با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل .docx اسلاید های استراژیک مناسب برای چاپ
نویسنده پیام
masoud آفلاین
مسعود زندی لک
کمی تا قسمتی فعال

مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 16
30 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #1
فایل .docx اسلاید های استراژیک مناسب برای چاپ

سلام دوستان
تا الان 80 تا از اسلاید های درس رو به صورت یکپارچه تو یه فایل ورد گذاشتم.برای مطالعه و یا چاپ بد نیست.در ضمن تصاویر تیره رو برای صرفه جویی در مصرف تونر پرینتر به رنگ روشن تبدیل کردم.
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده .docx   MS.docx (اندازه: 683.58 KB / تعداد دفعات دریافت: 534) -->
MS.docx
دفعات دانلود حجم فایل نوع فایل
534 683.58 KB .docx

مسعود زندی لک
۲۶ مهر ۱۳۹۰، ۰۹:۲۷ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط: Armin ، tadayon ، laleh ، A.ghasemi

Mahnaz Nikbakht آفلاین
مهناز نیکبخت
مدیر انجمن

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 16
سپاس‌ها: 133
141 سپاس گرفته‌شده در 44 ارسال
ارسال: #2
RE: فایل .docx اسلاید های استراژیک مناسب برای چاپ

(۲۶ مهر ۱۳۹۰، ۰۹:۲۷ ب.ظ)masoud نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
تا الان 80 تا از اسلاید های درس رو به صورت یکپارچه تو یه فایل ورد گذاشتم.برای مطالعه و یا چاپ بد نیست.در ضمن تصاویر تیره رو برای صرفه جویی در مصرف تونر پرینتر به رنگ روشن تبدیل کردم.
موفق باشید

تشکر از شما فایل خوبی بود. 1

اسلاید استاد 191 صفحه است. فقط یک سوال ؟ با نرم افزار تبدیل پاورپوینت به word نمیشه همش رو یکدفعه تبدیل کرد !

آدم ها هرگز نمیخواهند بفهمند
ارزش رفاقت خیلی بیشتر از رقابت است!
۲۶ مهر ۱۳۹۰، ۱۱:۰۳ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط:
masoud آفلاین
مسعود زندی لک
کمی تا قسمتی فعال

مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 2
سپاس‌ها: 16
30 سپاس گرفته‌شده در 6 ارسال
ارسال: #3

(۲۶ مهر ۱۳۹۰، ۱۱:۰۳ ب.ظ)mah nik نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۶ مهر ۱۳۹۰، ۰۹:۲۷ ب.ظ)masoud نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
موفق باشید

اسلاید استاد 191 صفحه است. فقط یک سوال ؟ با نرم افزار تبدیل پاورپوینت به word نمیشه همش رو یکدفعه تبدیل کرد !
من نمیدونم.من که دستی کپی و بعد ویرایش کردم.بقیه رو هم احتمالا تو هفته آیند ه تبدیل می کنم.

مسعود زندی لک
۲۸ مهر ۱۳۹۰، ۰۶:۱۰ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط:
Armin آفلاین
آرمین کامفیروزی
Administrator

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 42
سپاس‌ها: 288
959 سپاس گرفته‌شده در 350 ارسال
ارسال: #4

(۲۶ مهر ۱۳۹۰، ۱۱:۰۳ ب.ظ)mah nik نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
موفق باشید

ممنون مسعود جان.

این دو سه تا روش هم برای چاپ و تبدیل فایلها و یا انتقال به word و پشت سر هم کردن مطالب میتونه کمک کنه:

توی نوار عمودی که Thumbnail اسلایدها رو نشون میده میتونید Select all کنید و از منوی Design گزینه Hide Background بزنید و یا از Themeهای موجود ترکیب رنگ ساده ای رو به همه اسلایدها اعمال کنید. و یا برای تبدیل مستقیم به PDF مناسب برای چاپ گزینه Print رو بزنید و پرینتر PDFتون رو انتخاب کنید و قسمت پایین تنظیماتش که پیشفرض Color هست رو به Grayscale یا Pure Black and White تغییر بدین و بعد پرینت کنید.

برای تبدیل مستقیم فایل پاورپوینت به فایل Doc و کوچک کردن همه متنها و تبدیل به حالت کتابی و مناسب برای چاپ هم در منوی File گزینه Save and Send رو بزنید و Create Handouts رو کلیک کنید و صفحه بندی مود نظرتون رو انتخاب کنید و با این روش فایل اسلایدتون رو به صورت یه فایل جمع و جور و قابل حمل و چاپ برای مطالعه میتونید تبدیل کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۸ مهر ۱۳۹۰، ۰۸:۴۹ ق.ظ
وب سایت ارسال‌ها پاسخ
سپاس شده توسط: l-agharezaei

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اسلایدهای 131 تا 171 مناسب برای چاپ masoud 0 1,887 ۱۶ دى ۱۳۹۰، ۰۷:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: masoud
  اسلایدهای 79تا 130 مدیریت استراتژیک مناسب برای چاپ masoud 0 1,264 ۰۷ دى ۱۳۹۰، ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: masoud