با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک به دوستان شهرهای دیگر در انجام کارهای حضوری
نویسنده پیام
pantea_nematolahi آفلاین
پانته آ نعمت اللهی
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 1
3 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #1
درخواست کمک به دوستان شهرهای دیگر در انجام کارهای حضوری
سلام به همه دوستان
یک نفر از دوستان ما از دانشجویان ساکن شیراز درخواست کمک دارد:
آیا کسی حاضر است انجام کارهای نهایی فارغ التحصیلی دوستی را در قبال دریافت هزینه انجام بدهد؟
ممنون می شوم اگر کمک کنید
۱۵ تير ۱۳۹۲، ۰۷:۳۰ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

khosrotabar آفلاین
آزاده خسروتبار
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
نرم افزار

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 30
17 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #2
RE: یک درخواست
با سلام
منم فکر میکنم دوستان عزیزی که منزل یا محل کارشون به دانشکده نزدیکه یه گروه تشکیل بدن و با دریافت هزینه به دوستان شهرهای دیگه کمک کنندکه کارای فارغ التحصیلی یا ارتباط با دانشکده براشون ساده تر بشه واقعا لطف بزرگی خواهد بود...
زحمتی که این دوستان متحمل میشوند واقعا قابل سنجش با مقیاس مادی نیست ولی بخاطر اینکه همکلاسی های غیر شیرازی بتونن درخواستشون رو مطرح کنن بهترین کار اینه که مبلغی به عنوان هزینه دریافت بشه....
میدونید هزینه سفر ... هزینه اقامت فرضا یک شب در شیراز... خستگی راه... مرخصی گرفتن از اداره... و... و.... دشواریهاییه که برای اومدن تا دانشکده باید بپردازیم و اگه یه گروه از بچه داوطلب بشن مسلما برای هر دو طرف مفید خواهد بود...
اجر معنوی هم داره
با تشکر
۲۱ تير ۱۳۹۲، ۰۹:۴۱ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #3
اگر بتونید در تاپیک جداگانه ای به بررسی این موضوع که بدن شک مشکل افراد دیگری هم هست پرداخته بشه و طرح و ایده مناسبی برای اجرای این کار پیشنهاد بدین که دوستان در این زمینه همفکری داشته باشن و استقبال بیشتری کنند ممکنه بشه به نتیجه رسید. به صورت ویژه هم این تاپیک رو در گروه ها و صفحه اول انجمن قرار خواهم داد تا بازخورد بیشتری داشته باشه.
برخی از مسایلی که از دید من میشه پیرامونش در آن تاپیک جداگانه گفتگو کرد:
- دانشجویان خارج از شیراز چه مشکلاتی دارند؟
- چه راه هایی برای از میان بردن این مشکلات از طرف دانشکده وجود دارد؟
- چه فرایندهایی نیاز به حضور در شیراز دارد و چطور میتوان آن ها را کاهش داد؟
- دانشجویان شیرازی از چه راه هایی می توانند به کاهش و رفع این مشکلات کمک کنند؟
- غیر از اینکه این کار به عنوان کمک به یک همکلاسی کار پسندیده ای است دیگر چه انگیزه ها و راه هایی می توان به وجود آورد که افراد بیشتری کمک کنند؟ در نظر داشته باشید که بیشتر دانشجویان مشغله های شخصی و شغلی و زمانی زیادی دارند.
- بررسی شود که چرا اعضا به همکلاسی های خود کمک نمیکنند و یا خیلی کم و اتفاقی به آن پاسخ می دهند؟! مثلا بد مسیر بودن دانشکده و یا تداخل ساعت کاری آن با ادارات و ... از جمله این دلایل احتمالی است.
- چه بستر و امکاناتی می تواند در این انجمن ایجاد شود تا به برآورده شدن چنین درخواستهایی کمک کند؟

و مسایلی از این دست که ممکن است دست کم برای دانشجویان سال ها و ترم های دیگر مفید باشد و احتمالا زحمت پیگیری ها بیشتر بر دوش خود دوستان خارج از شیراز خواهد بود. امیدوارم راهکاری برای این خواسته به دست بیاد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۱ تير ۱۳۹۲، ۱۰:۱۲ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
pantea_nematolahi آفلاین
پانته آ نعمت اللهی
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 1
3 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #4
ممنون از لطف شما امیوارم این مشکل حل بشه
۲۵ تير ۱۳۹۲، ۱۲:۰۲ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
khosrotabar آفلاین
آزاده خسروتبار
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
نرم افزار

ارسال: #5
با سلام و تشکر فراوان از ادمین محترم سایت

مواردیکه نیاز به حضور دانشجو ، نماینده و یا وکیل دانشجو هست:
1- دریافت گواهی اشتغال به تحصیل
2- دریافت گواهی رتبه اولی
3- دریافت گواهی ریز نمرات
4- انجام مراحل فارغ التحصیلی
5- اخذ توصیه نامه اساتید و....

با سپاس
۲۷ تير ۱۳۹۲، ۰۴:۲۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

mistak آفلاین
رضا پرویزی
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 58
89 سپاس گرفته‌شده در 34 ارسال
ارسال: #6
RE: درخواست کمک به دوستان شهرهای دیگر در انجام کارهای حضوری
دانشکده آموزشهای الکترونیکی شیراز، در مقاطع کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته)، و مقطع ارشد دانشجویان زیادی داره
همونطور که در پست های بالا اشاره شد، دانشجویانی که در فاصله جغرافیایی زیادی نسبت به شیراز سکونت دارند، برای انجام امور دانشجویی و حضور در شیراز مشکلات زیادی دارند، اما از طرفی می دانیم اگر دوستان شیرازی این زحمت را تقبل نمایند برخی فعالیت ها، همچون گرفتن گواهی دانشجویی، ریز نمرات و ... فرایند پیچیده و طولانی دارند که ممکن است نیاز به صرف زمانی معادل یک روز کامل باشد، بنابراین به دلیل مشغول بودن یک یا دو روز اداری، هزینه های آژانس، هزینه های پستی، هزینه های کپی و ... در خواست می شود در صورت امکان گروهی تشکیل شود و با همکاری تیمی، امور دانشجویی، دانشجویان غیر شیرازی با توافق هزینه مربوطه انجام گردد.
این هزینه به هیچ عنوان جبران انجام امور را نمی کند، بلکه صرفا جهت پرداخت برخی از هزینه های شخصی می باشد.
از دوستان دیگر هم خواهشمندیم، نظرات خود را در جهت تحقق این امر بیان نمایند.

گاه سوی جفا روی ، گاه سوی وفا روی آنِ منی کجا روی؟!؟ بی تو به سر نمی شود
۲۴ مرداد ۱۳۹۲، ۰۹:۰۵ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
e_darijani آفلاین
اسماعيل دريجاني
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 2
6 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #7
با سلام خدمت دوستان عزیز
من هم موافق و پیگیر این هستم که دوستان اگر در توانشان هست بتوانند در زمینه اموری که نیاز به حضور دانشجو دارد کمکشان کنند.

به عنوان مثال من برای گزارش نهایی سمینار و اینکه می بایست در تاریخ مقرر به دانشکده یا شخصا تحویل داده شود و یا اینکه از طریق پست ارسال شود و با توجه به سرعت زیاد پست دچار اشکال شدم و متاسفانه مجبور شدم برای شاید اولین بار از موقعیتم سوء استفاده کنم. چون روم نمی شد به هیچکدام از همکلاسیهام بگم با توجه به اینکه در دانشگاه تدریس دارم پیگیر دانشجویان استان فارس شدم و دانشجوی محترمی به نام یداللهی در شهرستان مرودشت را پیدا کردم و پس از تماس از طریق دانشگاه این بنده خدا مجبور شد به شیراز مراجعه کرده و گزارش من رو که براش ایمیل کرده بودم پرینت گرفته و به دانشکده تحویل دهد. هر کار هم کردم هزینه ای بهش بدم قبول نکرد (بنده خدا دانشجو هست و روش نمیشه. ) خداییش خیلی خجالت کشیدم ولی مجبور بودم
ولی یک نفر دیگه از دوستان به دلیل اینکه گزارشش به جلسه نرسیده بود نتوانست در مردادماه ارائه دهد
شاید بشود شرکتی با عنوان خدمات دانشجویی تاسیس کرد و البته مسائل و مشکلات خاص خودش را دارد.

هر چند می دانم دوستان شیرازی بسیار بزرگوار هستند واقعا اگر امکان این را دارند که در زمینه کارهای حضوری به دوستان دیگر شهرها کمک کنند خواهش می کنم دریغ نفرمایند.
در مورد هزینه هم باید بگم که هر مبلغی که باشد جبران لطف دوستان رو نمی کنه ولی من هر مبلغی که اعلام بشه برای انجام خدمات حضوری را متقبل خواهم شد. و فکر کنم بقیه دوستان نیز در این زمینه موردی نداشته باشند.

منتظر نظرات بقیه دوستان نیز هستم
۱۰ شهریور ۱۳۹۲، ۰۱:۳۶ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
khosrotabar آفلاین
آزاده خسروتبار
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
نرم افزار

ارسال: #8
سلام
دوستان این لینک رو مشاهده بفرمایید:   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیروز 10 بهمن ماه با استفاده از لینک بالا گواهی موقتم رو دریافت کردم :)
۰۸ آذر ۱۳۹۲، ۱۲:۲۷ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ