با ورود و یا ثبت نام وارد انجمن شوید.
X با کلیک روی تبلیغات سایت می‌توانید در تامین بخش بسیار اندکی از هزینه‌های بالای نگهداری این مجموعه با ما سهیم شوید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همكاري جهت نوشتن مقاله با موضوعات مرتبط با معماري سازماني
نویسنده پیام
changizi.ali آفلاین
علی چنگیزی
در حال پیشرفت
**

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
طراحی و تولید نرم افزار

اعتبار: 0
سپاس‌ها: 1
6 سپاس گرفته‌شده در 3 ارسال
ارسال: #1
همكاري جهت نوشتن مقاله با موضوعات مرتبط با معماري سازماني
سلام به همه دوستان
بنده چندي قبل از طريق ايميل به دوستان اعلام كرده بودم كه در صدد نوشتن مقاله در حوزه معماري سازماني هستم و اگر كسي مايل باشد خوشحال مي شوم كه همكاري داشته باشيم.
چند نفر از دوستان لطف كردند و اعلام آمادگي نمودند و كار بر روي مقالات را شروع نموده ايم، بنده با توجه به نظر جناب دكتر خيامي مبتني بر نوشتن مقاله بصورت خاص براي اين درس مجددا به همه شما عزيزان اعلام مي كنم كه در صورتي كه تمايل داريد بنده آماده همكاري در اين خصوص مي باشم فلذا موارد زير را خدمت دوستان اعلام مي كنم و در صورت تمايل به بنده اعلام كنيد
1. مقالاتي كه نوشته مي شود با رويكرد ارائه در يك كنفرانس مي باشد فلذا نيازمند كاري فراتر از يه مقاله ساده درسي خواهد بود
2. بنده براي هر كدام از دوستاني كه اعلام آمادگي كنند يك موضوع مناسب تعريف خواهم نمود و دو نفري كار را روي مقاله انجام خواهيم داد و اين مقاله در صورتي كه دكتر خيامي قبول زحمت نمايند و بعنوان مشاور در كنار ما باشند بصورت سه نفره ارائه خواهد شد
3. دوستاني كه تمايل دارند كه در تدوين مقالات همكاري كنيم لطفا رزومه تحقيقاتي، ميزان تسلط بر زبان انگليسي، ميزان وقتي كه مي توانند براي تدوين مقاله در نظر بگيرند را به من اعلام نماييد
با تشكر
۱۴ دى ۱۳۹۰، ۱۰:۱۸ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Mahnaz Nikbakht آفلاین
مهناز نیکبخت
مدیر انجمن

مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 16
سپاس‌ها: 133
141 سپاس گرفته‌شده در 44 ارسال
ارسال: #2
RE: همكاري جهت نوشتن مقاله با موضوعات مرتبط با معماري سازماني
(۱۴ دى ۱۳۹۰، ۱۰:۱۸ ب.ظ)changizi.ali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
بنده چندي قبل از طريق ايميل به دوستان اعلام كرده بودم كه در صدد نوشتن مقاله در حوزه معماري سازماني هستم و اگر كسي مايل باشد خوشحال مي شوم كه همكاري داشته باشيم.
چند نفر از دوستان لطف كردند و اعلام آمادگي نمودند و كار بر روي مقالات را شروع نموده ايم، بنده با توجه به نظر جناب دكتر خيامي مبتني بر نوشتن مقاله بصورت خاص براي اين درس مجددا به همه شما عزيزان اعلام مي كنم كه در صورتي كه تمايل داريد بنده آماده همكاري در اين خصوص مي باشم فلذا موارد زير را خدمت دوستان اعلام مي كنم و در صورت تمايل به بنده اعلام كنيد
1. مقالاتي كه نوشته مي شود با رويكرد ارائه در يك كنفرانس مي باشد فلذا نيازمند كاري فراتر از يه مقاله ساده درسي خواهد بود
2. بنده براي هر كدام از دوستاني كه اعلام آمادگي كنند يك موضوع مناسب تعريف خواهم نمود و دو نفري كار را روي مقاله انجام خواهيم داد و اين مقاله در صورتي كه دكتر خيامي قبول زحمت نمايند و بعنوان مشاور در كنار ما باشند بصورت سه نفره ارائه خواهد شد
3. دوستاني كه تمايل دارند كه در تدوين مقالات همكاري كنيم لطفا رزومه تحقيقاتي، ميزان تسلط بر زبان انگليسي، ميزان وقتي كه مي توانند براي تدوين مقاله در نظر بگيرند را به من اعلام نماييد
با تشكر

با سلام
متوجه نشدم مثلا 6 نفر پیشنهاد همکاری میدن و شما 6 موضوع تعریف میکنید و در هر 6 مقاله عضو دوم قرار میگیرید؟ و هر مقاله از دید شما فقط دو عضو خواهد داشت+ استاد مشاور
این پراکندگی کار رو نمیرسونه؟ ... چه ایرادی داره برای ارائه یک مقاله اول بیایم موضوعات مورد نظرمون رو تاپیک بزنیم و با بحث شروعش کنیم و بعد در بین تاپیک های مختلف بچه ها همگروه انتخاب کنند و دنبال موضوع مورد علاقه اشون برند... حتی به نظرم ایرادی نداره موضوع یکی باشه چون نحوه سرچ و تحقیق و برداشتها مختلفه و صد در صد هیچ دو مقاله ای شبیه هم نخواهد شد حتی اگر هر دو یک مسیر رو برند.

به نظرم موضوعاتی که مد نظرتون هست و میخواهید بعدا تعریف کنید همینجا تاپیک بزنید تا هر کس بنا به علاقه ای که نسبت به موضوع پیدا میکنه بیاد کار کنه.

الان که تازه استارت کاریم باید فعلا مطالعه و بحث داشته باشیم تا بعد که فکر منسجم تر و آگاه تر شد کم کم راه باز میشه برای ارائه مقاله و همگروه گرفتن و همکاری در موضوعات در بین دو نفری که ایده و علایق کاریشون شبیه همه

آدم ها هرگز نمیخواهند بفهمند
ارزش رفاقت خیلی بیشتر از رقابت است!
۱۵ دى ۱۳۹۰، ۱۲:۰۰ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Hoda آفلاین
رجبی
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

سپاس‌ها: 26
2 سپاس گرفته‌شده در 2 ارسال
ارسال: #3
منم با خانم نیکبخت موافقم. چند تا موضوع انتخاب کنیم. بعدش بیایم گفتگو کنیم که تکراری نباشه و ارزش داشته باشه کارمون .
لطفا اگه سایت هایی می شناسید که کلا تو زمینه تحقیقات مثلا معماری هستش رو معرفی کنید.
ممنون
۱۵ دى ۱۳۹۰، ۰۳:۲۷ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
changizi.ali آفلاین
علی چنگیزی
در حال پیشرفت
**

طراحی و تولید نرم افزار

ارسال: #4
سلام مجدد
ممنون از نظر شما سركار خانم نيكبخت
خب تعيين هر موضوع مقاله ( موضوع مناسب) و نوشتن پروپزال براي آن تقريبا 2 روز وقت مي گيره. به همين خاطر به اين راحتي هم نيست كه بگيم موضوعات مد نظر را اينجا بنويسيم هر كسي مايل هست يكي را انتخاب كند
در خصوص پراكندگي هم من دليلي براي پراكندگي نمي بينيم، محدوده موضوع كاملا مشخصه، معماري سازماني، به همين دليل اينكه مي فرمائيد پراكندگي بوجود مي آورد بنده متوحه منظورتون نمي شوم. اما اينكه گفتيد اگر 6 نفر اعلام آمادگي كنند و بله بنده شش موضوع مناسب تعريف مي كنم خيلي هم حساسيتي نسبت به اينكه اسم چه كسي اول باشد و اسم چه كسي دوم ندارم اون يك مسئله توافقي خواهد بود و بر اساس ميزان فعاليت هر يك از طرفين تعيين خواهد شد.
در خصوص سايت هم كه هر دو سايت جناب دكتر خيامي معرفي كردند بهترين مراجع ايراني در اين زمينه مي باشند، هسته پژوهش معماري سازماني دانشگاه بهشتي و كميته ملي معماري سازماني
موفق باشيد
۱۵ دى ۱۳۹۰، ۱۱:۵۰ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Mahnaz Nikbakht آفلاین
مهناز نیکبخت
مدیر انجمن

مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 16
سپاس‌ها: 133
141 سپاس گرفته‌شده در 44 ارسال
ارسال: #5
(۱۵ دى ۱۳۹۰، ۱۱:۵۰ ب.ظ)changizi.ali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد
ممنون از نظر شما سركار خانم نيكبخت
خب تعيين هر موضوع مقاله ( موضوع مناسب) و نوشتن پروپزال براي آن تقريبا 2 روز وقت مي گيره. به همين خاطر به اين راحتي هم نيست كه بگيم موضوعات مد نظر را اينجا بنويسيم هر كسي مايل هست يكي را انتخاب كند
در خصوص پراكندگي هم من دليلي براي پراكندگي نمي بينيم، محدوده موضوع كاملا مشخصه، معماري سازماني، به همين دليل اينكه مي فرمائيد پراكندگي بوجود مي آورد بنده متوحه منظورتون نمي شوم. اما اينكه گفتيد اگر 6 نفر اعلام آمادگي كنند و بله بنده شش موضوع مناسب تعريف مي كنم خيلي هم حساسيتي نسبت به اينكه اسم چه كسي اول باشد و اسم چه كسي دوم ندارم اون يك مسئله توافقي خواهد بود و بر اساس ميزان فعاليت هر يك از طرفين تعيين خواهد شد.
در خصوص سايت هم كه هر دو سايت جناب دكتر خيامي معرفي كردند بهترين مراجع ايراني در اين زمينه مي باشند، هسته پژوهش معماري سازماني دانشگاه بهشتي و كميته ملي معماري سازماني
موفق باشيد

منظورم از ارائه موضوعات مد نظرتون ، تنها تیتروار به عنوان تاپیک بود در واقع ایده های موضوعی شما مد نظرم بود

محدوده موضوع معماری سازمانی هستش درسته ولی منظورم پراکندگی کاری خودتون بود و اینکه کار روی یک مقاله و تاپ کردن اون بهتر از کار روی چند مقاله هستش

منظورم از اینکه گفتم شما عضو دوم هستید بابا اصلا منظورم صحبت های بچه گانه کی اول کی دومه نبود. منظورم مقاله های دو نفری بود که یکی از اعضا مشخصه. و منظورم این بود که محدودیت نفرات نداشته باشیم بهتره

به هر حال من اعلام آمادگی میکنم 53

آدم ها هرگز نمیخواهند بفهمند
ارزش رفاقت خیلی بیشتر از رقابت است!
۱۷ دى ۱۳۹۰، ۱۱:۲۸ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

Hoda آفلاین
رجبی
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #6
یک سوال آقای چنگیزی: یعنی ما هر مقاله ای که شما می دید باید فقط شما حضور داشته باشید یا سه نفره ( غیر از استاد ) هم میشه؟
لطفا ایمیل خودتون رو بذارید. ( برای اعلام همکاری جهت مقاله نویسی )
با تشکر
۱۷ دى ۱۳۹۰، ۰۸:۴۶ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ
mistak آفلاین
رضا پرویزی
مدیر انجمن

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اعتبار: 10
سپاس‌ها: 58
89 سپاس گرفته‌شده در 34 ارسال
ارسال: #7
جهت کار تحقیقی اعلام همکاری میکنم.ممنون آقای چنگیزی

گاه سوی جفا روی ، گاه سوی وفا روی آنِ منی کجا روی؟!؟ بی تو به سر نمی شود
۱۸ دى ۱۳۹۰، ۰۱:۱۳ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
changizi.ali آفلاین
علی چنگیزی
در حال پیشرفت
**

طراحی و تولید نرم افزار

ارسال: #8
سلام مجدد به همه دوستان
ایمیل من changizi.ali@gmail.com
خانم پوررجبی، در خصوص حضور نام استاد که در حقیقت ایجاد یک اعتبار برای مقاله می باشد و بنده اصلا موافق حذف نام ایشان نیستم، در خصوص افرادی که مقاله را ارائه خواهند داد، دو نفر دیگر می باشند غیر از استاد که بنده هستم و نفر هر کدام از دوستان که مایل به فعالیت می باشند.
موفق باشید
۱۸ دى ۱۳۹۰، ۰۸:۱۱ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
Hoda آفلاین
رجبی
کمی تا قسمتی فعال

دانشجوی کارشناسی ارشد
مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

ارسال: #9
با تشکر از شما آقای چنگیزی.پس تمام این موارد به بعد از امتحانها موکول خواهد شد.
۱۸ دى ۱۳۹۰، ۰۲:۲۸ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقالات ارائه شده براي درس معماري سازماني دکتر خيامي changizi.ali 7 2,495 ۱۳ اسفند ۱۳۹۰، ۰۹:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: barvarz56m