با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهریه کارشناسی رشته مهندسی تکنولوژی سخت افزار
نویسنده پیام
amirstep آفلاین
امیر
تازه وارد
*

فارغ التحصیل کاردانی
سخت افزار

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 2
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
شهریه کارشناسی رشته مهندسی تکنولوژی سخت افزار
سلام دوستان

من دانشکده مجازی رشته مهندسی سخت افزار مقطع کارشناسی قبول شدم. میخواستم بدونم شهریه چطوریه و مبلغش چقدره. ممنون میشم جواب بدید چون تا روز ثبتنام چیزی نمونده باید تصمیم بگیرم

یه سوال دیگه اینکه کلاس ها همش غیر حضوری هستش؟
۱۲ بهمن ۱۳۹۲، ۰۷:۵۳ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #2
RE: شهریه کارشناسی رشته مهندسی تکنولوژی سخت افزار
(۱۲ بهمن ۱۳۹۲، ۰۷:۵۳ ب.ظ)amirstep نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

من دانشکده مجازی رشته مهندسی سخت افزار مقطع کارشناسی قبول شدم. میخواستم بدونم شهریه چطوریه و مبلغش چقدره. ممنون میشم جواب بدید چون تا روز ثبتنام چیزی نمونده باید تصمیم بگیرم

یه سوال دیگه اینکه کلاس ها همش غیر حضوری هستش؟

همه کلاسها غیرحضوری هستن. امتحانات حضوری است. شهریه ها را در سایت دانشکده ببینید یا از دانشکده بپرسید چون هر ترم ممکن است تغییر کند. 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۲ بهمن ۱۳۹۲، ۰۸:۰۱ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
amirstep آفلاین
امیر
تازه وارد
*

فارغ التحصیل کاردانی
سخت افزار

ارسال: #3
ممنون آرمین جان که جواب دادی.

تویه سایت دانشگاه شیراز نبود میزان شهریه ها یا شاید هم من ندیدم ، سایت دانشکده که شما ادرس اونو لطف کردید باز نمیشه.

شهریه ترم قبل هم بگید ممنون میشم. میخوام میانگین شهریه دستم بیاد ، ممنون
۱۲ بهمن ۱۳۹۲، ۰۸:۳۰ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #4
(۱۲ بهمن ۱۳۹۲، ۰۸:۳۰ ب.ظ)amirstep نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تویه سایت دانشگاه شیراز نبود میزان شهریه ها یا شاید هم من ندیدم ، سایت دانشکده که شما ادرس اونو لطف کردید باز نمیشه.

فکر میکنم سایت دانشکده در حال به روز رسانی هست و مدتی Down باشه. قیمت کارشناسی رو اصلا خبر ندارم. با دانشکده تماس بگیرید. 

۱۳ بهمن ۱۳۹۲، ۰۹:۲۳ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
amirstep آفلاین
امیر
تازه وارد
*

فارغ التحصیل کاردانی
سخت افزار

ارسال: #5
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲، ۰۹:۲۳ ق.ظ)Armin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۲ بهمن ۱۳۹۲، ۰۸:۳۰ ب.ظ)amirstep نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر میکنم سایت دانشکده در حال به روز رسانی هست و مدتی Down باشه. قیمت کارشناسی رو اصلا خبر ندارم. با دانشکده تماس بگیرید. 

من هرچی به این شماره ها زنگ میزنم میگه در شبکه وجود ندارد. شماره دیگه ای نیست؟

بچها حدود شهریه هم اگه کسی خبر داره تویه مقطع کارشناسی ناپیوسته بگه ممنون میشم.
۱۵ بهمن ۱۳۹۲، ۰۹:۴۷ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی فناوری اطلاعات سالهای گذشته Saeed Mohammadpour 0 592 ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Saeed Mohammadpour