با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری
نویسنده پیام
hajjijo آفلاین
کیان جلالی
تازه وارد
*

دیپلم
فن آوری اطلاعات

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #1
Star  کمک فوری
Exclamation
سلام به همه من یکی از کنکوری های 94 هستم و یه مشکلی برام پیش اومده که نفسم رو بریده لطفا فقط هرچه سریع تر کمکم کنید چون وقت زیادی برای ثبت نام دانشگاه ندارم .ممنون 
موضوع از این قراره :من دانشگاه سراسری مجازی شیراز رشته it قبول شدم و دانشگاه آزاد هم همون رشته ایتی واحد تهران جنوب قبول شدم از این رو برای انتخاب به مشکل خوردم که کدوم رو انتخاب کنم  و این مشکل نفسم رو بریده :D: 
چند تا سوال :
1 آیا مدرک دانشگاه  مجازی شیراز معتبر تره یا دانشگاه ازاد
2 به جز موقع ثبت نام و با توجه به این که دانشگاه شیراز تو تهران هم دفتر داره من چند بار باید بیام شیراز 
3 میشه از امکاناتی که بقیه دانشجو ها هم استفاده میکنن استفاده کرد مثلا رفت کتاب خونه و ..........
4 من شغلی ندارم که بخوام برم سر کار (البته فقط تو ترم اول)  و  بیشتر برای تحصیل میخوام اینجارو انتخاب کنم پس نیاز دارم مقداری تو کار       های علمی هم  وارد بشم  مشکلی که پیش نمیاد یعنی میتونم مثلا مقاله ای چیزی بدم و.... 
5من مثل یه آدم کورم که وسط جنگل گیر افتاده اگر راهنمایی دیگه ای هم هست بهم بگین 
به شدت ممنون5353
۲۰ شهریور ۱۳۹۴، ۰۸:۰۷ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
956 سپاس گرفته‌شده در 349 ارسال
ارسال: #2
RE: کمک فوری
سلام. در این لینک اطلاعات زیادی میتونید پیدا کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۰:۲۷ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ