با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه درس تعامل انسان و کامپیوتر - دکتر فخر احمد
نویسنده پیام
naseri آفلاین
ناصری مقدم
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 18
سپاس‌ها: 0
50 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #1
Lightbulb  جزوه درس تعامل انسان و کامپیوتر - دکتر فخر احمد
با سلام خدمت دوستان
جزوه درس تعامل که ظرف 7 روز به همت جمعی از دوستان آماده گردید در این محل آپلود می شود انشا الله که برای دوستانی که در ترمهای آینده این درس را دارند مفید و کارآمد باشد در اینجا جا دارد تقدیر و تشکر خودم را از دوستانی که در تهیه این جزوه همکاری لازم را داشتند بنمایم :
آقایان حسین چراغیان - امیر رضا مهرنیا - علی بسطامی - حسین پالوایه - م. عامری - صادق فرهمندی.
لازم بذکر است که خوشبختانه جزوه تا حد زیادی کامل است و احتمالا دوستانی که با گروه همکاری داشتند به راحتی و بدون دغدغه به تمامی سوالات پاسخ دادند . متاسفانه به علت فرصت کم ویرایش جزوه میسر نبود و در برخی نقاط اشتباهات تایپی و انشائی مشهود است که به بزرگواری خود می بخشید.
بد نیست در اینجا این اس ام اس رو هم که به مناسبت ماه مبارک رمضان بدستم رسید برای شما هم بنویسم:
گفتم خدایا از همه دلگیرم ، گفت :حتی از من؟
گفتم خدایا دلم را ربودند ! گفت : پیش از من؟
گفتم خدایا چقدر دوری؟ گفت: تو یا من؟
گفتم خدایا تنها ترینم ! گفت : پس من!
گفتم خدایا کمک خواستم گفت : از غیر من؟
گفتم خدایا دوستت دارم گفت : بیش از من؟
پیشاپیش فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به کلیه دوستان تبریک عرض میکنم انشا ا.. که طاعات و عبادات تان قبول حق باشد.

فایل‌(های) پیوست شده .rar   HCI Note.part1.rar (اندازه: 4 MB / تعداد دفعات دریافت: 439) -->
HCI Note.part1.rar
دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل
439 4 MB .rar
.rar   HCI Note.part2.rar (اندازه: 4 MB / تعداد دفعات دریافت: 345) -->
HCI Note.part2.rar
345 4 MB .rar
.rar   HCI Note.part3.rar (اندازه: 847.32 KB / تعداد دفعات دریافت: 254) -->
HCI Note.part3.rar
254 847.32 KB .rar
۱۸ تير ۱۳۹۲، ۰۲:۳۲ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمونه سوالات سالهای گذشته درس تعامل انسان و کامپیوتر imankarimi 2 2,428 ۱۱ تير ۱۳۹۲، ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: rahmani
Rainbow منابع و جزوات درس تعامل انسان و کامپیوتر 901634 8 5,207 ۱۷ فروردین ۱۳۹۱، ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam3003