با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آخرین نسخه Adobe Connect Addin برای باز شدن کلاسها
نویسنده پیام
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
959 سپاس گرفته‌شده در 350 ارسال
ارسال: #1
دانلود آخرین نسخه Adobe Connect Addin برای باز شدن کلاسها

این پلاگین برای استفاده صحیح از سیستم LMS و کلاسهای دانشکده باید روی سیستم نصب باشد و آخرین نسخه آن را از این لینک دریافت کنید:
  • .zip   adobe_connect_addin_win_r81.zip (اندازه: 2.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 444) -->
    adobe_connect_addin_win_r81.zip
    دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل
    444 2.06 MB .zip

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۰، ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط Armin.)
۱۰ مهر ۱۳۹۰، ۰۶:۳۵ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط: mavaddat ، صادقی

صادقی آفلاین
ز ص
bersisa
*

دانشجوی کارشناسی ارشد
تجارت الکترونیک

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 1
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
ارسال: #2
RE: دانلود آخرین نسخه Adobe Connect Addin برای باز شدن کلاسها

سلام
جدیدترین ورژنش رو از کجا می شه دانلود کرد؟
خیلی ممنون
۲۵ خرداد ۱۳۹۱، ۰۶:۴۴ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط:
l-agharezaei آفلاین
لاله آقارضايي
دانشجوی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 8
سپاس‌ها: 120
57 سپاس گرفته‌شده در 20 ارسال
ارسال: #3

آقای صادقی آخرین نسخه های مورد نیاز را از صفحه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می تونید دانلود کنید.

دیروز بر این اندیشه بودم که در دایره هستی، ذره ای لرزان و سرگردانم؛
امروز، بر این باورم که دایره ای هستم و همه هستی با ذراتی منظم، در من در حرکتند.
جبران خلیل جبران
۱۸ تير ۱۳۹۱، ۰۷:۵۲ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط:
mozafari آفلاین
باران مظفری
تازه وارد
*

فارغ التحصیل کارشناسی
فن آوری اطلاعات

سپاس‌ها: 0
ارسال: #4

(۱۰ مهر ۱۳۹۰، ۰۶:۳۵ ب.ظ)Armin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این پلاگین برای استفاده صحیح از سیستم LMS و کلاسهای دانشکده باید روی سیستم نصب باشد و آخرین نسخه آن را از این لینک دریافت کنید:
  • با سلام
  • چرا ما نمی توانیم Adobe connect را دانلود کنیم؟
۰۵ شهریور ۱۳۹۲، ۱۱:۰۳ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط:
majid tajvidi آفلاین
مجید تجویدی
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی
تکنولوژی الکترونیک

سپاس‌ها: 0
ارسال: #5

سلام متاسفانه دانلود نمیشه نرم افزار سایت ال ام اس هم به روز و قابل استفاده نیست

پشت دریا شهریست قایقی باید ساخت 53
۰۸ مهر ۱۳۹۲، ۰۸:۲۱ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط:

Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #6

من با سیستم جدید LMS کار نکردم و مطمئن نیستم چه افزونه هایی نیاز دارد. به هر جال ADOBE CONNECT MEETING ADD-INS 9 را می‌توانید از پیوست دانلود کنید.

فایل‌(های) پیوست شده .zip   ac_addin_win_385.zip (اندازه: 3.56 MB / تعداد دفعات دریافت: 124) -->
ac_addin_win_385.zip
دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل
124 3.56 MB .zip

۰۸ مهر ۱۳۹۲، ۰۸:۵۱ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط: a.attari
m.t.j آفلاین
تراب
تازه وارد
*

دانشجوی کارشناسی
نرم افزار

سپاس‌ها: 1
ارسال: #7

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت شما بنده قصد خريد يك دستگاه تبلت سامسونگ با سيستم عامل اندرويد را دارم مي خواستم بدونم كلاسهاي انلاين روي تبلت هم اجرا خواهند شد يا خير چون در غير اين صورت بايد به فكر خريد لپ تاب باشم ممنونم اگر راهنمايي كنيد (در حال حاضر كلاسها رو با PC دنبال مي كنم)
۱۰ آبان ۱۳۹۲، ۱۰:۱۰ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط:
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #8

(۱۰ آبان ۱۳۹۲، ۱۰:۱۰ ب.ظ)m.t.j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت شما بنده قصد خريد يك دستگاه تبلت سامسونگ با سيستم عامل اندرويد را دارم مي خواستم بدونم كلاسهاي انلاين روي تبلت هم اجرا خواهند شد يا خير چون در غير اين صورت بايد به فكر خريد لپ تاب باشم ممنونم اگر راهنمايي كنيد (در حال حاضر كلاسها رو با PC دنبال مي كنم)

من خودم تست نکردم و الانم دیگه اکانت دانشجویی ندارم که تست کنم. ولی سیستم دانشگاه از نرم افزار Adobe connect استفاده میکنه که اینجا نسخه اندرویدیش موجود هست و فکر میکنم کار میکنه. روی یه گوشی اندرویدی تست کنید و اگر اوکی بود تبلت بگیرید:

۱۰ آبان ۱۳۹۲، ۱۰:۳۷ ب.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط: m.t.j

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اصلاح کیبرد فارسی طبق آخرین نسخه موسسه استاندارد ایران شماره 9147 Armin 0 941 ۳۱ مرداد ۱۳۹۱، ۰۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Armin
Question آموزش استفاده از Camtasia برای ضبط کلاسها Armin 2 3,122 ۱۱ مهر ۱۳۹۰، ۰۹:۵۴ ب.ظ
  سایتهایی برای دانلود رایگان کتاب‌ها و منابع فارسی Armin 2 1,665 ۱۱ خرداد ۱۳۹۰، ۰۱:۰۲ ب.ظ