با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستانی که از پایان نامه شون دفاع کردند لطفا راهنمایی کنند
نویسنده پیام
khosrotabar آفلاین
آزاده خسروتبار
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
نرم افزار

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 30
17 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #1
Question  دوستانی که از پایان نامه شون دفاع کردند لطفا راهنمایی کنند
سلام دوستان محترم

از تاریخ 20 مهر تا امروز پایان نامه من منتظر تایید آقای صمدیه، این مرحله واسه شما چقدر طول کشید؟
آقای صمدی ایمیل دارند؟ چون من هرچی تماس میگیرم ایشون جواب نمیدن

ممنون

وضعیت رساله
:
بررسي شیوه تدوین فایل رساله درتحصيلات تکميلي دانشگاه
کاربر این مرحله
:
کارشناس تحصيلات تكميلي دانشگاه: احمدرضا صمدي
۰۹ آبان ۱۳۹۲، ۰۶:۴۷ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #2
RE: دوستانی که از پایان نامه شون دفاع کردند لطفا راهنمایی کنند
سلام
دقیقا من هم در مرحله‌ای که آقای صمدی مسئولش هست موندم. البته دیگه فرصت نکردم پیگیری کنم اما یکی دو نفر از دوستان میگفتن که آقای صمدی خیلی کند کار رو انجام میدن و حتی پیشنهاد کرده بودن که حضوری بهشون مراجعه بشه! به نظرم همچنان تلفنی پیگیری کنید که بیان و به سیستم سر بزنن.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹ آبان ۱۳۹۲، ۰۶:۵۱ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
khosrotabar آفلاین
آزاده خسروتبار
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
نرم افزار

اعتبار: 1
سپاس‌ها: 30
17 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #3
(۰۹ آبان ۱۳۹۲، ۰۶:۵۱ ب.ظ)Armin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دقیقا من هم در مرحله‌ای که آقای صمدی مسئولش هست موندم. البته دیگه فرصت نکردم پیگیری کنم اما یکی دو نفر از دوستان میگفتن که آقای صمدی خیلی کند کار رو انجام میدن و حتی پیشنهاد کرده بودن که حضوری بهشون مراجعه بشه! به نظرم همچنان تلفنی پیگیری کنید که بیان و به سیستم سر بزنن.
ممنون از پاسختون- یکی از دوستان زحمت کشیدند و بجای من خدمت ایشون رسیدند و جناب صمدی فرم 8 (مجوز صحافی ) رو برای من امضا زدن اما قبل از تایید اساتید مشاور فکر کنم من نباید صحافی رو انجام بدم، درسته ؟

ممنون از شما
۰۹ آبان ۱۳۹۲، ۰۷:۲۰ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #4
آهان. من به این مرحله نرسیدم. اگه توی سایت vus.ir نیست از خانم محمدی نژاد یا ملاحسینی در تحصیلات تکمیلی بپرسید.

۱۰ آبان ۱۳۹۲، ۱۰:۴۸ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ