با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه تکمیل کاربرگ های سند برنامه ریزی مدیریت استراتژیک
نویسنده پیام
Mahnaz Nikbakht آفلاین
مهناز نیکبخت
مدیر انجمن

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 16
سپاس‌ها: 133
141 سپاس گرفته‌شده در 44 ارسال
ارسال: #1
Lightbulb  نحوه تکمیل کاربرگ های سند برنامه ریزی مدیریت استراتژیک

سلام دوستان عزیزم

ورودی های جدید که در تکمیل هر مرحله دچار ابهام میشند اینجا مشکل رو مطرح کنند تا در حد مطالعه و دیدگاه خودمون با همفکری هم راهنمایی اشون کنیم و حتی در موردش با هم بحث کنیم و به نتیجه خوبی برسیم و البته اگر نیاز شد . نمونه کارهای مختلف رو هم بذاریم

«میخواستم نمونه کاربرگهای تکمیل شده گروهمون رو براتون اینجا بذارم گروهمون تو این زمینه خوب کار کرد، که با کمی فکر از اینکار منصرف شدم، چون استاد اعتقاد شدیددددددد به این موضوع دارند که دیدن نمونه کار همه خلافیت و حس شما رو به عنوان یک کارشناس از بین می بره و ممکنه دید شما رو محدود و کوچک بکنه»

من بعد از این کار یه سند برنامه ریزی مدیریت استراتژیک رو هم برای یک سازمان تدوین کردم که راضی بودند خدا رو شکر این اولین سفارش کاری من بعد از گذراندن این درس با دکتر مصلح شیرازی بود و البته آموزه های مهندس عظیمی  (بازم شاید در خیلی از مفاهیم دچار مشکل باشم ولی دوست دارم با یک همفکری بتونم از شما دوستان عزیز هم بیشتر یاد بگیرم)، بعد از تدوین این سند تجربیات خوبی بدست آوردم.

41به زودی یاد میگیرید:"چطور یک سند برنامه ریزی مدیریت استراتژیک تدوین کنید؟"

آدم ها هرگز نمیخواهند بفهمند
ارزش رفاقت خیلی بیشتر از رقابت است!
۱۶ بهمن ۱۳۹۲، ۱۱:۰۴ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question درخواست کمک برای نحوه ی تکمیل گزارش نهائی shantiaie 0 239 ۰۶ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: shantiaie
  منبع درس برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک کتاب هریسون وجان ترجمه مرحوم جمشیدیان h.zahedi 6 3,638 ۲۰ مهر ۱۳۹۴، ۰۴:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: re-as
Video نمونه سوالات درس مدیریت استراتژیک Mahnaz Nikbakht 14 10,294 ۱۰ تير ۱۳۹۴، ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
Rainbow کتاب "دستنامه برنامه ریزی استراتژیک" تالیف دکتر سید محمد اعرابی Mahnaz Nikbakht 0 2,215 ۱۲ اسفند ۱۳۹۲، ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahnaz Nikbakht
Question سوالات میانترم درس مدیریت استراتژیک نیمسال دوم 91 khatibzadeh1352 0 2,017 ۱۰ آذر ۱۳۹۱، ۰۹:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: khatibzadeh1352
  جزوات کامل درس مدیریت استراتژیک گردآوری شده توسط مهندس عظیمی masoud 6 15,544 ۲۰ آبان ۱۳۹۱، ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shabnam
Rainbow فایل اسکن منبع درس مدیریت استراتژیک گذاشته شد (به روز شده) mohammad_nazari 13 8,729 ۰۷ آبان ۱۳۹۱، ۰۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Armin
  اسلایدهای 79تا 130 مدیریت استراتژیک مناسب برای چاپ masoud 0 1,152 ۰۷ دى ۱۳۹۰، ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: masoud