با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان همکاری پژوهشی
نویسنده پیام
Saeed Mohammadpour آفلاین
سعید محمدپور
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 5
سپاس‌ها: 4
17 سپاس گرفته‌شده در 12 ارسال
ارسال: #1
فراخوان همکاری پژوهشی
با سلام. بنده قبلا در حوزه تجارت الکترونیک, شبکه های اجتماعی آنلاین, یادگیری الکترونیکی و رایانش ابری پژوهش داشته ام. پایان نامم هم در رابطه با رایانش ابری بود. از افرادی که علاقه مند به نگارش مقاله برای کنفرانس یا مجلات و یا نگارش مقاله ISI هستند دعوت دارم که در رابطه با موضوعات فوق و یا موضوعات توافقی دیگر در حوزه مهندسی نرم افزار یا فناوری اطلاعات همکاری داشته باشیم.
۰۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۲۰ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

motlagh_es آفلاین
محمد نوری مطلق
کمی تا قسمتی فعال

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 104
21 سپاس گرفته‌شده در 8 ارسال
ارسال: #2
RE: فراخوان همکاری پژوهشی
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۲۰ ب.ظ)Saeed Mohammadpour نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. بنده قبلا در حوزه تجارت الکترونیک, شبکه های اجتماعی آنلاین, یادگیری الکترونیکی و رایانش ابری پژوهش داشته ام. پایان نامم هم در رابطه با رایانش ابری بود. از افرادی که علاقه مند به نگارش مقاله برای کنفرانس یا مجلات و یا نگارش مقاله ISI هستند دعوت دارم که در رابطه با موضوعات فوق و یا موضوعات توافقی دیگر در حوزه مهندسی نرم افزار یا فناوری اطلاعات همکاری داشته باشیم.
با سلام
بنده آماده همکاری هستم
ایمیل:
m.nori.motlagh@gmail.com
یا حق
۱۴ بهمن ۱۳۹۳، ۰۸:۲۷ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ