما ناصری مقدم
۱۵ تير ۱۳۹۲، ۱۰:۰۵ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Hossein.C آفلاین
حسین چراغیان
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #5
دوستان عزیز سلام

امید آنکه فرهنگ خود را ارتقا بخشیده و به مهارتهای یکدیگر ، بیشتر بیافزائیم.
۱۵ تير ۱۳۹۲، ۱۱:۰۰ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

solati آفلاین
مائده صولتی
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 4
3 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #6
با سلام
ممنون جناب ناصری مقدم. 
من  از جزوه درس dss ترم پیش استفاده کردم و واقعاً کمکم کرد،و خیلی خوشحالم که در کنار ما ترم های پایین تر هستید و تجربیات ارزشمندتون را در اختیار ما میگذارید. 
با سپاس از شما
پایدار و موفق باشید.
۰۶ اسفند ۱۳۹۲، ۰۸:۵۸ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
sogol آفلاین
sogol shahti
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #7
ممنون از زحماتتون
۲۰ اسفند ۱۳۹۲، ۰۹:۵۳ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
fazlolahjowkar آفلاین
فضل اله جوكار
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #8
ممنون از زحمتتون
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۲:۵۴ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک ویژه پروژه اول درس نیازسنجی - نیازسنجی eShop Armin 2 2,693 ۳۱ فروردین ۱۳۹۱، ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: armin_atena