با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی
نویسنده پیام
miss-yalda

Unregistered

سپاس‌ها:
سپاس گرفته‌شده در ارسال
ارسال: #1
Question  راهنمایی
سلام.
من در حال حاضر دانشجوی کاردانی نرم افزار، ترم آخر هستم. روز سه خرداد باید برای کنکور ثبت نام کنم. و نوع ثبت نام ما متفاوت هست و باید در همین مرحله انتخاب رشته و دانشگاه رو انجام بدیم. با توجه به اینکه ، در مقطع کارشناسی ناپیوسته ، در شیراز، دانشگاه فنی دولتی وجود نداره، من فقط دو انتخاب برای ادامه تحصیل دارم. دانشگاه شریعتی تهران و مجازی دانشگاه شیراز. با خیلی ها مشورت کرده ام و هر کسی یک چیزی میگه که باعث سردرگمی من شده. برای من رشد علم و سواد خیلی مهمه. در اینترنت هم خیلی جستجو کردم اما چیزهای زیادی پیدا نکردم. در حال حاضر از همه دانشجویان و فارغ التحصیلان مجازی، راهنمایی می خواهم. لطفا هر سوالی را که میدانید جواب دهید. پیشاپیش ممنون.
۱- هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته چقدره؟ حدودی هم باشه ممنون میشم.(شنیدم حدود یک میلیون هست)
۲-تفاوت رشته تکنولوژی نرم افزار با نرم افزار چیه؟ اصلا متفاوت اند؟
۳- آیا دانشجوهاش ممتاز مجازی ، برای ارشد میتونن بدون کنکور وارد دوره حضوری(روزانه) دانشگاه شیراز بشن؟
۴-به نظرتون به دانشگاه شریعتی برم یا مجازی شیراز؟(همون طور که گفتم سطح علمی و میزان یادگیری برام خیلی مهمه. و اینکه برای ادامه تحصیل هم کمک بیشتری بهم بشه. مدرک و امکان استخدام و ... برام مهم نیست. چون شنیدم که اگر شریعتی برم امکان استخدامم بیشتره.)
۴-فارغ التحصیلان مجازی از نظر سطح علمی با دوره های روزانه فرقی هم دارند؟ (مثلا در تعداد قبولی ارشد و یا تحصیل در کشور های دیگه.)
۵-دانشجو های مجازی چقدر با هم در ارتباط اند؟ (چون معمولا خیلی از پروژه ها و یا شرکت ها با همکاری هم کلاسی ها شروع میشه)
باز هم ممنونم......
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۲۳ ب.ظ
پاسخ