با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورودی جدید
نویسنده پیام
sepidbarfi آفلاین
سپیده نجفی
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 8
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
Question  ورودی جدید
با سلام
من ورودی جدید هستم جلسه توجیهی رو شرکت نکردم ، خانم زارعی گفت انتخاب واحد رو انجام میده پیام میزنه ولی تا الان نزده ! تو اتوماسیون که وارد میشم لیست درسها رو داره . نمیدونم خودم انتخاب واحد کنم یا نه ؟ همیشه چجوریه ترم اول خودشون انتخاب واحد انجام میدن؟
سوال بعدی اینکه در اطلاعیه های آزمون داخلی ورودی مهر نوشته بودن ولی الان در سیستم اتوماسیون پذیرش رو نوبت دوم زده! یعنی ترم بهمن کلاسها شروع میشه؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۲، ۱۲:۴۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

محمد حسن آفلاین
lمحمد حسن
در حال پیشرفت
**

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 0
1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #2
RE: ورودی جدید
(۲۷ شهریور ۱۳۹۲، ۱۲:۴۱ ب.ظ)sepidbarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من ورودی جدید هستم جلسه توجیهی رو شرکت نکردم ، خانم زارعی گفت انتخاب واحد رو انجام میده پیام میزنه ولی تا الان نزده ! تو اتوماسیون که وارد میشم لیست درسها رو داره . نمیدونم خودم انتخاب واحد کنم یا نه ؟ همیشه چجوریه ترم اول خودشون انتخاب واحد انجام میدن؟
سوال بعدی اینکه در اطلاعیه های آزمون داخلی ورودی مهر نوشته بودن ولی الان در سیستم اتوماسیون پذیرش رو نوبت دوم زده! یعنی ترم بهمن کلاسها شروع میشه؟
سلام
در کل تمام دانشجویان مجازی نوبت دوم هستند ربطی به ترم مهر و بهمن نداره .
۲۷ شهریور ۱۳۹۲، ۰۲:۳۰ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
ali.bagheri50 آفلاین
علی باقری
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

1 سپاس گرفته‌شده در 1 ارسال
ارسال: #3
ترم اول رو دانشکده انتخاب واحد انجام می ده.
جای نگرانی نیست!
۰۶ مهر ۱۳۹۲، ۰۸:۵۳ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
baharan آفلاین
محمد
تازه وارد
*

فارغ التحصیل کارشناسی
طراحی و تولید نرم افزار

ارسال: #4
سلام
من ارشد فناوری اطلاعات پذیرفته شدم اما هنوز برای ثبت نام حضوری نرفتم دانشگاه . اما اینترنتی رو انجام دادم .
اگه تا قبل از شروع کلاسهای رشته من که 11ام هستش برای ثبت نام حضوری برم دانشگاه فرایند ثبت نام حضوری رو انجام میدند ؟؟
هر چی هم به اموزش قسمت ثبت نام زنگ میزنم جواب نمیدن اصلن و ابدا .
اینه که اینجا مطرح کردم
اگر کسی میدونه یه لطفی کنه یه responseای به ما بده .
۰۷ مهر ۱۳۹۲، ۰۴:۳۳ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
hytek آفلاین
عمید امید
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی
فن آوری اطلاعات

سپاس‌ها: 2
ارسال: #5
(۰۷ مهر ۱۳۹۲، ۰۴:۳۳ ب.ظ)baharan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من ارشد فناوری اطلاعات پذیرفته شدم اما هنوز برای ثبت نام حضوری نرفتم دانشگاه . اما اینترنتی رو انجام دادم .
اگه تا قبل از شروع کلاسهای رشته من که 11ام هستش برای ثبت نام حضوری برم دانشگاه فرایند ثبت نام حضوری رو انجام میدند ؟؟
هر چی هم به اموزش قسمت ثبت نام زنگ میزنم جواب نمیدن اصلن و ابدا .
اینه که اینجا مطرح کردم
اگر کسی میدونه یه لطفی کنه یه responseای به ما بده .

من کارشناسی آی تی قبول شدم هرچی زنگ میزدم جواب نمیدادند رفتم دانشکده گفتند باید ایمیل بزنید

سلام
منم یه سوال داشتم خواستم بدونم انتقال از شیوه ی آموزش محور به پزوهش محور ٰفقط برای بچه های ارشد هست یا دانشجوهای کارشنا سی هم میتونن از آموزش محور به پزوهش محور برن اگه میشه چه طوری میتونن؟
ممنون
۰۷ مهر ۱۳۹۲، ۰۹:۱۵ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #6
تلفن های دانشکده سالم هست اما پیغامهایی که در زمان اشغال بودن میده کمی گمراه کنندست. چند بار تلاش کنید پاسخ میدهند. اگر LMS شما فعال شده (نام کاربری= شماره دانشجویی و رمز=شماره شناسنامه) از بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با کارشناسان در تماس باشید. خیلی بهتر و سریعتر پاسخ میدهند.

پژوهش محور تنها ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد هست که در این حالت واحد پایان نامه به آنها داده می‌شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۸ مهر ۱۳۹۲، ۰۸:۵۴ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ